Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o hejcie
Mateusz Jagielski/Dzien Dobry TVN/East News
Newsy

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej nie wytrzymał pod jej nowym postem: "Wielokrotnie obrywałem rykoszetem"

Agnieszka Kaczorowska w niezwykle szczerym wpisie: "Gdybym bazowała swoje poczucie własnej wartości, na tym co myślą lub piszą o mnie, to nie wiem czy nadal chciałoby mi się żyć". Jej mąż zareagował.

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami osobistymi przemyśleniami na temat hejtu, który dotyka ją od najmłodszych lat. I rzeczywiście, każdy jej wpis czy zdjęcie na Instagramie są szeroko komentowane, niezależnie czy aktorka "Klanu" porusza poważne tematy, jak "body shaming", czy te mniej, dotyczące np... ubierania choinki na początku grudnia.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska dekoruje choinkę, a fani grzmią: "Jakie święta pani obchodzi?". Mocna odpowiedź

Kaczorowska przez lata obecności w show-biznesie nauczyła się chronić i nie przejmować atakami, a jak znosi je mąż gwiazdy, Maciej Pela?

Agnieszka Kaczorowska o kryzysach w małżeństwie: "Nawet jak jest źle, a czasami jest..."

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o hejcie

Agnieszka Kaczorowska swój Instagram od lat traktuje bardzo poważnie. To dla niej najlepsza platforma do komunikacji z fanami, którzy są ciekawi zarówno jej przemyśleń, jak i jej życia codziennego. Ostatnio Kaczorowska sporo miejsca poświęca diecie, opowiadając m.in. o tym, jak doszła do perfekcyjnej sylwetki.

Tancerce bardzo zależy, żeby jej treści na Instagramie były motywujące i inspirujące, pełne życzliwości i dobrej energii, bo właśnie tymi zasadami kieruje się w życiu. Dlatego swój nowy wpis Agnieszka zaczęła osobiście: 

Coś Wam napiszę prosto z serca…❤️ Od prawie 24 lat działam w przestrzeni publicznej i medialnej. Do tego dołożyłam sobie sportowy parkiet i taneczne hermetyczne środowisko. Od dziecka każdy mój ruch, każde wypowiedziane słowo, wygląd w każdym momencie życia, podlegał ocenie… nie tylko ocenie koleżanek i sąsiadów, ale milionów Polaków. Trudno to sobie wyobrazić kiedy się tego nie doświadczy. Natomiast bardzo łatwo powiedzieć „powinna przywyknąć” i „jest osobą publiczną - musi się z tym liczyć”. Chciałabym, aby niezależnie od tego kim kto jest i czym się zajmuję, był postrzegany jako człowiek - z duszą, emocjami, wrażliwością serca (w moim przypadku bardzo dużą😌).

W dalszej części Kaczorowska pisze o hejcie, który dotyka ją od najmłodszych lat. Po latach aktorka uświadomiła jednak sobie, że gdyby nie ostre i negatywne komentarze oraz opinie na jej temat, nie osiągnęłaby tak wiele i jako tancerka, i jako aktorka, ale również matka dwóch córek:

Doświadczyłam w życiu ogrom hejtu. Nadal doświadczam. Gdybym bazowała swoje poczucie własnej wartości, pewność siebie, a nawet sens swojego życia na tym co myślą lub piszą o mnie jacyś tam ludzie, to nie wiem czy nadal chciałoby mi się żyć. Jednak ja zawsze czułam, że swoją moc noszę w środku, w swoim sercu. To tam szukam prawdy i siły. Przeżyłam wiele upadków…i dziś wiem, że gdyby nie te najtrudniejsze chwile i hejterzy, to nie zdobyłabym złotego medalu na mistrzostwach świata, nie wygrałabym TzG, nie prowadziłabym największych imprez w TV, nie stanęłabym na wymarzonych teatralnych deskach, nie pojawiałabym się w mediach, czułabym się okropną mamą, szybko odchodziłabym z każdego projektu, w który wkładałam swoje zaangażowanie i już dawno skasowałabym ten profil rezygnując z tworzenia treści, które mają inspirować.

Cały wpis aktorki w poście poniżej.

