Klientka z blond włosami w salonie fryzjerskim
EastNews

Modne fryzury na zimę 2020. Panelowa koloryzacja będzie hitem nadchodzących miesięcy. Na Instagramie już robi furorę!

Klientka z blond włosami w salonie fryzjerskim
EastNews

Hit tegorocznej zimy to panelowe koloryzacje. Jeśli chcesz zaszaleć i szukasz nowej koloryzacji, która odmieni twój codzienny look, postaw właśnie na tę nowość. Panelowe koloryzacje, czyli takie, w których wybrane sekcje włosów w dowolnych kształtach i wielkościach są w pełni koloryzowane.

Możemy podzielić włosy na głowie w jakby puzzle i po przemyśleniu efektu, który chcemy uzyskać, łączyć je kolorystycznie w dowolny sposób. Technika panelowych puzzli pozwala nam na uzyskanie migoczących odcieni na podobnych poziomach jasności lub sporych, bardziej awangardowych kontrastach kolorystycznych oraz na płynnie przechodzących barwach lub wyraźnie zaznaczonej granicy między panelami, w zależności od tego jaki kształt, w której płaszczyźnie i zaokrągleniu głowy wybierzemy - mówi nam Anna Szeszuła – trenerka marki Davines, fryzjerka z salonu Czesanka w Poznaniu.

Zobacz także:  "The undone bob" to najgorętszy trend, który będzie rządził w następnych miesiącach

Przykładowo, jeżeli wybierzemy dwa panele przy linii zarostu nad czołem i rozjaśnimy je bardziej niż pozostałą część włosów, uzyskamy popularny, inspirowany ukochanymi latami 90-tymi efekt „front blond”.

Bardzo przyjemnym i zjawiskowym efektem jest koloryzacja, w której dzielimy włosy na pół, na dwie części przedziałkiem, dosłownie na środku głowy i obie części – prawą i lewą – koloryzujemy delikatnie innymi np. całkowicie różnymi odcieniami.

Zobacz także: Modne fryzury jesień-zima 2020/2021. "Solid banged bob" z grzywką to hitowa fryzura dla odważnych kobiet

Gdy przedziałek nosimy bardziej na jednej stronie, granica między kolorami zanika, a lekki kontrast staje się przyjemnym niuansem.

Spójrzcie jak na Instagramie trend na panelowe koloryzacje zyskuje na sile!

Nie zapominajmy również o bardzo popularnych koloryzacjach od wszelkiego rodzaju pojaśnień i klasycznego balejażu, przez koloryzacje z wolnej ręki po airtouch.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podczas tonowania różnych sposobów rozjaśnień również skłaniajmy się do wybierania panelowych, naprzemiennych, małych sekcji lub do bardziej rozległych puzzli, by uzyskać jak najbardziej mieniące się i odbijające światło blond odcienie.Post udostępniony przez Caroline Spencer (@colourbycaroline)

Podczas tonowania różnych sposobów rozjaśnień również skłaniajmy się do wybierania panelowych, naprzemiennych, małych sekcji lub do bardziej rozległych puzzli, by uzyskać jak najbardziej mieniące się i odbijające światło blond odcienie.

Skusicie się na taką koloryzację tej zimy?

 

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08