Joanna Krupa - Top Model 2015
Facebook: Joanna Krupa

Joanna Krupa pokazała kolejną stylizację do nowego sezonu „Top Model”! Ach, ta spódnica...

Joanna Krupa - Top Model 2015
Facebook: Joanna Krupa

Jak każda profesjonalna modelka Joanna Krupa bardzo dba o swój wygląd. Chętnie chwali się nim na swoim Instagramie (zobacz: Joanna Krupa na kolacji ze swoim "polskim mężem". Miała bardzo głęboki dekolt).

Niedawno mogliśmy podziwiać jej imponującą figurę podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN - Joasia założyła wtedy wspaniałą sukienkę zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego.

Wczoraj modelka pochwaliła się kolejną stylizacją, w której pokaże się nam w kolejnej, piątej już edycji Top Model! Na zdjęciu, które Krupa wrzuciła na Instagram, przewodnicząca jury ma na sobie zjawiskową spódnicę z prześwitami, która wspaniale podkreśla jej nogi. To projekt uwielbianego przez polskie gwiazdy duetu Bohoboco.
By zrównoważyć stylizację gwiazda założyła czarne body z ekskluzywnego butiku Frank A oraz klasyczne szpilki. Podoba nam się również jej dziewczęca fryzura oraz delikatny makijaż.

Wy też nie możecie się już doczekać nowego sezonu Top Model?


Zobacz: Joanna Krupa, Anna Wendzikowska, Katarzyna Sokołowska. Bitwa na nogi :)


 

Today's look for @topmodelpolska skirt @bohoboco ❤️❤️❤️❤️ bodysuit @franka_warsaw @avantmanagement #toptvshow #toptvhost #tvn #fashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Krupa (@joannakrupa)Joanna Krupa - Top Model 2015


Joanna Krupa Bohoboco 2015

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08