Michał i Odeta Figurscy jeszcze jako małżeństwo
Eastnews

Michał Figurski gorzko o swoim małżeństwie: "Żyliśmy szybko, zachłysnęliśmy się tym wszystkim, zabrakło..."

Michał i Odeta Figurscy jeszcze jako małżeństwo
Eastnews

Michał Figurski gorzko o swoim małżeństwie! Dziennikarz w "Kulisach sławy" w programie "Uwaga" TVN mierzy się ze swoją przeszłością. Jeden z najlepszych polskich radiowców przyznaje, że show-biznes go wciągnął bez pamięci. Z wszystkimi konsekwencjami...

Był taki moment, kiedy rzeczywiście wyskakiwałem z każdej lodówki. Moment, w którym się fantastycznie zachłysnąłem. Tak jak chyba każdy. Gdzieś na pewnym etapie człowiek się zatraca. Wydaje mu się, że tak ma być. Gubisz siebie gdzieś w tym wszystkim. A z tym się wiążą bardzo dobre pieniądze. Im więcej wydajesz, tym bardziej się w tym pławisz. Gdzieś na końcu tego wszystkiego musi być urwisko - wyznaje szczerze Figurski w rozmowie z dziennikarzem TVN.

Michał Figurski żałuje? 

Michał Fugurski nie wstydzi się przyznać, że właśnie ten "kolorowy" świat zawrócił mu w głowie. "Zostałem skandalistą, co uczyniło mnie celebrytą", powtarza w wywiadzie. Czy teraz tego żałuje? Na pewno "ofiarą" tego świata i szybkiego tempa życia jest jego małżeństwo z Odetę Moro.

Po moim wylewie mieliśmy takie spotkanie z moją byłą żoną w trakcie którego, pierwszy raz od chyba wielu miesięcy, jeśli nie lat, porozmawialiśmy z sobą bardzo szczerze, patrząc sobie w oczy. I doszliśmy do jednego słusznego wniosku: kompletnie nie docenialiśmy tego wszystkiego, co mieliśmy, tego co dostaliśmy. Żyliśmy szybko, byliśmy młodzi, mnóstwo rzeczy działo się dookoła, zachłysnęliśmy się tym wszystkim. Nie byliśmy chyba do tego przygotowani, zabrakło dojrzałości. I skończyło się tak, jak się skończyło…

Na szczęście para dziś ma ze sobą świetny kontakt. Odeta wspiera męża przy dochodzeniu do zdrowia, przyjaźnią się, tworzą zgraną rodzinę. Dziennikarz nie ukrywa, że jest dumny z córki Soni, wspiera ją, w programie widać, jak odbiera ją ze szkoły. Jest duża szansa, że Sonia pójdzie w ślady rodziców - stawiała już pierwsze kroki w show-biznesie. Słynny tata udzielił jej zresztą cennej rady przed nową pracą: „Nie gwiazdorzyć". I tego trzymają się dziś wszyscy. 

 

ZOBACZ: Czy warto wracać do byłego? Rozstanie to nie zawsze koniec związku

 

 "Rodzina to fundament" - mówił Figurski w programie „Uwaga".

Odeta, Michał i Sonia Figurscy
Eastnews

Michał Figurski z córką Sonią.

Selfie: Michał Figurski i jego corka sonia
Instagram

 

Michał Figurski i Odeta Moro byli małżeństwem 12 lat.

Odeta Moro i Michał Figurski piją szampana na statku
Eastnews

 

 

 

Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33