Michał Kwiatkowski, Dawid Kwiatkowski
ONS
Newsy

Kwiatkowski wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”! Tylko który - Michał czy Dawid...

My już wiemy :)

Bracia Kwiatkowscy u Wojewódzkiego! TYLKO NAM zdradzili, co będzie się działo w show! WIDEO

Nowy uczestnik „Twoja twarz brzmi znajomo”!


Nie ustają spekulacje na temat składu nowej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który rusza już jesienią. Wczoraj pojawiła się informacja, że jednym z uczestników programu będzie Bartek Kasprzykowski, ale jak udało nam się ustalić, nie jest to prawda. (Zobacz: "Kasprzykowski w "TTBZ"? Mamy komentarz aktora!").

Stacja kompletuje już skład nowej edycji programu. Kto się w niej pojawi? Dowiedzieliśmy się, że propozycję udziału w programie dostał Michał Kwiatkowski! Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego zgodził się od razu i jesienią pojawi się w nowej edycji show.


Kim jest Michał Kwiatkowski?


Michał Kwiatowski zaistniał w polskich mediach za sprawą udziału w programie “Szansa na sukces”. Wokalista wystąpił w odcinku, którego gwiazdą był K.A.S.A i zaśpiewał piosenkę „Ja jestem macho”. Zaraz po maturze, Michał wyjechał do Paryża na studia. Rok później zgłosił się do programu “Star Academy” (w Polsce ten program znany był jako “Fabryka gwiazd”).

Polak dostał się do finału show, a następnie wydał debiutancką płytę, która szybko okazała się hitem we Francji. W 2009 roku Michał wziął udział w polskiej edycji “Tańca z gwiazdami”. Jego partnerką była Janja Lesar, dostali się do półfinału show. Rok po premierze jego trzeciego albumu “What''s Your Name?”, Michał przyznał, że jest gejem. Obecnie Michał często bywa w Polsce i wspiera swojego młodszego brata Dawida, który od kilku lat jest idolem nastolatek.

Twoja twarz brzmi znajomo
Newsy
Jest oficjalny plakat 4. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Kto jest na pierwszym planie?
Zaskoczeni?

Wielkimi krokami zbliża się premiera czwartej edycji programu  " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " . W czwartej edycji show zobaczymy: Michała Grobelnego, Zofię Zborowską, Krzysztofa Respodnka, Bartka Kasprzykowskiego, Kasię Glinkę, Monikę Dryl, Michała Kwiatkowskiego oraz Natalię Szroeder. Zobacz: A jednak! Bartek Kasprzykowski wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! W sieci pojawił się już oficjalny plakat ze wszystkimi uczestnikami nowej edycji show. Na pierwszym planie dwie największe gwiazdy programu - Katarzyna Glinka i Bartek Kasprzykowski . Czy aktorzy okażą się faworytami w programie? A może zagrożą im młodzi Natalia Szroeder lub Michał Kwiatkowski? Przekonamy się już wkrótce! Czy Polsat znów zarobi na "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" grube miliony? Zobacz: Magda Gessler zarobiła 57 mln złotych dla TVN! Zobaczcie innych gigantów reklamowych  

Łukasz Zagrobelny, Krzysztof Respondek
ONS
Newsy
Łukasz Zagrobelny i Krzysztof Respondek w „Twoja twarz brzmi znajomo”
To kolejni uczestnicy polsatowskiego show?

„Twoja twarz brzmi znajomo” skład programu Choć zaczęły się już wakacje, nie wszystkie polskie gwiazdy moją szykować się do urlopów i planować wakacyjne wycieczki. Dlaczego? Już w sierpniu ruszają nagrania do programu “ Twoja twarz brzmi znajomo ”, dlatego obecnie stacja kompletuje skład nowej edycji swojego show. Jednym z uczestników programu będzie Michał Kwiatkowski (Zobacz: Michał Kwiatkowski w "Twoja twarz brzmi znajomo" ) Kto jeszcze pojawi się w show? Jak udało nam się dowiedzieć, producenci od kilku tygodni prowadzą rozmowy z Łukaszem Zagrobelnym i Krzysztofem Respondkiem. Muzyk i aktor nie podpisali jeszcze umów, ale wszystko wskazuje na to, że pojawią się w nowej edycji show! Łukasz Zagrobelny od lat związany jest w teatrem muzycznym Roma. Muzyk występował też w programie “Idol”, brał udział w show “Taniec z gwiazdami” oraz nagrał z Eweliną Flintą przebój “Nie kłam, że kochasz mnie”. Krzysztof Respondek gra w serialu “Barwy szczęścia”, występował w show “Jak oni śpiewają”. Aktor wygrał w finale, ale nie wykorzystał nagrody, którą był kontakt na nagranie własnej płyty.  

Spot "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"
Newsy
Jest spot czwartej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo! WIDEO
Za kogo będziecie trzymać kciuki?

Już niedługo na antenie Polsatu zobaczymy czwartą edycję show Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4 ! Znamy już wszystkich uczestników nowej odsłony popularnego show - są to: Michał Gorbelny, Krzysztof Respondek, Bartek Kasprzykowski, Michał Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Kasia Glinka, Zofia Zborowska i Monika Dryl. Zobacz:  Jest oficjalny plakat 4. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”! Kto jest na pierwszym planie? Dziś w sieci pojawił się zaś spot promujący czwartą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który od kilku dni możemy oglądać w telewizji. Jak zwykle jest zabawny i zaskakujący. Na pierwszym planie zaś znów... Kasia Glinka! Czy to ona będzie czarnym koniem? A może inna gwiazda zaskoczy nas swoim talentem? Przekonamy się już niebawem! Zobacz:  Zosia Zborowska o artykułach na swój temat: „W d**** to mam”. Poznajcie córkę znanego aktora!     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Czwarta edycja Twoja twarz brzmi znajomo od września w Polsacie :). Posted by tvpolsat.info on  12 sierpnia 2015    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner