Party.pl

fiszka orange Advertisement

materiały prasowe

Biżuteria zaprojektowana przez Magdalenę Frąckowiak już w Polsce! Zobacz, jak wygląda i gdzie ją kupić

materiały prasowe

Światowej sławy modelki udowadniają, że chodzenie po wybiegach i pozowanie przed obiektywem aparatu, to nie jedyne rzeczy, w których są świetne. Jedną z nich bez wątpienia jest Magdalena Frąckowiak. Top modelka zaprojektowała właśnie trzecią kolekcję biżuterii.

 

Polska premiera kolekcji biżuterii MAGDALENA FRACKOWIAK JEWELRY musiała mieć miejsce w luksusowym miejscu. Nic więc dziwnego, że wybrano warszawski Salon Moliera 2.

 

Autorska kolekcja Frąckowiak dostępna jest wyłącznie w kilku najbardziej prestiżowych miejscach na świecie. Salon Moliera 2 jest jednym z nich – to jedyne miejsce w Polsce, w którym będzie można kupić biżuterię.

 

Na prezentacji pojawiło się wiele gwiazd, m. in.: Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł, Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Anna Puślecka, Mateusz Hładki, Kasia Wołejnio oraz Mikołaj Komar.

 

Moliera 2
Materiały prasowe

Nie mogło zabraknąć również oczywiście autorki kolekcji – Magdaleny Frąckowiak.

 

Moliera 2 - MAGDALENA FRACKOWIAK JEWELRY
Materiały prasowe

Modelka zadebiutowała w roli projektantki biżuterii w 2015 roku. Od tego czasu dodatki z linii MAGDALENA FRACKOWIAK JEWELRY cieszą się ogromną popularnością – pokochały je największe gwiazdy mody i show-biznesu na świecie.

 

MAGDALENA FRACKOWIAK JEWLERY Moliera2
Mat. prasowe

Biżuteria MAGDALENA FRACKOWIAK JEWELRY zaprojektowana została z myślą o kobietach ceniących najwyższą jakość i ponadczasowy design. Kolekcje obejmują m.in.: ręcznie haftowane i wyplatane chokery, pierścionki, kolczyki czy bransoletki w 18-karatowym złocie.

 

MAGDALENA FRACKOWIAK JEWLERY Moliera2
Mat. prasowe

Projekty Magdaleny Frąckowiak, tworzone są przez najlepszych polskich jubilerów. Każdy element jest odzwierciedleniem wyszukanej estetyki projektantki.

 

MAGDALENA FRACKOWIAK JEWLERY Moliera2
Moliera2

Kształty są nowoczesne, geometryczne i wyrafinowane, ale zróżnicowanie detali, indywidualne szczegóły, czynią z każdego egzemplarza dzieło sztuki.

 

Całą kolekcję biżuterii MAGDALENA FRACKOWIAK JEWLERY znajdziesz w oficjalnym sklepie internetowym Salonu Moliera 2.

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25