Bartek Kasprzykowski
ONS
Newsy

EXCLUSIVE! Bartek Kasprzykowski wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Mamy komentarz aktora!

Nowa gwiazda Polsatu?

Zuza jednak znowu jest w ciąży?! Duża dawka emocji w nowym odcinku "Przyjaciółek"

Bartek Kasprzykowski w "Twoja twarz brzmi znajomo"?


Jesienią stacja Polsat pokaże czwartą edycję programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Nagrania z uczestnikami programu ruszają już w wakacje, dlatego media już teraz rozpisują się o składzie programu. Dziś pojawiła się informacja, że jednym z uczestników będzie Bartek Kasprzykowski. Poprosiliśmy aktora o komentarz do tej informacji. Co powiedział?

“Nic mi na ten temat nie wiadomo”, powiedział nam Bartek Kasprzykowski.Każdy uczestnik programu “Twoja twarz brzmi znajomo” spędza długie godziny na próbach i nagraniach, a Bartek na brak zajęć narzekać nie może. Aktor gra cały czas w serialu “Ranczo”, dostał też rolę w muzyczno-tanecznym serialu “Bodo” o życiu i karierze Eugeniusza Bodo, a do tego próbuje swoich sił za granicą. W programie Polsatu, przynajmniej na razie, go nie nie zobaczymy. 
Bartek Kasprzykowski na Wielkiej Maturze Polaków
ONS
TV-Show
A jednak! Bartek Kasprzykowski wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!
Aktor podjął wyzwanie

Już na poczatku sierpnia ruszają pierwsze nagrania czwartej edycji “Twoja twarz brzmi znajomo”. Znany jest juz prawie cały skład gwiazd, które wezmą udział w programie (Czytaj także: Łukasz Zagrobelny i Krzysztof Respondek w „Twoja twarz brzmi znajomo” ) Ale niespodzianką jest to, że producentom udało się przekonać Bartka Kasprzykowskiego!   Bartek Kasprzykowski w czwartej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Aktor niedługo kończy zdjęcia do serialu "Bodo" o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. A właśnie do tego serialu Kasprzykowski  od marca brał nawet lekcje śpiewu operowego.  Czytaj także: Bartek Kasprzykowski chce zaśpiewać w duecie z Tamarą! My nie wiedzieliśmy, że Bartek tak dobrze śpiewa. Do programu zawsze organizowane są eliminacje, w których sprawdza się, czy gwiazdy poradzą sobie z modyfikacją głosu. Najwyraźniej lekcje wokalu tak się aktorowi spodobały, że teraz pokaże na co go stać w "Twoja Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jeszcze niedawno aktor przekonywał, że nic nie wie o swoim starcie w show. Widać umie dotrzymać tajemnicy, do której zobowiązali go producenci programu (zawsze zależy im, by nazwiska uczestników jak najpóźniej wyszły na jaw). Czy Waszym zdaniem ma szanse wygrać?     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); BODO. Sport ekstremalny. Hehe. Posted by Bartek Kasprzykowski on  20 lipca 2015

Bartek Kasprzykowski w Telewizji Publicznej w czarnej marynarce
ONS
Newsy
Wiemy, ile Bartek Kasprzykowski schudł w show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Bartek Kasprzykowski  ostatnie kilka miesięcy spędził na sali treningowej oraz na lekcjach śpiewu operowego. Aktor zagra jedną z głównych ról w serialu “Bodo”. W wakacje zaczął też nagrania do programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor intensywnie trenuje, dlatego szybko zrzucił kilka kilogramów.  W ostatnim odcinku show wystąpił jako Czesław Mozil. Bartek Kasprzykowski w „Twoja twarz brzmi znajomo” Bartek ma po trzy, cztery treningi w tygodniu, dlatego już schudł 7 kilogramów i ma plan zrzucić kolejne kilogramy. Jest bardzo zadowolono z udziału w show Polsatu. Uważa, że to świetna okazja, żeby nauczyć się tańczyć i śpiewać od najlepszych trenerów w Polsce - zdradza jego znajoma. Już we wrześniu aktor wrócił na plan 10. sezonu serialu “Ranczo”, który wróci na antenę TVP1 wiosną 2016 roku. Do tego regularnie gra ze swoją ukochaną Tamarą Arciuch w spektaklu „Pod Niemieckimi Łóżkami”, dlatego nie ma na razie czasu na urlop. Para planuje wyjazd w ciepłe kraje dopiero pod koniec tego roku. ZOBACZ:  Bartek Kasprzykowski odrzucił główną rolę komedii romantycznej. Teraz żałuje! Bartek Kasprzykowski na imprezie Polsatu   Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch na balu TVN 2015   Bartek Kasprzykowski w 2014 roku:  

Bartek Kasprzykowski w garniturze na balu TVN
Eastnews
TV-Show
TYLKO U NAS: Wiemy, ile Bartek Kasprzykowski schudł w show „Twoja twarz brzmi znajomo”
TYLKO U NAS: Wiemy, ile Bartek Kasprzykowski schudł w show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Bartek Kasprzykowski ostatnie kilka miesięcy spędził na sali treningowej oraz na lekcjach śpiewu operowego. Aktor zagra jedną z głównych ról w serialu “Bodo”. W wakacje zaczął też nagrania do programu “Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor intensywnie trenuje, dlatego szybko zrzucił kilka kilogramów. W ostatnim odcinku show wystąpił jako Czesław Mozil. Bartek Kasprzykowski w „Twoja twarz brzmi znajomo” Bartek ma po trzy, cztery treningi w tygodniu, dlatego już schudł 7 kilogramów i ma plan zrzucić kolejne kilogramy. Jest bardzo zadowolono z udziału w show Polsatu. Uważa, że to świetna okazja, żeby nauczyć się tańczyć i śpiewać od najlepszych trenerów w Polsce - zdradza jego znajoma. Już we wrześniu aktor wrócił na plan 10. sezonu serialu “Ranczo”, który wróci na antenę TVP1 wiosną 2016 roku. Do tego regularnie gra ze swoją ukochaną Tamarą Arciuch w spektaklu „Pod Niemieckimi Łóżkami”, dlatego nie ma na razie czasu na urlop. Para planuje wyjazd w ciepłe kraje dopiero pod koniec tego roku.   ZOBACZ: Bartek Kasprzykowski odrzucił główną rolę komedii romantycznej. Teraz żałuje!   Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch na balu TVN 2015   Bartek Kasprzykowski na imprezie Polsatu   Bartek Kasprzykowski w 2014 roku

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner