Ilona Wrońska Na Wspólnej
ONS

Zmiany w „Na Wspólnej”! Odchodzi Ilona Wrońska. Kinga Brzozowska umrze?

Ilona Wrońska Na Wspólnej
ONS

Zmiany w życiu prywatnym Ilony Wrońskiej wpłyną na scenariusz serialu “Na Wspólnej”. Aktorka odchodzi z serialu, ponieważ wraz ze swoim mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi - Nataszą i Kajetenem wyjeżdża na pół roku do Stanów Zjednoczonych. Aktorka postawiła scenarzystów w ciężkiej sytuacji. Co stanie się z graną przez nią bohaterką?

Kinga Brzozowska z "Na Wspólnej" umrze?

Ilona Wrońska wciela się w serialu “Na Wspólnej” w rolę Kingi Brzozowskiej. Wątek Kingi jest szeroko komentowany przez fanów serialu, bo jej małżeństwo wisi na włosku. Wkrótce Kinga zdradzi męża i kiedy Michał dowie się o niewierności żony, podejmie decyzję o rozstaniu. Czy w związku z odejściem aktorki z serialu, Kinga Brzozowska umrze? Nie! Scenarzyści wyślą ją na staż za granicę.
 

Kinga wróci do Polski chwilę po tym, jak wrócę ja. Czyli w przyszłym roku. Dla mnie ciekawiej jest, jak coś się dzieje, nie ma monotonii, można coś zagrać, pokazać emocje.Na szczęście nie będzie mnie tu w czasie, kiedy zostaną wyemitowane odcinki, w których Kinga zostawia męża i zdradza go, uniknę więc pełnych wyrzutu spojrzeń - powiedziała Ilona Wrońska w magazynie “Tele Tydzień”.

Co stanie się z jej serialowym mężem Michałem? W jego życiu pojawi się nowa kobieta. Już nie możemy się doczekać nowych odcinków!
 

Zobacz: Ślub gwiazdy "Na Wspólnej" Anny Kerth!

 

Leszek Lichota i Ilona Wrońska na gali TeleKamer 2015Ilona Wrońska i Leszek Lichota na premierze Kalendarza Dżentelmeni 2013Ilona Wrońska na premierze spektaklu "Frankie i Johnny"

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36