Party Stories
Kto wygra Top Model 4? Osi Ugonoh wygrała Top Model 4
TVN
Newsy

Wybraliście zwycięzcę Top Model 4: Baryza, Marta czy Osi? Przewaga jest uderzająca

To może być przełomowa edycja

Już dzisiaj poznamy zwycięzcę 4. edycji "Top Model". Tym razem do walki stanęła trójka bardzo różnych uczestników - ciemnoskóra Osi Ugonoh, męski Michał Baryza i blondwłosa Marta Sędzicka. W internecie od tygodnia trwają spekulacje na temat tego, kto powinien wygrać program. Patrząc na ilość fanów na Facebooku i Instagramie, łeb w łeb idą Osi i Michał. Model padł ostatnio ofiarą żartu internautów, którzy sugerowali, że uległ poważnemu wypadkowi. Przypomnijmy: Szokujące doniesienia! Baryza miał wypadek i nie wystąpi w Top Model

My również zapytaliśmy Was w dwóch sondażach o wskazanie zwycięzcy tego sezonu. Co ciekawe, w obu wybraliście prawie jednogłośnie Osi. Jeśli faktycznie modelka wygra, będzie pierwszą ciemnoskórą zwyciężczynią. W sondażu pod jednym z newsów oddaliście na Osi aż 38% głosów. Drugie miejsce zajął Michał Baryza (35%), a trzecie Marta Sędzicka (28%). Łącznie padło ponad 11 tysięcy głosów.

W drugiej ankiecie przewaga Osi jest jeszcze większa i wynosi aż 43%! Z kolei druga uplasowała się Marta (21%), a trzeci Michał (16,5%). Dodatkowo część z Was wskazała, że "Top Model" powinien wygrać uczestnik, który odpadł w trakcie trwania programu (10,5%), a tylko ok. 4% przyznało, że oglądanie show to strata czasu.

Na oficjalnej stronie TVN również prowadzi Osi, na którą głos oddało aż 61% z 808 osób głosujących. Druga jest Marta (21%), a trzeci Michał (17%).

Kto wygra Top Model 4?


Jeżeli podsumujemy wyniki z trzech głosowań, niepokonaną zostaje Osi Ugonoh. Drugie miejsce przypada Marcie Sędzickiej, a trzecie Michałowi Baryzie. Kto ostatecznie okaże się najlepszy?

Jedno jest pewne, dawno finał polskiego "Top Model" nie był tak niepewny w kwestii zwycięzcy, jak w tym roku.

Zobacz: Krupa wskazała, kto powinien wygrać Top Model 4

Półfinał Top Model


Ostatnia sesja uczestników "Top Model 4":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Osi Ugonoh wygrała Top Model
Top Model TVN
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Osi Ugonoh wygrała Top Model 4! Jakie dostała nagrody?
Wielki finał za nami

Czwarty sezon Top Model od samego początku wzbudzał wielkie emocje - głównie z uwagi na fakt, iż tym razem do rywalizacji stanęli również panowie. Ostatecznie w wielkim finale znalazł się tylko jeden model, a internauci nie mieli wątpliwości, kto powinien wygrać cały program. Zobacz: Kim jest Osi Ugonoh? Najważniejsze fakty i zdjęcia z życia Top Model Dziś wieczorem odbył się wielki finał show, w którym zmierzyli się Osi Ugonoh , Marta Sędzicka i Michał Baryza . Faworytką jurorów była Marta, która na przestrzeni całego programu prezentowała najrówniejszą formę i wygrywała większość zadań. Michał z kolei był typowany głównie przez żeńską część publiczności, a Osi urzekała wszystkich nie tylko swoją urodą, ale i fantastycznym charakterem. W internetowym sondażu to ona nie miała sobie równych. Zobacz: Michał Baryza z Top Model pracował w klubie dla gejów. Mamy zdjęcia Zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. Ostatecznie kontrakt z agencją NEXT,  okładka Glamour ( zobacz okładkę Osi ) i 100 tysięcy złotych w gotówce przypadło w udziale Osi Ugonoh! Tak zdecydowali widzowie, którzy wysyłali swoje sms-y. A wy komu dziś kibicowaliście? ''''''''+''''''''ipt>''''''''); //--> Zobacz: Finaliści Top Model już w Warszawie. Świętują przed wielkim finałem Tak wyglądał finał Top Model 4:

Półfinał Top Model 4
Top Model TVN
Newsy
Znamy finałową trójkę Top Model! Nie obyło się bez dramatów
Zaskoczeni takim werdyktem?

