Mikołaj Lizut w czarnej kurtce, Anja Rubik w koszuli w kratkę, Lucyna Szymańska za kierownicą
ONs/Instagram

Sądziłam, że Pan Lizut, który ładnego "ryja" nie ma, posiada chociaż inteligencję! Agentka Anji Rubik odpowiada

Mikołaj Lizut w czarnej kurtce, Anja Rubik w koszuli w kratkę, Lucyna Szymańska za kierownicą
ONs/Instagram

Czy aby być modelką trzeba mieć ładny "ryj" i zgrabną d...? Tak twierdzi Mikołaj Lizut. W programie "Na językach" dziennikarz skrytykował zawód, jakim jest modeling. Co powiedział?

Mikołaj Lizut krytykuje modelki

Podobno Polska słynie z talentów w modelingu. A jaka to ciężka praca! Trzeba pamiętać: najpierw lewa noga, potem prawa, potem która? Lewa? - szydził Lizut w programie.

Te waciki z wodą trzeba jeść. Społeczna premia za wykonywanie tego zawodu jest niewspółmierna. Mówi się, że modelka ma mieć talent. Jaki, k..., talent? Ma mieć ładnego ryja i zgrabną dupę. To jest jakieś pieprzenie bez sensu. Osobowość trzeba mieć, jaką, k..., osobowość? Że to lata pracy, żeby osiągnąć coś tam. Wystarczy mieć ładnego ryja! - dodał.

Świat modelingu się oburzył. Nam całą sprawę skomentowała menedżerka Anij Rubik i właścicielka agencji modelek D'Vision, wysyłającej modelki do pracy na całym świecie - Lucyna Szymańska.

Pan Lizut może mieć swoje zdanie na temat modelek, odbiegające mocno od prawdy, ale wydawało mi się, że jako dziennikarz używa słów na wyższym poziomie… Jego wypowiedź jest żenująca, obrażająca dziewczyny pracujące w tym zawodzie, ale również nas, którzy ten biznes znają i w nim pracują.


Chyba nie ma świadomości na czym ten zawód polega. Nie twierdzę, że wszystkie modelki mają wysokie IQ, ale sama ładna buzia i zgrabna pupa nie wystarczą, żeby osiągnąć sukces. Wiele z tych dziewczyn w bardzo młodym wieku, nie przerywając szkoły, robi karierę, pracując i zarabiając często na utrzymanie całej rodziny oraz na swoją edukację. Wiele z nich ma świetne wyniki w szkole.

 

Sądziłam, że Pan Lizut, który ładnego "ryja" nie ma (nie wiem nic o atrakcyjności bądź jej braku dotyczącej innej części ciała), posiada chociaż inteligencję, która mu podpowie, że nie obraża się innych. Ale, jak widać, na pewno klasy mu brakuje!

Niech spróbuje osiągnąć choć cząstkę tego, co niektóre z moich i nie tylko moich modelek . I nie mowię tu o pozowaniu czy chodzeniu na wybiegu - mówi Lucyna Szymańska.

Ostro? Może czasem trzeba...

 

Zobacz: Dorota Wróblewska ostro o Top Model: „Poniżające i obrzydliwe. Stanowczo mówię NIE”

Mikołaj Lizut:

Mikołaj Lizut na premierze "Polskie gówno"
ONS

Lucyna Szymańska z Marcinem Tyszką na balu TVN:

Lucyna Szymańska, Marcin Tyszka.jpg

Lucyna Szymańska z Anją Rubik:

 

 

Więcej na temat Anja Rubik Mikołaj Lizut
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08