Star Wars x Pandora

Poznaj kolekcję Star Wars x Pandora zainspirowaną kultową serią filmów o gwiezdnych wojnach

Star Wars x Pandora

Filmowe inspiracje w biżuterii to nie lada gratka dla miłośniczek kina. Kochasz Gwiezdne Wojny? Jeśli jesteś fanką sagi George’a Lucasa, to w twojej kolekcji nie powinno zabraknąć bransoletki lub charmsów z tej serii. Dostępna od 1 października kolekcja składać się będzie z 12 elementów przedstawiających bohaterów i symbole sagi. Co dokładnie będzie można w niej znaleźć?

Star Wars x Pandora

„W naszych projektach zależało nam na oddaniu estetyki Star Wars łączącej futurystyczne akcenty ze stylem vintage. Jest to znak rozpoznawczy nie tylko oryginalnej trylogii, ale także nowej serii Disney+ The Mandalorian,” mówią Francesco Terzo oraz A. Filippo Ficarelli, VP Creative Directors Pandory.

Wszystkie element kolekcji wykonane są z materiałów pozyskanych w 71% z recyklingu. Znajdziemy w niej: 10 charmsów i zawieszek, bransoletki oraz wyjątkowego charmsa z edycji limitowanej.

Wyjątkowa bransoletka z kolekcji Moments

Uwielbiane przez kobiety bransoletki z kolekcji Pandora Moments pozwalają na dowolne łączenie na nich wybranych zawieszek. W nowej kolekcji inspirowanej Gwiezdnymi Wojnami pojawia się nowość: klasyczna wersja bransoletki o splocie wężykowym, którą wyróżnia zapięcie z logo Star Wars. Dodanie do niej charmsów z kolekcji to kropka nad i perfekcyjnego zestawu miłośniczki Gwiezdnych Wojen.

Star Wars x Pandora

Oryginalne charmsy

Charmsy Pandora stwarzają nieskończenie wiele możliwości personalizacji biżuterii – od bransoletek po naszyjniki. Tylko od ciebie zależy, jaki symbol wybierzesz i o czym będzie ci przypominał. W nowej kolekcji Star Wars x Pandora w formie precyzyjnie wykonanych charmsów pojawili się bohaterowie sagi. Nie zabrakło wiernego i oddanego Chewbacci, przyjacielskich R2D2 i C-3PO czy The Child z serii The Mandalorian.

 

Star Wars x Pandora

W skład kolekcji wchodzą również charmsy z podwójną zawieszką. Dopracowane i stylowe, pięknie mienią się kolorowymi kryształkami, dodając fantazji każdej stylizacji. Jeden z nich przedstawia księżniczkę Leię wraz z przypominającym o jej sile hasłem „Nie zadzieraj z tą księżniczką”, a drugi to projekt inspirowany początkową sceną filmu, przedstawiający dwa miecze świetlne i wzbogacony napisem „Niech moc będzie z Tobą”.

Pandora x Star Wars

Pandora x Star Wars

Kapsułowa kolekcja dostępna będzie w salonach stacjonarnych i sklepie online Pandory od 1 października. Po której stronie mocy jesteś? Wyraź to dzięki nowej biżuterii Star Wars x Pandora.

Artykuł powstał z udziałem marki Pandora

Więcej na temat biżuteria Gwiezdne Wojny Pandora
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08