Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle pisała na swoim blogu o Kate już lata temu! Co o niej sądziła, zanim sama została księżną?!

Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews

 

Meghan Markle od dawna marzyła o tym, żeby zostać żoną księcia?! Wszystko na to wskazuje! Już kilka miesięcy temu media żartowały, że hollywoodzka aktorka wywróżyła sobie ślub z Harrym - wszystko przez stare zdjęcie Meghan, na którym pozowała przed Pałacem Buckingham. Teraz dziennikarze odgrzebali stary wpis na blogu, który kilka lat temu opublikowała hollywoodzka aktorka.  Księżna Sussex stwierdziła w nim, że nie tylko małe dziewczynki marzą o tym, żeby być księżniczką! Co napisała o księżnej Kate?

 

Meghan Markle od dawna marzyła, żeby poślubić księcia?

 

Meghan Markle jeszcze zanim poznała księcia Harry'ego stwierdziła, że każda mała dziewczynka marzy o tym, żeby być księżniczką. Hollywoodzka gwiazda przyznaje również, że niektóre kobiety nie przestają śnić o księciu nawet kiedy są już dorosłe. 

Małe dziewczynki chcą być księżniczkami- napisała kilka lat temu. Wydaje się, że dorosłe kobiety zachowują tę dziecięcą fantację.

 

Na dowód swojej teorii zwróciła uwagę na ślub księcia Williama z Kate. Uroczystość z 2011 roku wywołała wówczas ogromne emocje!

 

Wystarczy spojrzeć na przepych i całą otoczkę królewskiego wesela oraz niekończące się rozmowy na temat księżnej Kate. 

 

Dziś po latach wiemy już, że również marzenie Meghan o byciu księżną zostało spełnione. Teraz żona Harry'ego przebiła popularnością nawet samą Kate! 

 

Zobacz także: Programowanie podświadomości: zaprogramuj sobie sukces

 

Meghan Markle od dawna chciała zostać księżniczką?

Meghan Markle i książę Harry z rodziną na balkonie pałacu Buckingham
East News

Media przypomniały jej wpis sprzed kilku lat. Już wtedy chciała być jak Kate?

Księżna Kate i Meghan Markle
EastNews

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05