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej spotkał się z ciepłym przyjęciem przez jej fanów, posypało się mnóstwo wspierających komentarzy. Na bardzo osobisty pozwolił sobie także mąż gwiazdy, Maciej Pela. To on od lat jest przy aktorce i widzi, jak często bywa niesłusznie atakowana. Sam także padł ofiarę hejtu:

Będąc w "środku" wiem jaki hejt Cię dotyka. Wiem jaka jest jego skala, jak każdego dnia musisz się z tym mierzyć i jak jest czasem bolesny, bo wielokrotnie obrywałem rykoszetem. Potrafili hejtować mnie tylko za to, że Cię pokochałem. Skarbie... jesteś niezwykle silna, jesteś wspaniała, jesteś niezłomna. ❤️ I masz w sobie wewnętrzną moc, która mi bardzo imponuje. 🔥 Kocham! - napisał Pela pod postem żony.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami
Instagram/Maciek.Pela

Fani Agnieszki Kaczorowskiej, która niedawno zmieniła fryzurę, są dumni z takiej postawy:

Bardzo piękny wpis i bardzo wzruszający. Pamiętaj, że "Ludzie gadali, gadają i będą gadali", ale to nie ktoś obcy decyduje o naszym życiu, tylko my sami. "Miej serce i patrzaj w serce" - prawdziwe piękne słowa..

pięknie napisałaś i podziwiam ❤️ niestety potrafię jakiś „niewinny” komentarz bardzo długo rozpamiętywać i uczę się by tego nie robić. A delektować się tymi wszystkimi dobrymi wiadomościami, które dodają mi skrzydeł.

Jesteś piękną duszą a takich wrażliwców w naszym świecie jest coraz mniej...

A Wam jak się podoba wpis aktorki?

Agnieszka Kaczorowska
Artur Zawadzki/REPORTER

Agnieszka Kaczorowska z mężem
Instagram
Newsy
Mąż Agnieszki Kaczorowskiej stanął w obronie ukochanej, a fani zmiękli? "Klasa"
Mąż Agnieszki Kaczorowskiej w końcu postanowił zabrać głos w sprawie "szalejącej internetowej burzy" jaka ma miejsce wokół wpisu aktorki. Jego słowa rozczuliły fanów, już nie są źli na Agnieszkę?

Maciej Pela nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Jak sam zresztą napisał, pochłaniały go inne dziedziny życia i nie oddawał się zbyt chętnie prowadzeniu swojego konta na Instagramie. Jednak mężczyzna poczuł się zobowiązany zabrać głos w sprawie ukochanej małżonki i jej postu o "modzie na brzydotę". Maciej Pela nie ukrywał, że wrócił na Instagram właśnie po to, by powiedzieć co o tej sprawie myśli. Słowa, które napisał, nieco rozmiękczyły wzburzonych internautów.  Maciej Pela o małżeństwie z Agnieszką Kaczorowską: "Jestem Twój na zawsze" Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska wzięli bajkowy ślub we Włoszech trzy lata temu. Po tym pięknym wydarzeniu na świat przyszła ich pierwsza córka Emilia. Od tego czasu profil na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej ruszył z kopyta, zaś Maciej Pela w zasadzie przestał go prowadzić, zajęty swoimi obowiązkami. Jak się jednak okazuje w fali komentarzy na temat wpisu Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę" internauci dopytywali się także jej małżonka, czemu nie zabiera głosu w sprawie i dlaczego zniknął z Instagrama. Mężczyzna postanowił w końcu odpowiedzieć: Ostatnio usłyszałem, że gdzieś zniknąłem. To prawda… zniknąłem z jednego świata, żeby pojawić się w innym. I tej w nowej rzeczywistości odnalazłem swoją drogę, którą chcę iść do końca życia. 3 lata temu zostałem mężem. 2 lata temu ojcem. A w tym roku przyjdzie na świat nasza druga córeczka. Rok po roku podążam swoją ścieżka, pielęgnując w sobie największą z wartości - rodzinę - zaczyna swój wywód Maciej. Mężczyzna zdecydował się opowiedzieć nieco o swoim małżeństwie z aktorką. Przyznał także, że ich życie nie jest idealne, miewają kłopoty, ale zawsze mogą na siebie liczyć, właśnie dlatego...

Maciej Pela staje w obronie Agnieszki Kaczorowskiej
Instagram @agakaczor
Newsy
Fani zarzucają Agnieszce Kaczorowskiej, że jest zbyt drobna. Mąż broni jej jak lew! 
Agnieszka Kaczorowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie, które wywołało sporo emocji. Obserwatorki zarzuciły jej, że jest zbyt drobna.

Agnieszka Kaczorowska od jakiegoś czasu stara się nie wchodzić w polemikę z hejterami. Wręcz przeciwnie, walczy z nimi. W komentarzach często pojawiają się krytyczne uwagi, które dla aktorki nie mają znaczenia. Tym razem pod jednym ze zdjęć fanki zarzuciły jej, że jest zbyt drobna. Maciej Pela nie wytrzymał i zdecydował się stanąć w obronie żony.   Agnieszka Kaczorowska może liczyć na męża  Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych, od kilku lat spełnia się jako influecerka, a jej konto na Instagramie obserwuje już ponad 400 tys. osób. Gwiazda często dzieli się z fanami swoją codziennością, ale stara się także przekazywać swoją wiedzę oraz wyrażać opinię w ważnych dla niej kwestiach. Kilkukrotnie jej wypowiedzi spotykały się z niezrozumieniem oraz krytyką. Wystarczy przypomnieć jeden z najgłośniejszych wpisów. Agnieszka Kaczorowska opublikowała post o "modzie na brzydotę" .  Od tego czasu gwiazda stara się nie poruszać kontrowersyjnych tematów, choć i tak każdy jej kolejny post wzbudza w obserwatorach wiele emocji. Tym razem fanki zauważyły, że Agnieszka Kaczorowska jest zbyt szczupła.  - Aga, ile Ty teraz ważysz, jesteś taka drobniutka - zapytała jedna z obserwatorek.  Pod komentarzem wywiązała się dyskusja, a w obronie celebrytki stanął mąż, Maciej Pela.  Zobacz także:  Stylowa Agnieszka Kaczorowska na zdjęciach paparazzi! Pozowanie z fanami, zakupy w piekarni...  Post Agnieszki Kaczorowskiej dotyczył ogrodnictwa, jednak wiele fanów nie zwróciło na to uwagi, ponieważ skupili się na figurze gwiazdy.  - Aga, ile Ty teraz ważysz, jesteś taka drobniutka - zapytała jedna z fanek.  - To efekt „obiektywu szerokokątnego” iPhone takie robi zdjęcia - szybko...

Agnieszka Kaczorowska o Bożym Narodzeniu
Instagram @agakaczor
Newsy
Agnieszka Kaczorowska dekoruje choinkę, a fani grzmią: "Jakie święta pani obchodzi?". Mocna odpowiedź
Po tym, jak Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie jest związana z kościołem, spadła na nią fala krytyki. Ta nasiliła się, gdy w domu aktorki pojawiły się... bożonarodzeniowe dekoracje.

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska udzieliła obszernego wywiadu, w którym przyznała, że nie orzchciła córek, ponieważ "sakramenty zamykają czakry". Na artystkę spadła fala hejtu, a gwiazda "Klanu" wciąż spotyka się z kąśliwymi docinkami internatów. By tego było mało, gdy na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się nagranie z dekorowania choinki, fala gorzkich komentarzy jeszcze bardziej się nasiliła. W obronie ukochanej stanął mąż aktorki - Maciej Pela. Agnieszka Kaczorowska dekoruje choinkę, a w komentarzach burza Choć przez wiele lat Agnieszka Kaczorowska była utożsamiana z grzeczną Bożenką z "Klanu" , to z czasem aktorka zaczęła zaskakiwać fanów swoimi wypowiedziami, które przez wielu były uznawane za zbyt kontrowersyjne. Chyba każdy z nas pamięta jej rozważania o "modzie na brzydotę", które odbiły się szerokim echem w przestrzeni medialnej. Teraz z kolei wszyscy mówią tylko o czakrach Agnieszki Kaczorowskiej, a wszystko za sprawą jej najnowszego wywiadu. Podczas ostatniej rozmowy z Plejadą, Agnieszka Kaczorowska przyznała, że nie ochrzci córek , mówiąc, że "sakramenty zamykają nasze czakry". Odniosła się także do kwestii religijnych, a w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Oliwy do ognia dolał również fakt, że pomimo tego, iż Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że zarówno ona, jak i jej bliscy nie są związani z kościołem, aktorka zdecydowała się na świąteczne udekorowanie swojego domu. - Jakie święta pani obchodzi, skoro nie jest pani związana z Kościołem? - grzmieli internauci.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik