Marina Łuczenko i Sara Mannei na meczu Polska-Szkocja Sara Mannei Boruc, Ines Mannei i Marina Łuczenko na meczu Polska-Szkocja Marina Łuczenko na meczu Polska-Szkocja Sara Mannei Boruc z siostrą Ines Mannei na meczu Polska-Szkocja Marina Łuczenko na meczu Polska-Szkocja
Marina Łuczenko i Sara Mannei na meczu Polska-Szkocja
ONS
Obie wspierały Wojciecha Szczęsnego
1/17
ONS

Wczoraj polska reprezentacja w piłce nożnej rozegrała mecz z drużyną ze Szkocji. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2, co znaczną część kibiców wprawiło w dobry nastrój. Na pewno dało się to zauważyć po Marinie Łuczenko i Sarze Mannei, które kibicowały swoim mężczyznom. Szczególnie ta pierwsza z racji gry Wojciecha Szczęsnego na boisku. Marina wyraźnie była zasmucona faktem, że przepuścił dwie bramki, ale nie ukrywała uśmiechu, kiedy nasi szybko zremisowali.

Zobacz: Marina z Lewandowską na stadionie na meczu z Niemcami

W przerwie pomiędzy połowami, Marina i Sara gadały jak najlepsze przyjaciółki, pokazywały sobie zdjęcia w telefonie i wymieniały planami zawodowymi. Towarzyszyła im także siostra Mannei, Ines. Najwyraźniej panie dogadują się bez większych problemów.

Aż miło wiedzieć, że mamy takie piękne WAGs :)

Zobacz: Marina ze Szczęsnym na dużej imprezie w Londynie