Margaret na Baltic Song Contest 2013
ONS

Ona będzie reprezentować Polskę przed całą Europą

Margaret na Baltic Song Contest 2013
ONS

Muzyczna kariera Margaret nabiera rozpędu. Po olbrzymim sukcesie jaki osiągnęła w Polsce przyszedł czas na spróbowanie swoich sił za granicą. Wokalistka przebojem "Thank You Very Much" powoli zaczyna zdobywać niemiecki rynek muzyczny, a drzwi do kariery powoli otwierają się w innych krajach Zachodu. Jak na razie idzie jej świetnie. Dowodem tego jest występ w ogólnokrajowej niemieckiej telewizji ZDF, a także wywiad dla tamtejszej edycji magazynu "Bravo". Zobacz: Margaret gwiazdą w zagranicznej telewizji! Zobacz jej występ

O wokalistce w Europie może zrobić się jeszcze głośniej. Wystarczy tylko, że wygra Grand Prix Konkursu Piosenki Nadbałtyckiej 2013, który organizowany jest w szwedzkim mieście Karlshamn. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 lipca, a o główną nagrodę powalczy w sumie 10 wykonawców z Europy. Podczas imprezy Margaret wykona dwa utwory napisane przez szwedzkich kompozytorów.

Gdyby Margaret okazała się najlepsza, byłoby to drugie zwycięstwo Polski z rzędu w tym konkursie. W zeszłym roku Grand Prix wywalczył duet Piotr Kupicha i Marcin Kindla. Tegoroczna reprezentantka naszego kraju ma spore szanse na główną nagrodę i warunki na zostanie międzynarodową gwiazdą. Retransmisje z koncertów wyemituje TVP.

AfterParty.pl trzyma oczywiście kciuki za sukces Margaret!

Margaret o planach podbicia zagranicy w rozmowie z AfterParty.pl:


Margaret w kampanii promocyjnej ulubionej marki Justina Biebera i Rihanny:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01