Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"? Ile zarobią jurorzy "The Voice Kids"? Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"? Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"? Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"?
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"?
1/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"?

Michał Szpak, Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Maria Sadowska, Tomson i Baron czy Andrzej Piaseczny? Który juror zarobi najwięcej w programie "The Voice"? Muzyczne talent show już wkrótce ponownie trafi na antenę Telewizji Publicznej. Fani programu będą mogli zobaczyć nie tylko "The Voice of Poland", ale również dziecięcą wersję programu - "The Voice Kids". Zobaczymy w nich znane nam twarze z poprzednich edycji, oraz nowych, debiutujących jurorów Michała Szpaka i Dawida Kwiatkowskiego.

Dziennik "Fakt" dotarł do informacji, która gwiazda zarobi najwięcej za udział w "The Voice".  Kto zgarnie największą sumę? Tego dowiecie się z naszej galerii! Zobaczcie sami!

 

Zobacz także: Powstanie reality show o Edycie Górniak i Joannie Krupie! Wiemy, kto zostanie producentem programu

2/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice Kids"?

Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski w programie "The Voice Kids" zarobi 64 tysiące złotych - tak przynajmniej twierdzi tabloid. Ile zgarną jego koledzy? Odpowiedź na następnych stronach.

3/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"?

Według "Faktu" Tomson i Baron również dostaną po 64 tysiące złotych w "The Voice Kids". Tyle samo zarobią za udział w dorosłej wersji program "The Voice of Poland".

4/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"?

Na wyższe stawki może liczyć Michał Szpak. Nowy juror "The Voice of Poland" zarobi 100 tysięcy złotych.

5/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"?

Jak podaje tabloid, Maria Sadowska w "The Voice of Poland" również zarobi 100 tysięcy złotych. 

6/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice of Poland"?

Znacznie więcej dostanie Andrzej Piaseczny! Piasek za udział w "The Voice of Poland", według doniesień Faktu, zgarnie 180 tysięcy złotych. 

7/7
Ile zarobią jurorzy "The Voice Kids"?

Nie mogło być inaczej! To właśnie Edyta Górniak dostanie najwięcej za bycie jurorką w "The Voice Kids". Jak podaje "Fakt", gwiazda za udział w dziecięcym show dostanie aż... 400 tysięcy złotych!