Party Stories
Monika Olejnik w czerwonym płaszczu
ONS
Newsy

Monika Olejnik kończy pracę w Radiu ZET! Już wiadomo, kto ją zastąpi!

Monika Olejnik kończy pracę w Radiu ZET! Taką informację podał portal Press.pl. Popularna dziennikarka prowadziła w stacji dwie audycje "Gość Radia ZET" oraz "Siódmy dzień tygodnia". Wiadmo już, kto zajmie miejsce Moniki Olejnik. Ma to być Kondard Piasecki, który obecnie pracuje dla RMF FM. Dlaczego właśnie ten dziennikarz?

Chcemy wnieść nową energię i spojrzenie do formuły programów społeczno-politycznych, zachowując charakterystyczną dla stacji dociekliwość i neutralność w przedstawianiu kluczowych dla Polaków tematów. Mamy nadzieję, że zmiany te spełnią oczekiwania naszych aktualnych i przyszłych słuchaczy - uzasadnił wybór Jarosław Paszkowski, redaktor naczelny Radia ZET.

Monika Olejnik ma poprowadzić swoje programy do wakacji, a następnie pożegnać się ze słuchaczami. Niestety nie wiadomo jeszcze, jakie plany na przyszłość ma znana dziennikarka. Monice Olejnik proponowano dalszą współpracę ze stacją, jednak nie zgodziła się na to. Stacja planowała pozostawienie na antenie obojga dziennikarzy. To się nie udało.

 

Nie tylko państwo Macron! Poznaj związki, w których to kobiety są dużo starsze od swoich partnerów!

Monika Olejnik skomentowała swoje odejście z Radia ZET

 

Dziennikarka skomentowała swoje odejście ze stacji w charakterystyczny dla siebie sposób. Na  facebookowym profilu zamieściła swoje zdjęcie i podpisała je krótkim postem.

Pozdrawiam - napisała dziennikarka.

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze fanów gwiazdy dziennikarstwa. Wielbiciele jej talentu żałują jej rezygnacji z pracy w Zetce.

No to początek końca! Nikt nie jest w stanie tak prowadzić audycji, jak Monika!!!

Królowa (ciętej riposty) jest tylko jedna!!!! Pozdrawiam!

Szkoda, że Pani odcodzi z Zetki, kto teraz będzie miał tyle odwagi, by zadawać niechciane pytania?

Monika Olejnik pracowała w Radiu ZET od 15 lat. Przypomnijmy, że niedawno, również po 15 latach współpracy, z tą samą stacją pożegnała się również Beata Pawlikowska.

 

Zobacz też: Oburzenie mediów po tekście o Agacie Dudzie i opisanych tam plotkach o "nieślubnym dziecku"! Olejnik ostro: "Szambo!".

 

Zobacz także: rozwiązanie umowy za porozumieniem stron

 

Monika Olejnik odchodzi z Radia ZET.

Monika Olejnik w białych spodniach

Dziennikarka zamieściła krótki i wymowny komentarz na swoim Facebooku.


Monika Olejnik w fioletowej sukience
Facebook

Żałujecie?

Monika Olejnik w garniturze na pokazie filmu Modelka

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Olejnik w okularach
Newsy
Monika Olejnik poczuła wiosnę! Eksperymentuje ze stylami. Wolicie dodatki boho czy styl miejski?

Monika Olejnik w krótkiej spódnicy
Newsy
TYLKO U NAS! Dlaczego Monika Olejnik straciła pracę w Radiu Zet? Znamy prawdę!

Dlaczego Monika Olejnik postanowiła odejść z Radia Zet?  Wersja oficjalna jest taka, że nie zgodziła się na nowe warunki pracy. Zarząd zaproponował jej bowiem, by nadal prowadziła w niedzielę program "7 dzień tygodnia", a audycję poranną "Gość radia Zet" oddała Konradowi Piaseckiemu, który teraz prowadzi „Kontrwywiad” w RMF FM. Na to dziennikarka się nie zgodziła i postanowiła odejść ze stacji.   Dlaczego Monika Olejnik odeszła z Radia Zet? Na milę pachnie mi tu polityką i „dobrą zmianą” – mówi „Party” Karolina Korwin-Piotrowska , która twierdzi, że Olejnik, tak jak Tomasz Lis i Piotr Kraśko, od lat znajdowała się na liście najbardziej nielubianych dziennikarzy przez polityków PiS. Już w 2008 roku ówczesny prezydent Lech Kaczyński groził, że zamierza ją zniszczyć i że nikt jej nie pomoże. To wszystko działo się po zakończeniu nagrania „Kropki nad i”, gdy kamery były już wyłączone, ale sprawę i tak opisały media. Świadkowie wspominają, że wtedy po raz pierwszy zobaczyli, jak Monika płacze z bezradności i wściekłości. Dlatego wiele osób uznało, że odejście dziennikarki z Radia Zet to efekt nacisków partii rządzącej na szefów tej stacji . Robert Kozyra , który przez 14 lat był prezesem Radia Zet, uważa jednak tę teorię za absurdalną, bo Zetka to stacja komercyjna, więc politycy nie mają wpływu na jej działania. Za mojej kadencji wiele razy słyszałem od polityków, że lepiej by było, gdyby Olejnik nie prowadziła rozmów na antenie. Odpowiadałem im wtedy, żeby dzwonili z takimi przemyśleniami do Polskiego Radia, na które mają wpływ, a nam dali spokój. Zawsze uważałem, że Monika jest wielką osobowością, a bez osobowości żadne medium nie istnieje! – mówi Kozyra. Jedna z osób, która tam pracuje, ma inną teorię. Twierdzi, że powodem nie jest polityka, ale pieniądze. Teraz...

Monika Olejnik obiada się pączkami
Newsy
Tak Olejnik obżera się pączkami
Ile ich zjadła?

Monika Olejnik na swoim Facebooku lubi dzielić się z fanami od czasu do czasu zdjęciami ilustrującymi jej życie prywatne i kulisy pracy w radiu oraz telewizji. Na początku roku dziennikarka pochwaliła się szaloną fotką z sylwestrowej nocy, a dziś, z okazji Tłustego Czwartku, pokazała, jak na jeden dzień rezygnuje z diety. Zobacz: Szalony sylwester Moniki Olejnik :) Boskie! Na zdjęciu widzimy siedzącą przy redakcyjnym stoliku Olejnik opychającą się pączkami . Dziennikarka ma również przed sobą pół kartonu łakoci, a w dłoniach kolejne sztuki "bomb pełnych kalorii" . Jak widać w redakcji Radia Zet trwa dziś prawdziwa rozpusta dla łasuchów. A wy ile już zjedliście pączków?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner