Party Stories
Maria Sadowska wpadka
ONS
Newsy

Ups... Maria Sadowska dodała sobie kilogramów sukienką

Trenerka "The Voice" zaliczyła drobną wpadkę

Dziś w Warszawie odbyła się oficjalna konferencja prasowa prezentująca trenerów trzeciej edycji "The Voice of Poland". Podczas spotkania zaproszeni dziennikarze mogli premierowo obejrzeć fragmenty show oraz porozmawiać z jurorami oraz prowadzącymi muzyczne widowisko. Zobacz: Słodka Edyta Górniak zachwyciła na konferencji The Voice

Nasze bystre oko zauważyło, że na evencie modową gafę zaliczyła Maria Sadowska. Wokalistka miała na sobie granatową sukienkę przed kolana o kroju trapezu. Fason ten niekorzystnie wpłyną na figurę gwiazdy. Kreacja optycznie dodała jej kilka dodatkowych kilogramów i poszerzyła biodra.

Sadowska nigdy nie należała do grona najbardziej stylowych gwiazd. Mamy nadzieję, że wokalistka będzie uczyła się na błędach i w programach na żywo zaskoczy nas pozytywnie stylizacjami.

Zobacz: Sadowska o udziale w The Voice: Każdy będzie zwycięzcą

Pozostałe gwiazdy na konferencji "The Voice 3":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Maria Sadowska nago. Maria Sadowska nago w teledysku
YouTube
Newsy
Mocne! Sadowska kompletnie NAGO śpiewa o aborcji. Będzie skandal?
Maria nie boi się kontrowersyjnych tematów

Maria Sadowska po latach działalności muzycznej w kręgach off-owych, ma szanse teraz zaistnieć na poważnie na rynku komercyjnym. Wszystko dzięki udziałowi w trzeciej edycji show "The Voice of Poland", gdzie jest trenerką, co zdążyła już okupić... krwią. Przypomnijmy: Sadowska miała wypadek w "The Voice". Polała się krew Piosenkarka nie zapomina jednak o swojej karierze muzycznej. W sieci ukazał się właśnie teledysk do utworu "Pole walki", który jest kobiecym manifestem o prawie do... aborcji. Temat już z założenia jest kontrowersyjny, ale Sadowska nie poprzestała na tym - powstał do niego przejmujący klip, w którym widzimy Marię kompletnie nagą . Zdjęcia zrealizowano w Puszczy Augustowskiej, a reżyserią zajęła się sama wokalistka. Kontrowersyjny teledysk do "Pola walki" poniżej. Rozbudzi na nowo dyskusję o prawie do aborcji w Polsce? Zobacz: Dramat Sadowskiej: Nie jem. Brzuch mnie boli cały czas   Sadowska i reszta gwiazd "The Voice of Poland" na konferencji prasowej:

Nowy teledysk Marii Sadowskiej
YouTube
Newsy
Sadowska nie próżnuje po odejściu z The Voice. Nagrała klip z popularną wokalistką [WIDEO]
Maria w czarno-białej wersji

Maria Sadowska przed pojawieniem się w roli trenera w "The Voice" rzadko pojawiała się w mediach, zajmując się niszowymi projektami. Artystka była rozpoznawalna wśród odbiorców skupionych wokół muzyki jazzowej. W wielu wywiadach podkreślała, że tryb życia który wybrała nie przekłada się na powodzenie w kwestiach finansowych, dopiero udział we wspomnianym show zmienił jej życie. Przypomnijmy: Sadowska wyprowadziła się z ciasnej kawalerki. Wreszcie stać ją na mieszkanie Dla fanów programu odejście Marii Sadowskiej z programu było prawdziwym szokiem, wszak to jej podopieczni dwa razy wygrali swoje edycje. Wokalistka zdecydowała, że teraz będzie skupiała się na promocji wydanego niedawno albumu "Jazz na ulicach". Kolejnym singlem promującym wydawnictwo został tytułowy utwór  ze specjalnym udziałem Urszuli Dudziak.  do którego powstał interesujący teledysk.  Jak wam się podoba wideo? Myślicie, że odejście z popularnego formatu było dobrą decyzją?  Zobacz:  Sadowska w zbyt ciasnej spódnicy na pokazie Jemioła. Zaliczyła wstydliwą wpadkę   Sadowska i inne gwiazdy w finale "The Voice"

ONS
Newsy
Maria Sadowska o uczestnikach "The Voice of Poland": Nie zazdroszczę im
Artystka w szczerym wywiadzie

O tym, że Maria Sadowska postanowiła wrócić na fotel jurorski "The Voice of Poland" wiemy już od jakiegoś czasu. Artystka po urodzeniu drugiego dziecka zatęskniła za atmosferą programu i po czasie poświęconym rodzinie oraz innym projektom, wraca do muzycznego show! Zobacz też: Maria Sadowska na konferencji "The Voice of Poland". Miesiąc po porodzie pokazała zgrabne nogi [FOTO] Sadowska w wywiadzie, który możemy przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", przyznała, że odeszła z programu, bo czuła się wypalona , lecz teraz wraca pełna energii entuzjazmu, by realizować kolejną edycję "The Voice of Poland". P rzyznała jednak, że nie zazdrości debiutantom, ponieważ rynek jest teraz bardzo trudny:   Nie zazdroszczę, bo widzę, że jest im coraz trudniej. Nie ma na przykład miejsc do grania. Kiedy ja zaczynałam, było ich mnóstwo. Przeszłam etap występowania w knajpach i, poza codziennym ćwiczeniem warsztatu, nauczył mnie on pokory. Tłumaczę uczestnikom, że nie muszą być na pierwszych miejscach list przebojów. Można dobrze żyć i być na drugim planie. Nie mogą jednak siedzieć i czekać, aż coś im spadnie z nieba. A oni wiedzą, że są dobrzy i mają postawę roszczeniową. Czekają, aż spadnie na nich deszcz propozycji. A to się zdarza raz na kilkaset przypadków - powiedziała Sadowska. Jeśli uczestnicy nie znajdą pomysłu na siebie, to nic z tego nie będzie. Nieważne, jak byliby świetni - dodała.     Artystka zdradziła też, jakie plany zawodowe realizuje oprócz bycia trenerką "The Voice of Poland": Pracuję nad adaptacją powieści Sylwii Chutnik "Cwaniary". To jest historia kobiet, które same wymierzają sprawiedliwość "na mieście". Rozliczają się z mężczyznami, którzy biją i gwałcą swoje kobiety. W wywiadzie, które Maria Sadowska udzieliła we "Fleszu" nie zabrakło także pytań o życie prywatne gwiazdy....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner