Monika Olejnik w czerwonym płaszczu
ONS

Monika Olejnik kończy pracę w Radiu ZET! Już wiadomo, kto ją zastąpi!

Monika Olejnik w czerwonym płaszczu
ONS

Monika Olejnik kończy pracę w Radiu ZET! Taką informację podał portal Press.pl. Popularna dziennikarka prowadziła w stacji dwie audycje "Gość Radia ZET" oraz "Siódmy dzień tygodnia". Wiadmo już, kto zajmie miejsce Moniki Olejnik. Ma to być Kondard Piasecki, który obecnie pracuje dla RMF FM. Dlaczego właśnie ten dziennikarz?

Chcemy wnieść nową energię i spojrzenie do formuły programów społeczno-politycznych, zachowując charakterystyczną dla stacji dociekliwość i neutralność w przedstawianiu kluczowych dla Polaków tematów. Mamy nadzieję, że zmiany te spełnią oczekiwania naszych aktualnych i przyszłych słuchaczy - uzasadnił wybór Jarosław Paszkowski, redaktor naczelny Radia ZET.

Monika Olejnik ma poprowadzić swoje programy do wakacji, a następnie pożegnać się ze słuchaczami. Niestety nie wiadomo jeszcze, jakie plany na przyszłość ma znana dziennikarka. Monice Olejnik proponowano dalszą współpracę ze stacją, jednak nie zgodziła się na to. Stacja planowała pozostawienie na antenie obojga dziennikarzy. To się nie udało.

 

Monika Olejnik skomentowała swoje odejście z Radia ZET

 

Dziennikarka skomentowała swoje odejście ze stacji w charakterystyczny dla siebie sposób. Na  facebookowym profilu zamieściła swoje zdjęcie i podpisała je krótkim postem.

Pozdrawiam - napisała dziennikarka.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze fanów gwiazdy dziennikarstwa. Wielbiciele jej talentu żałują jej rezygnacji z pracy w Zetce.

No to początek końca! Nikt nie jest w stanie tak prowadzić audycji, jak Monika!!!

Królowa (ciętej riposty) jest tylko jedna!!!! Pozdrawiam!

Szkoda, że Pani odcodzi z Zetki, kto teraz będzie miał tyle odwagi, by zadawać niechciane pytania?

Monika Olejnik pracowała w Radiu ZET od 15 lat. Przypomnijmy, że niedawno, również po 15 latach współpracy, z tą samą stacją pożegnała się również Beata Pawlikowska.

 

Zobacz też: Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!".

 

Zobacz także: rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

 

Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET.

Monika Olejnik w białych spodniach

Dziennikarka zamieściła krótki i wymowny komentarz na swoim Facebooku.


Monika Olejnik w fioletowej sukience
Facebook

Żałujecie?

Monika Olejnik w garniturze na pokazie filmu Modelka

Więcej na temat Monika Olejnik
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43