Otylia Jędrzejczak w kostiumie kąpielowym

Otylia Jędrzejczak szczerze o ciąży: "To nie była wpadka! Mam już swoje lata"

Otylia Jędrzejczak w kostiumie kąpielowym

Otylia Jędrzejczak bardzo szczerze o ciąży! Wyznała, że nie zaliczyła wpadki! Sportsmenka w wywiadzie dla "Super Expressu" przyznała, że bardzo chciała tego dziecka i już nie może się doczekać, kiedy  powita je na świecie. Pływaczka przyznała, że wraz z partnerem odbyli poważną rozmowę:

Usiedliśmy we dwoje i zaczęliśmy się zastanawiać, czego w życiu chcemy. To my zdecydowaliśmy się na dziecko, a nie los zdecydował za nas. Oboje uznaliśmy, że jesteśmy gotowi. Mam już swoje lata. Im dłużej odkładałabym decyzję, tym byłoby ciężej.

Zobacz:  Zwiększone libido a ciąża – czy każda kobieta w ciąży ma większą ochotę na seks?

 

Dieta Otylii Jędrzejczak w ciąży

Okazuje się, że Otylia Jędrzejczak podobnie jak Anna Lewandowska bardzo dba o swoją dietę i ćwiczenia. W rozmowie z "Super Expressem" pływaczka przyznała, że pływa od czasu do czasu, aby poprawić sobie humor. Jednak na pewno nie zrezygnuje z pływania:

Ostatni raz pływałam dwa tygodnie temu. Po prostu, żeby się lepiej poczuć. Znam swój organizm i w wodzie łatwiej mi określić swoje możliwości fizyczne. Zamierzam jeszcze wejść do wody, zanim przyjdzie termin porodu. Oczywiście są to czynności, które nie zagrażają dziecku. Moja była rywalka, Dunka Mette Jacobsen, pływała jeszcze w dziewiątym miesiącu ciąży. A co do innych spraw, to mogę teraz jeść, ile chcę, a mój narzeczony nigdy nie mówi mi, że za dużo. Ale nie stosuję zasady, żeby jeść za dwoje. Jem tyle, ile potrzebuję. Żeby dobrze odżywić siebie i dziecko, ale potem nie mieć zbyt wiele do zrzucenia z wagi.

Zobacz:  Kultowe zdjęcia VIVY! Zobaczcie, jak 14 lat temu Otylia Jędrzejczak specjalnie dla nas latała i krzyczała. Kulisy sesji

 

Otylia Jędrzejczak już niebawem powita na świecie pierwsze dziecko! Czekamy na wesołą nowinę!

 

Zobacz:  Otylia Jędrzejczak pokazuje selfie z ciążowym brzuszkiem! A zdradzi w końcu płeć dziecka?

 

Więcej: Wysokie libido w ciąży. Skąd się bierze?​

 

Otylia Jędrzejczak o ciąży

Otylia Jędrzejczak w ciąży

 

Gwiazda bardzo dba o formę

Otylia Jędrzejczak, ciąże gwiazd, gwiazdy urodzą w 2017
East News

Więcej na temat Otylia Jędrzejczak
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39