Richardson krytykuje Aleksandrę Justę
ONS

Richardson atakuje byłą żonę Zamachowskiego: Podskórne intrygi i...

Richardson krytykuje Aleksandrę Justę
ONS

Małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wzbudza ogromne emocje, głównie z uwagi na refleksje na temat ich związku, którymi chętnie dzieli się z prasą dziennikarka. Nie pomagają też bardziej niż napięte stosunki między Moniką a byłą żoną Zbyszka, Aleksandrą Justą. Przypomnijmy: Richardson ma sposób, aby uprzykrzyć życie byłej żonie Zamachowskiego. Nie ma litości

Ostatnio jednak wydawało się, że topór wojenny został zakopany, a przynajmniej na poziomie medialnym. Nic bardziej mylnego. W najnowszym wywiadzie, którego Richardson udzieliła serwisowi iwoman.pl, temat Justy ponownie jest na tapecie i dziennikarka znów nie szczędzi pod jej adresem gorzkich słów. Monika wprost sugeruje, że była żona Zamachowskiego intryguje przeciwko niej i używa do tego dzieci, nie chcąc "zostawić przeszłości w przeszłości".
 

Cieszę się, że moje dzieci wspaniale przyjęły nowego członka naszej rodziny, jakim jest Zbyszek i mają z nim świetny kontakt. Kontakty mojego męża z jego byłą żoną i dziećmi to już zupełnie inna historia. Myślę, że wciąż zbyt często w Polsce wersja o rozwodzie z klasą i dobrych kontaktach między byłymi małżonkami, to zwykłe kłamstwo. Pod płaszczykiem uśmiechów, jest wiele pretensji, wzajemnego żalu, zawiści. I - co najsmutniejsze - bardzo dużo grania dziećmi. To jest z pewnością najstraszniejsza rzecz. Takie podskórne intrygowanie, hipokryzja i nieumiejętność zostawienia przeszłości w przeszłości - oskarża Monika.


Richardson ma jednak nadzieję, że stosunki między nią a dziećmi męża wkrótce się unormują. Podobnie zresztą jak z Justą, co w kontekście poprzedniej wypowiedzi brzmi dość groteskowo.


Myślę, że ta burza kiedyś minie i może w przyszłości, będziemy mieć fajny kontakt. Widzę już teraz, jak to się zmienia. Na razie Marysia ma swoją wizję rzeczywistości, która nie dopuszcza racjonalnych przesłanek, ale taki ma etap i ja to rozumiem. Nie chcę, by moje nazwisko pojawiało się medialnie w kontekście byłej żony Zbyszka. Mam nadzieję, że pani Aleksandra też sobie tego nie życzy (...) Zbyszek to miłość mojego życia i jestem naprawdę najszczęśliwszym człowiekiem na świecie - zapewnia w rozmowie z iwoman.pl Zamachowska.


Myślicie, że dojdzie kiedyś pomiędzy nimi do bezpośredniej konfrontacji?

Zobacz: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson

Ślubna sesja Moniki i Zbigniewa Zamachowskich:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58