Marianna Dufek w najnowszym wpisie opublikowanym na Facebooku podziękowała, w imieniu swoim i syna, za wyrazy wsparcia i kondolencje po śmierci Kamila Durczoka. Była żona dziennikarza, z którym tworzyła związek ponad dwadzieścia lat, poinformowała również o jego pogrzebie, który ma się odbyć już za kilka dni. Zobaczcie, co napisała Marianna Dufek.

Reklama

Marianna Dufek dziękuje za wsparcie po śmierci Kamila Durczoka

Kamil Durczok zmarł 16 listopada. Wiadomość o śmierci dziennikarza wstrząsnęła wszystkimi. Kamil Durczok miał zaledwie 53 lata i jak poinformowało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, zmarł w "wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia".

Po śmierci Kamila Durczoka, jego przyjaciele, koledzy i bliscy opublikowali w sieci poruszające wpisy i wspomnienia. Marianna Dufek pokazała w sieci kilka prywatnych zdjęć, na których mogliśmy zobaczyć dziennikarza.

Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie- pisała była żona Kamila Durczoka.

Zobacz także: Wstrząsające informacje dotyczące choroby Kamila Durczoka: "Poddał się. Nie kontynuował leczenia"

ADAM GUZ/REPORTER

Teraz była żona dziennikarza, z którą tworzył małżeństwo przed blisko 20 lat, opublikowała kolejny wpis na Facebooku. Tym razem Marianna Dufek podziękowała, także w imieniu syna, za wiadomości ze wsparciem i poinformowała o pogrzebie Kamila Durczoka.

Zobacz także

Dziękujemy za kondolencje i słowa wsparcia. Ostatnie pożegnanie Kamila odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 9.00 w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach Kostuchnie. Marianna i Kamil Jr.- czytamy na Facebooku.

Zobacz także: Kamil Durczok w ostatnim wywiadzie: "Pokonałem nowotwór, ale nie nauczyło mnie to szacunku do życia"

Bliskim Kamila Durczoka jeszcze raz składamy kondolencje.

Reklama

Zobacz także: Syn Kamila Durczoka chciał odciąć się od ojca. Zmienił nazwisko. Dlaczego?

Jan GRACZYNSKI/East News
Reklama
Reklama
Reklama