Wywiad z Martą Kaczyńską w Vivie!
ONS
Newsy

Kaczyńska wstrzymuje rozwód nie bez powodu. Zdradziła swoje obawy

Szczery wywiad z córką prezydenckiej pary

Media od kilkunastu już miesięcy rozpisują się o kryzysie w małżeństwie Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego. W końcu doniesienia prasy znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości - para zdecydowała się na rozwód. Kilka tygodni temu odbyła się też pierwsza rozprawa w jednym z gdańskich sądów, ale ostatecznie została odroczona. Przypomnijmy: Za nami pierwsza rozprawa rozwodowa Kaczyńskiej i Dubienieckiego. Znamy szczegóły

Początkowo sugerowano, że to mąż Kaczyńskiej robi wszystko, aby nie sfinalizować rozwodu. Potem jednak pojawiły się plotki, że jest zupełnie odwrotnie i to Marta nie jest jeszcze zdecydowana na rozstanie, zastanawiając się nad słusznością swojej decyzji. Jak jest naprawdę? Nowe światło na te doniesienia rzuca wywiad z Kaczyńską w "Vivie!". Córka prezydenckiej pary wyznaje w nim, że ma pewne obawy związane z samodzielnym wychowywaniem dzieci.


Chciałabym pogodzić obowiązki związane z wychowywaniem córek, z pracą zawodową. Zależy mi na tym, żeby standard życia moich dziewczynek nie pogorszył się, żebym była przy nich, kiedy mnie potrzebują. Wzorzec mamy. To prawda, rosną i mam więcej czasu dla siebie. Nie muszę już Ewie bez przerwy asystować, ale są takie sytuacje, gdy mówi: "Mamo, pouczmy się". A ja cieszę się, że mogę usiąść obok, przepytać ją z przyrody. Muszę przyznać, że sprawia mi to dużą przyjemność. Z polskiego nie muszę jej pomagać. Wiem, że rodzice chcieliby, żeby moja legitymacja adwokacka nie leżała w szufladzie. Ojciec namawiał mnie do pracy naukowej - tłumaczy w rozmowie z magazynem.


Cała rozmowa z Martą Kaczyńską w najnowszym numerze "Vivy!" - już w sprzedaży.

Zobacz: Rusin znów naciskała na plotkarskie tematy. Kaczyńska wypomniała jej wpadkę z Górniak

Marta Kaczyńska w domu rodziców w obiektywie "Vivy!":

Rozwód Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego
Akpa
Newsy
Dziś odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa Kaczyńskiej
Dostała rozwód z Dubienieckim?

Od ponad roku głośno mówiło się o kryzysie w związku Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego . Nie brakowało też doniesień o rozwodzie, choć para raczej nie komentowała plotek. Na początku tego roku okazało się jednak, że małżeństwo rzeczywiście zamierza się rozejść, a pozew trafił do sądu. Przypomnijmy: To już pewne: Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem Dziś o godzinie 13:00 w Sądzie Okręgowym w Gdańsku odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa pomiędzy Martą a Marcinem. Jak udało nam się dowiedzieć, rozprawa została odroczona, ponieważ Dubieniecki nie stawił się w sądzie. Kolorowa prasa już wcześniej informowała, że adwokat ociągał się z dostarczeniem dokumentów, więc jego dzisiejsza nieobecność nie jest do końca zaskakująca. Kaczyńską natomiast reprezentowała jej adwokat. Z pewnością taka informacja nie ucieszy jej klientki, a całe postępowanie się przeciągnie. Myślicie, że takie zachowanie Dubienieckiego jest celowe? Zobacz: Wychudzona Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża Marta Kaczyńska pokazała mieszkanie rodziców:

Wakacje Marty Kaczyńskiej z dziećmi. Marta Kaczyńska w bikini
Życie na Gorąco
Newsy
Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża. Kryzys w ich związku?
Marta eksponuje bardzo szczupłą sylwetkę

Przez ostatnie miesiące wokół małżeństwa Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego krążyło mnóstwo plotek i niedopowiedzeń. Spekulowało się, że para weźmie niebawem rozwód, ale mąż Kaczyńskiej zdementował te informacje w oficjalnym oświadczeniu. Przypomnijmy: Marta Kaczyńska wybaczyła mężowi. Jest komentarz Dubienieckiego Para najwyraźniej postanowiła dać sobie kolejną szansę, ale paparazzi przyłapali niedawno Martę na samotnych wakacjach z dziećmi w Borach Tucholskich. Kaczyńska spędziła tam aż dwa tygodnie, ale nie doczekała się wizyty męża. Jak donosi "Na Żywo", nie jest to jednak spowodowane kolejnym kryzysem, a po prostu napiętym grafikiem Marcina Dubienieckiego.   On ma mnóstwo zawodowych spraw, szuka kolejnych działek budowlanych i nadzoruje kancelarie adwokackie. Poza tym Marcin i przyszywana ciotka Marty nie darzą się zbytnio sympatią - zdradza znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem. Na zdjęciach widać Kaczyńską w kusym bikini, które eksponuje jej bardzo szczupłą sylwetkę. Podoba się wam w takim wydaniu? Zobacz: Marta Kaczyńska o tragedii w Smoleńsku: Okrzepłam, dojrzałam (fot. Życie na gorąco) Marta Kaczyńska pokazała dom rodziców:

Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem
ONS
Newsy
To już pewne: Marta Kaczyńska rozwodzi się z mężem
Które z nich złożyło pozew do sądu?

O kryzysie w małżeństwie Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego mówiło się już od wielu miesięcy. Para wprawdzie nie komentowała tych doniesień, ale media publikowały kolejne zdjęcia Marty bez towarzystwa męża czy te z samotnych wakacji i wydawało się, że to już koniec wielkiej miłości. Przypomnijmy: Kaczyńska w bikini na wakacjach bez męża. Kryzys w ich związku? W pewnym momencie sprawa nieco ucichła, a sam Dubieniecki kokietował nawet media mówiąc głośno o potencjalnych planach... powiększenia rodziny z Martą. Słowa te jednak nie mają pokrycia z rzeczywistością. Jak donosi "Show", Marcin Dubieniecki wniósł 31 grudnia pozew o rozwód do gdańskiego sądu. Tygodnik dodaje, że w ciągu kolejnych siedmiu dni miał on jeszcze dołączyć brakującego dokumenty, ale póki co tego nie zrobił. Dla obu stron rozwód ma być tylko formalnością, bowiem małżonkowie już od dawna nie żyją razem.   Znajomi pary mówią, że decyzję o rozstaniu małżonkowie podjęli już wiele miesięcy temu. W październiku 2012 roku Marta przeprowadziła się razem z córki do świeżo wyremontowanego mieszkania w Sopocie, które odziedziczyła po zmarłych rodzicach. Jej mąż zamieszkał w stolicy, tłumacząc to działalnością zawodową - czytamy w "Show". Dwutygodnik próbował skontaktować się z Kaczyńską, ale odmówiła komentarza na temat rozwodu. Zobacz: Marta Kaczyńska pokazała prywatne zdjęcia rodziców Marta Kaczyńska w domu swoich rodziców w sesji dla "Vivy!":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner