Chcesz zmienić swoją fryzurę, na przykład farbując je na inny kolor np. na bronde czy platinum blonde, ale boisz się że twój nowy wakacyjny look szybko stanie się niemodny i jesienią znów będziesz musiała odwiedzić fryzjera? Mamy dla ciebie rozwiązanie, już teraz poznaj najmodniejszy kolor na sezon jesień/zima 2020/2021, z którym zaprzyjaźnić się możesz już teraz. Oto "Light Ash Blonde", który od września będziecie coraz częściej widzieć na ulicach. Jak wygląda "Light Ash Blonde" i dlaczego to właśnie ten odcień będzie tak gorącym trendem jesieni i zimy?

Reklama

Zobacz także: "French bob" wyszczupli twoją twarz i podkreśli kości policzkowe. To hit wakacji

"Light Ash Blonde" - najmodniejszy odcień blondu na jesień i zimę 2020/2021

Koloru "Light Ash Blonde" nie mylcie z platyną! "Light Ash Blonde" jest głębszy niż platyna i zdecydowanie bardziej naturalny. Zwróćcie uwagę, że ten odcień nie jest idealną równomierną koloryzacją. Pamietaj, w "Light Ash Blonde" chodzi o naturalność! Ten odcień blondu niezwykle często pojawiał się na wybiegach na sezon jesień/zima 2020/2021, np. u Chanel.

East News

Kolor włosów "Light Ash Blonde" równie często prezentowały modelki na pokazie MIU MIU. Ten odcień blondu pasuje przede wszystkim kobietom z jasną, porcelanową karnacją. Jeśli jednak jesteś po lecie delikatnie muśnięta słońcem, "Light Ash Blonde" jest również dla ciebie.

East News

Podobnie było w przypadku pokazu Niny Ricci. Tam modelki prezentowały ubrania z prostymi długimi włosami w kolorach rudości i najmodniejszego blondu "Light Ash Blonde".

Zobacz także
East News

Skusisz się na "Light Ash Blonde" już niebawem? My o nim marzymy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama