Książe Karol, Camilla i orzeł
East News
Newsy

Spotkanie z orłem zakończyło się dla księcia Karola sławą w Internecie. Dużo memów!

Uśmiejecie się!

Zapewne nie tak wyobrażał sobie książę Karol wizytę na 134. Sandringham Flower Show – dorocznym festynie kwiatowym w Norfolk we wschodniej Anglii. Książę Walii z księżną Kornwalii Kamilą u boku mieli bliskie spotkanie z... orłem Zefirem. Maskotką Korpusu Lotniczego wojsk lądowych Wielkiej Brytanii.
 

Orzeł zaatakował księcia Karola

 

 

 

 
Wszystko skończyło się niegroźnie, ale konsekwencje niespodziewanej reakcji orła mogły być poważne. W pewnym momencie Zefir poderwał się do lotu i przeleciał tuż przed księciem. Reakcja Karola zarejestrowana przez fotografów szybko podbiła Internet. Całą sytuację zbagatelizował rzecznik siedziby księcia Walii, który skomentował ją z humorem:
 

Zefir podleciał na chwilę, powiedział „cześć” i poleciał dalej.

 

Memy z księciem Karolem

 
Jednak na tym komentarzu historia się nie kończy. Mina księcia Karola stała się łakomym kąskiem dla twórców internetowych memów. Powstał też specjalny hashtag na Twitterze: #princecharlesbeingattackedbythings (książękarolatakowanyprzezróżnerzeczy). Momentalnie ruszyły do działania Photoshopy co zaowocowało kilkoma naprawdę udanymi memami z m.in. Miley Cyrus, Boratem i Obcym - Ósmym pasażerem Nostromo w roli głównej. Zebraliśmy je dla Was poniżej.
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mecz polska-Irlandia, mem z kotem
Internet
Newsy
Najlepsze MEMY po wygranym meczu Polska-Irlandia! GALERIA
Najlepsze MEMY po wygranym meczu Polska-Irlandia! GALERIA
East News
Newsy
Nie dzieje się dobrze w rodzinie królewskiej! To wideo zdradza całą prawdę o relacjach Kate i Meghan
Nie dzieje się dobrze w rodzinie królewskiej! To wideo zdradza całą prawdę o relacjach Kate i Meghan

Nie milkną plotki na temat rzekomego konfliktu między księżną Kate, a Meghan Markle . Podobno panie - delikatnie mówiąc - nie pałają do siebie sympatią. Do tego stopnia, że nie chcą już ze sobą mieszkać. Niedawno media obiegła informacja na temat nagłej wyprowadzki księcia Harry'ego i Meghan Markle z Pałacu Kensington. Niestety, konflikt między księżnymi wpływa też na relacje braci. Podobno Harry i William również nie potrafią dojść do porozumienia.  Meghan Markle i Kate Middleton mają konflikt Do tej pory Meghan Markle i księżna Kate starały się zachowywać normalnie. Z pomocą przybyła im także reszta rodzina królewskiej, która wydała oświadczenie, w którym zaprzeczyła plotkom na temat konfliktu między księżnymi. Meghan i Kate widywały się podczas oficjalnych wyjść. Za każdym razem wymieniały grzecznościowy uścisk ręki. Wygląda jednak na to, że konflikt pogłębił się. Ich spotkanie podczas imprezy z okazji 50-lecia nadania Karolowi tytułu księcia Walii wprawiło wszystkich w osłupienie! Podczas spotkania w Pałacu Buckingham pojawili się najbliżsi księcia Karola: jego matka, żona oraz synowie z żonami. Tym razem jednak nie było mowy o grzecznościowych uściskach i posyłaniu sobie uśmiechów. Meghan Markle i księżna Kate robiły wszystko, aby nie znaleźć się koło siebie. Ich mężowie wiedzieli chyba, że to dla nich niekomfortowa sytuacja, dlatego starali się je za wszelką cenę rozdzielać. W sieci pojawiło się właśnie nagranie, na którym uwieczniono to krępujące spotkanie. Między nimi naprawdę nie jest najlepiej!         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Immediate family affair👑👀 ! They are viewing the Investiture Regalia worn by The Prince of Wales in...

Najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej
East News
Newsy
Najnowsze zdjęcia rodziny królewskiej. Zobacz, jak teraz wygląda książę Louis!
Jak wyrósł!

  Oficjalne zdjęcia rodziny królewskiej publikowane są zazwyczaj z okazji ważnych wydarzeń i uroczystości. Ostatnie fotografie, na których widzieliśmy rodzinę w komplecie pochodzią ze ślubu Meghan i Harry'ego oraz ze chrztu księcia Louisa. Teraz mamy okazję zobaczyć najnowsze fotografie rodzinne z planu filmu z okazji 70. urodzin księcia Karola! Zobaczcie, jak prezentuje się rodzina królewska. Mały książę Louis już tak urósł!   Zobacz:   Romanse, rozwody, próby samobójcze... Jak dobrze znasz rodzinę królewską? Po rozwiązaniu tego QUIZU możesz być w szoku!   Wkrótce premierę będzie miał film autobiograficzny o księciu Karolu!   Z okazji 70. urodzin księcia Karola , które przypadają w tym roku stacja BBC nakręciła film dokumentalny o jego życiu. Film Prince, Son and Hair: Charles at 70. zostanie wyemitowany za około miesiąc. Będzie to z pewnością cenne źródło informacji nie tylko o Karolu, ale również o pozostałych członkach rodziny królewskiej. Najnowsze zdjęcia, które możemy oglądać pochodzą z sesji zdjęciowej, zorganizowanej na potrzeby filmu.    Na zdjęciu możemy zobaczyć rodzinę królewską w dostojnym, poważnym ujęciu. Jednak na największą uwagę zasługuje druga wersja tego zdjęcia. Tym razem bohaterowie fotografii są roześmiani i widać, że świetnie się bawią. Dodatkowo na Twitterze pojawiło się zdjęcie z tej samej sesji, na którym zobaczymy księcia Louisa podczas zabawy z dziadkiem . Uroczy widok!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   🎂 Wishing a very Happy 70th Birthday to The Prince of Wales! #HappyBirthdayHRH Two new photographs of The Prince of Wales and his family, taken by @ChrisJacksonGetty in the garden of...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner