Galeria memów po opóźnionej konferencji Państwowej Komisji Wyborczej Rowan Atkinson Aleksander Kwaśniewski Wojciech Hermeliński Iluzjonista nad urną wyborczą
Galeria memów po opóźnionej konferencji Państwowej Komisji Wyborczej
Internet
1/12
Galeria memów po opóźnionej konferencji Państwowej Komisji Wyborczej
Internet
Państwowa Komisja Wyborcza znów prowokuje do kpin. PKW po raz kolejny miała kłopoty z liczeniem głosów przez co oficjalne ogłoszenie wyników trzeba było przełożyć o kilka godzin. Gdy w końcu zostały ogłoszone, potwierdziło się, że wybory parlamentarne 2015 zakończyły się miażdżącą wygraną PiS.
Początkowo wyniki procentowe wyborów miały zostać podane na konferencji prasowej o godzinie 18 w poniedziałek. Godzinę przekładano kilka razy, aż do paru minut przed 23., kiedy to w końcu poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów.
Co było powodem opóźnienia? Protokół z głosowania w Londynie, który nie dość, że dotarł do Warszawy ze sporym opóźnieniem, to na dodatek zawierał błąd i musiał zostać wysłany z Londynu raz jeszcze. Problematyczny był również protokół z... Ursynowa, ale ten dotarł bezpiecznie do Państwowej Komisji Wyborczej po godzinie 20.
W oczekiwaniu na wyniki wyborów internauci, jak zawsze, nie próżnowali. W sieci momentalnie pojawiło się mnóstwo memów komentujących londyńskie perypetie protokołu. Wybraliśmy najlepsze. Zobacz w naszej GALERII MEMÓW.
2/12
Rowan Atkinson
Internet
3/12
Aleksander Kwaśniewski
Internet
4/12
Wojciech Hermeliński
Internet
5/12
Iluzjonista nad urną wyborczą
Internet
6/12
Wojciech Hermeliński
Internet
7/12
Matthew McConaughey i Anne Hathaway
Internet
8/12
Wojciech Hermeliński - bohater memów
Internet
9/12
szkielet czeka na wyniki wyborów
Internet
10/12
sms ze Szkła Kontaktowego w TVN24
Internet
11/12
Wojciech Hermeliński - przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej
Internet
12/12
Komisja Dziwnych Kroków
Internet
Więcej na temat memy wybory do sejmu 2015