Party Stories
Mateusz Jarzębiak z Top Model doceniony za granicą
ONS
Newsy

Mateusz Jarzębiak z Top Model wyjeżdza za granicę. Jego kariera nabiera tempa

Pochwalił się też nowym ciałem

Mateusz Jarzębiak wzbudzał ogromne emocje w programie "top Model". Niestety, ulubieniec Joanny Krupy pożegnał się z show tuż przed finałem. Góral robił jednak wszystko, żeby o nim nie zapomniano. Wziął się ostro do pracy. Wystąpił w kampanii reklamowej jednej z obuwniczych firm i pojawiał się na pokazach mody. O modelu zrobiło się również głośno dzięki związkowi z Olgą Kaczyńska. Para od samego początku chętnie mówiła o swojej miłości, co nie wszystkim się podobało. Zobacz: Góral i Kaczyńska manifestują swoją miłość na portalach. Rusin: Po co wam to?

Jarzębiak, któremu jury Top Model zarzucało, że nie ma figury modela, kilka miesięcy temu zaczął trenować na siłowni. Efektami ciężkiej pracy pochwalił się na Instagramie, gdzie wstawił zdjęcie bez koszulki. Góral pokazał wyrzeźbioną i sportową sylwetkę.

Okazuje się, że efekty ciężkiej pracy chłopaka Kaczyńskiej doceniono także za granicą. Jak donosi jastrzabpost.pl Mateusz Jarzębiak dostał propozycję pracy w Stambule. Czy pojedzie z nim ukochana?

- Na razie Góral będzie sam pracował w kilku projektach. Kontrakt podpisał na pół roku, ale będzie odwiedzał Olgę, a ona jego. Oboje walczą też o wspólną pracę w modelingu za granicą- mówi serwisowi osoba z otoczenia modela.


Olga Kaczyńska z pewnością jest dumna ze swojego chłopaka. Zobacz jak po kilku miesiącach ćwiczeń wygląda Mateusz  Jarzębiak.

Zobacz na Polki.pl: Olga Kaczyńska wygrała II edycję Top Model 

Przystojny Góral z Top Model gwiazdą na wybiegu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Mateusz Jarzębiak w roli modela
Newsy
Góral z Top Model został prawnikiem. Czy mu nie żal modelingu?

Uczestnik 4. edycji "Top Model", Mateusz Jarzębiak "Góral" , zaczął pracę w kancelarii prawniczej. Model potrzebuje nowych wyzwań, a w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedział o tym więcej. Mateusz Jarzębiak - Góral rezygnuje z modelingu Przystojny model był jednym z najlepiej zapowiadających się uczestników show. Tuż po zakończeniu programu mówiono o nim głównie w kontekście związku ze zwyciężczynią drugiej edycji, Olgą Kaczyńską. Potem Góral wyjechał na poważny zagraniczny kontrakt, a ich związek nie przetrwał. Od niedawna Jarzębiak pracuje w jednej z kancelarii prawniczych. Dlaczego zdecydował się na taką pracę? "Top model" dało jakąś szansę, żeby zabłysnąć w tym świecie, żeby coś robić. Realizuję projekty, ale na chwilę obecną chcę zająć się karierą bardziej długodystansową. Modeling to jest przygoda w życiu, a nie sposób na życie. I owszem jest to coś, co chcę robić, jest to fajna praca dodatkowa, ale skupiam się teraz na tym, żeby wrócić na studia. Podjąłem pracę w kancelarii, co jest związane z kierunkiem moich studiów. Model zdradził jednak, że nie chce całkiem rezygnować z modelingu: Na chwilę obecną nie mogę narzekać na brak zleceń, nie powiem, że środki mi z tego nie spływają. Na razie tym się zajmuję, dietę trzymam, ćwiczę. Żałujecie, że Góral skupi się bardziej na karierze prawniczej?     Mateusz Jarzębiak w roli modela Mateusz Jarzębiak na wybiegu Kiedyś Góral i Olga Kaczyńska stanowili dobraną parę  

Nowe zdjęcia Górala
Facebook
Newsy
Góral pochwalił się zdjęciami z nowej sesji. Internautom nie spodobała się jedna rzecz
Jego wygląd już tak nie zachwyca

Mateusz Jarzębiak , znany z czwartej edycji Top Model wzbudza sporo zainteresowania. Szczególnym powodzeniem cieszy się wśród pań, które rozpływają się nad jego wyglądem. Niestety Góral jest już zajęty przez zwyciężczynię drugiej edycji show, Olgę Kaczyńską , co wielu fankom się nie podoba. Zakochani chętnie chwalą się swoim szczęściem na profilach społecznościowych, gdzie zamieszczają wspólne zdjęcia. Zobacz: Kaczyńska rozpieszcza Górala jak tylko może. Pokazała zdjęcie z łóżka Po zakończeniu show Góral nadal pragnie rozwijać się w modelingu i co jakiś czas raczy nas nowymi fotkami z sesji. Ostatnio również zamieścił dwa, nowe zdjęcia i fani oczywiście od razu zaczęli komentować. Pierwsze co zauważyli to brak zarostu u Mateusza. Większość internautów uznała to za błąd, ponieważ z brodą podobał im się bardziej. Mimo to Jarzębiak pozytywnie ich zaskoczył i widzą w nim potencjał na modela, czemu również dają wyraz w swoich opiniach.  Ciekawe co Olga na taką zmianę? Zobacz: Góral i Kaczyńska pierwszy raz razem na imprezie. Na parkiecie dali z siebie wszystko     Pierwsze zdjęcia Olgi i Mateusza:

Związek Górala i Olgi Kaczyńskiej
Facebook
Newsy
Kaczyńska przedstawiła Górala rodzicom. Pokazała ich wspólne zdjęcie
Mateusz poznał rodzinę Olgi

Informacja o związku Mateusza Jarzębiaka i Olgi Kaczyńskiej pojawiła się nagle i niespodziewanie. Okazuje się jednak, że to zwyciężczyni drugiej edycji Top Model wyszła z inicjatywą po tym, jak popularny Góral wpadł jej w oko. Aspirujący model opowiedział nieco o ich uczuciu w Dzień Dobry TVN, podczas gdy ukochana uważnie go obserwowała. Przypomnijmy: "Poznaliśmy się przez Facebooka i tak jakoś wyszło" Wszystko jednak wskazuje, że zakochani bardzo poważnie traktują swój związek, o czym świadczy nie tylko wizyta w popularnej telewizji. Para zdecydowała się też na kolejny krok i to bardzo znaczący. Kaczyńska zabrała bowiem Górala na spotkanie z jej rodzicami, a fotką z, jak to sama określiła, "wieczorku zapoznawczego" pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że jak na nieco ponad miesiąc znajomości, idzie im to bardzo sprawnie - aż miło popatrzeć. Mają szansę na medialną karierę jako para? Zobacz: Góral oszukał Magę? Mateusz zdradził dlaczego nie zamieszkali razem w stolicy Mateusz Jarzębiak i Olga Kaczyńska w rodzinnych stronach modela:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner