We wrześniu ubiegłego roku Lara Gessler po raz drugi została mamą. Na świat przyszedł jej synek, Bernard. Dwa lata wcześniej razem z Piotrem Szelągiem doczekała się córki, Neny. Od tego czasu gwiazda regularnie dzieli się w mediach społecznościowych wpisami z cyklu: "życie matki". Nie tak dawno informowała fanów o tym, jak jej dom zmienił się w szpital, gdy dzieci zaraziły się wirusem. Ostatnio pokazała zdjęcie Neny, które znów zmartwiło internautów - chodziło o sposób siedzenia dziewczynki.

Reklama

Lara Gessler uspokaja fanów: "Przedyskutowane z lekarzem"

Tuż przed Sylwestrem Lara Gessler opowiedziała o zdrowiu swojej córki. Gwiazda zdradziła, że Nena — podobnie jak jej młodszy braciszek — zaraziła się wirusem. Wcześniej córka Magdy Gessler wylądowała w szpitalu razem z małym Bernardem. Ostatecznie razem z mężem musieli odwołać noworoczny wyjazd do Zakopanego. Teraz znów zaniepokoiła fanów. Tym razem nieświadomie.

Zobacz także: Synek Lary Gessler trafił do szpitala: "Matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać"

Instagram @lara_gessler

Na Instagramie Lary Gessler pojawiło się zdjęcie bawiącej się córki. W odpowiedzi na fotografię gwiazda otrzymała mnóstwo wiadomości od internautów, którzy byli bardzo zaniepokojeni tym, jak siedzi Nena. Nogi dziewczynki były ułożone w literę "W". Celebrytka szybko odpowiedziała zmartwionym fanom.


Kochani, wszystkich troskliwych, którzy do mnie piszą, uspakajam. Nena ma nadgibkość i spokojnie może siedzieć w literę "W". Przedyskutowane z lekarzem — napisała na Instastories.

Instagram @lara_gessler

Zobacz także: Mąż Agnieszki Kaczorowskiej nie wytrzymał pod jej nowym postem: "Wielokrotnie obrywałem rykoszetem"

Zobacz także

Macierzyństwo jest tematem bardzo często poruszanym w mediach społecznościowych, ale nadal niełatwym, co widać po dyskusjach, jakie toczą się w komentarzach.

Instagram @lara_gessler
Instagram @lara_gessler
VIPHOTO/East News
Reklama

\

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama