Choć zdarzało się, że w ciągu swojej kariery Monika Richardson zmieniała swoją fryzurę, to i tak finalnie wracała do ukochanego koloru, a jej metamorfozy nie były aż tak zaskakujące. Tym razem jednak dziennikarka zaszalała! Całkowicie odmieniła swój wygląd i zachwyciła internautów.

Reklama

Monika Richardson przeszła metamorfozę

Monika Richardson od lat kojarzy się z blond uczesaniem. Dziennikarka była temu odcieniu wierna i to w nim czuła się najlepiej. Chociaż zdarzyło jej się przefarbować na ciemny kolor, zmiana nie przypadła jej wówczas do gustu. Kilka lat temu w wywiadzie dla "Twojego Imperium" mówiła:

"Z tej krótkiej metamorfozy wyciągnęłam wniosek, że... brunetkom jest w życiu trudniej. Nie wiem, jak to ująć, ale brunetki muszą być zrobione na tzw. tip-top, żeby w ogóle ktokolwiek je zauważył. Blondynce jest łatwiej zaistnieć, bo bardziej przyciąga wzrok. Pewnie dlatego mówi się, że mężczyźni wolą blondynki. To zabrzmi strasznie, ale ja w ciemnych włosach naprawdę zniknęłam w tłumie! Dlatego postanowiłam wrócić do blond włosów".

Od tamtej pory Monika Richardson zmieniała jedynie długość swoich kosmyków, ale zarówno w tych do ramion, jak i krótkich prezentowała się równie dobrze.

Jacek Dominski/REPORTER/East News

Zobacz także: Monika Richardson o kłopotach finansowych. "Nie starczało nam na media i czynsz". Co się stało?

Teraz Monika Richardson zdecydowała się na całkowitą metamorfozę. W czwartek 31 sierpnia opublikowała w mediach społecznościowych filmik, który zaskoczył tysiące internautów. Pokazała w nim, jak wchodzi do salonu fryzjerskiego w białym topie na ramiączkach i różowej spódnicy ołówkowej z wysokim stanem, a także swoim blond uczesaniu do ramion, a wychodzi... odmieniona! Otóż dziennikarka zdecydowała się na krótko ścięte, zawadiackie, fioletowe włosy.

Zobacz także

Zobacz także: Monika Richardson rozstała się z partnerem. W sieci pojawiło się oświadczenie byłej pary

Pod postem momentalnie pojawiła się masa komentarzy. Chociaż kolor wielu osobom mógłby wydawać się kontrowersyjny, fanom Moniki Richardson niezwykle przypadł do gustu. Uważają oni, że dziennikarka wygląda teraz o wiele lepiej, a takie uczesanie tylko dodało jej charakteru, a równocześnie odjęło lat.

- Pani Moniko, nareszcie krótkie włosy!!! To właśnie cała Pani. Super i z pazurem;
- Nietuzinkowo;
- Katarzyna Figura ma podobną fryzurę. Fajnie;
- Mega! Co najmniej 10 lat młodsza;
- Wow, super!!!! Ale pozytywna zmiana;
- Fantastycznie to wygląda. Jak młodzieńczo - czytamy w komentarzach.

Reklama

Zgadzacie się ze zdaniem internautów?

Instagram @monikarichardson
Instagram @monikarichardson
Reklama
Reklama
Reklama