Dziś na widzów czekał ostatni odcinek półfinałowy czwartej edycji Top Model . Na polu bitwy pozostali sami faworyci show: Osi Ugonoh , Marta Sędzicka , Michał Baryza i Mateusz Jarzębiak . W ostatnim odcinku zagrożony był właśnie Góral, o którym ostatnio głośno jest w mediach, ale raczej nie z powodu jego sukcesów w modelingu. Przypomnijmy: Miłość Górala i Kaczyńskiej z Top Model kwitnie. Są PIERWSZE oficjalne zdjęcia pary Odcinek rozpoczął się od relacji z pokazu mody w Lizbonie i dramatu Osi. Okazało się, że modelka ma za małe buty, przez co źle się w nich porusza, wytyka jej się też, że jest za wysoka - co akurat brzmi absurdalnie. Ugonoh nie ukrywała, że jest zawiedziona decyzją projektanta i ostatecznie nie poszła w pokazie. Na wybiegu natomiast zdecydowanie najlepiej zaprezentowała się Marta, co zgodnie orzekli jurorzy i sam dizajner. Kolejne zadanie wymagało od półfinalistów nieco odwagi w kontaktach międzyludzkich. Musieli bowiem odnaleźć na modowej imprezie oryginalnie ubranych ludzi, zrobić im zdjęcie i chwilę porozmawiać. Najwięcej problemów miał z tym Góral, który długo nie mógł się przełamać. Konkurencję wygrała Osi, która urzekła wszystkich uśmiechem i swoim bezpośrednim stylem bycia. Zobacz: Faworytka Top Model wyprawiła urodziny facetowi. Pokazała zdjęcie z drogiej knajpy Niezbyt szczęśliwy dla Górala okazał się też drugi pokaz, w którym musiał się zaprezentować, podobnie jak pozostali uczestnicy. Ponownie zastrzeżenia budziło jego ciało i brak wyrzeźbionej klatki piersiowej. Ostatecznie jednak pojawił się na wybiegu, choć zarówno on, jak i Michał Baryza odstawali nieco od pozostałych modeli. Znów najlepiej poradziła sobie Marta Sędzicka - projektantka poprosiła ją, aby to właśnie ona otworzyła pokaz. Uczestnicy musieli się również wykazać podczas sesji zdjęciowej. Ponownie bezkonkurencyjna...

Mateusz Maga o konflikcie z Martą Sędzicką i Aleksandrą Żuraw
ONS
Newsy
Maga skarży się na dwie uczestniczki Top Model: Nie odzywają się. Traktowały mnie jak konkurencję
W programie nie tylko utworzyły się przyjaźnie

Czwarta edycja Top Model wzbudzała wiele emocji. Głównie ze względu na kontrowersyjnych uczestników, takich jak Mateusz Maga czy bardzo pewna siebie Marta Sędzicka , która nie ukrywała, że przyszła w konkretnym celu. Późniejsza wygrana Osi Ugonoh również wywołała mnóstwo reakcji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Zobacz: Marcela Leszczak o wygranej Osi: Polacy, wstydźcie się! Na popularność show wpłynęły również zagmatwane relacje uczestników. Jedni - tak jak Osi i Michał Baryza - mocno się zaprzyjaźnili i tę znajomość kontynuują do dzisiaj, inni z kolei unikają się na salonach i raczej nie ma mowy nawet o utrzymywaniu znajomości. Szczerze opowiedział o tym w rozmowie Mateusz Maga, który w programie nie miał najlepszych relacji z Martą Sędzicką i Olą Żuraw . Przyznał, że kiedy spotykają się na salonach to modelki unikają z nim kontaktu, co on sam uważa za "dziecinne". Model wyznał też, że w Top Model mógł bardziej postawić na swoją karierę niż na budowanie dobrych relacji z pozostałymi uczestnikami: Marta i Ola Żuraw dalej starają się do mnie nie odzywać, co też wydaje mi się takich zachowaniem dziecięcym i trochę niezrozumiałym , ale cóż nie z każdym muszę mieć takie relacje, żebyśmy się mieli nie wiadomo jak przyjaźnić. Jest dużo osób, które traktowały ten program jako konkurencję, a ja może byłem tak odbierany, że chciałem dojść jak najdalej, ale wcale takiego zamiaru nie miałem tylko najważniejsze były dla mnie relacje, a to było jednak zgubne. Trzeba było być twardym i w ogóle się nie przejmować niczym i może bym daleko doszedł.    Ma rację? Zobacz: Marta z Top Model idzie jak burza. Podpisała kontrakt z dużą marką     Marta Sędzicka kilka lat temu:  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner