ONS
Newsy

Prokop narzeka u Kuby na swoją pensję: Jestem luksusową kurtyzaną

"Płacą nam za utratę anonimowości"

Marcin Prokop jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizji. W duecie z Dorotą Wellman tworzy zgrany duet gospodarzy "Dzień Dobry TV", a z Szymonem Hołownią doskonale spełnia się w roli prowadzącego "Mam talent!".

Dziś Prokop zasiadł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania dziennikarze rozmawiali na temat m.in. swoich pensji. Marcin stwierdził, że za to co robi dostaje próżniacze pieniądze.

- Jesteśmy wytworem własnej wyobraźni jak Krzysztof Ibisz, a oni nam za to płacą. A tak naprawdę my, Kuba, Marcin siedzą teraz w domu i piją herbatkę, oglądają siebie w telewizji. Z naszą robotą jest tak, że nie jest wyceniana jej efektywność i wpływ na rzeczywistość, zmienianie ludzkiego życia. My mamy płacony haracz za utratę anonimowości. To jest coś innego niż zapłata za pracę.


W pewnym momencie Kuba spytał wprost, czy Prokop jest "telewizyjną dziwką". W końcu prowadzi popularne programy telewizyjne oraz często chałturzy na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

- Jestem luksusową kurtyzaną. To jest pewna różnica. Byłoby wszystko super, gdyby nasza kasa była proporcjonalna do talentu. Ta wycena jest kompletnie oderwana od realiów. To jest tak jak z giełdą papierów wartościowych.


W dalszej części rozmowy Marcin przytoczył anegdotę na temat imprezy dla producentów ciągników siodłowych, za którą jak sam wspomniał, miał otrzymać 2 tysiące złotych. Po słowach Prokopa zastanawiamy się, czy jest jakiś event, którego by nie poprowadził.

Zobacz: Wellman do Prokopa na dzień dobry: Spier***aj
 

Dzień Dziennikarza - Marcin Prokop

Gwiazdy "Mam talent" na konferencji przed odcinkami na żywo:

Marcin Prokop nie poprowadził Dzień dobry TVN
ONS
Newsy
Prokop nie pojawił się w "Dzień Dobry TVN"! Dlaczego?
Co się stało z lubianym dziennikarzem?

Dorota Wellman  i  Marcin Prokop  to jeden z najbardziej lubianych duetów w polskiej telewizji. Oboje od wielu lat prowadzą wspólnie poranny program "Dzień dobry TVN" i wciąż cieszą się ogromną popularnością wśród widzów, którzy nie wyobrażają sobie, by ktoś inny mógł ich zastąpić. Wspomniana dwójka często pozwala sobie na ironiczne podejście do swoich gości, co wielokrotnie było później komentowane w sieci. Najgłośniejszym echem odbiła się wizyta Tomasza Adamka, wtedy jeszcze kandydata do Europarlamentu. Przypomnijmy: Adamek ośmieszył się w TVN. Wellman i Prokop nie mieli dla niego litości   Wierni widzowie programu przeżyli dziś szok, kiedy okazało się, że zamiast Marcina u boku Doroty stoi  Robert Kanterei . Oliwy do ognia dodał właśnie nowy partner Wellman, który zażartował, że operatorzy wreszcie nie będą mieć problemu z odpowiednim kadrowaniem prowadzących. Dołączyła do niego Dorota, mówiąc, że Marcin został oddelegowany do innych zadań. Fanów talentu Marcina uspokajamy - to tylko chwilowy stan, bowiem jak udało się dowiedzieć serwisowi Plotek.pl, Prokop w poniedziałki i wtorki pracuje przy innej produkcji stacji, a mianowicie "Mam talent".   Marcin Prokop w poniedziałek i wtorek ma castingi do "Mam talent" - czytamy.   Cieszycie się, że najsympatyczniejsza para nie została jednak rozdzielona? Zobacz: Prokop wymusił na Krawczyku intymne zwierzenie. Będzie skandal?   Gwiazdy na premierze książki Prokopa:

Prokop nie poprowadził imprezy z powodu wzrostu
ONS
Newsy
Nie wszyscy widzą Prokopa w roli gospodarza imprez. Wygadała go Wellman
Co nie pasowało klientowi?

Marcin Prokop to nie tylko jeden z najbardziej lubianych prowadzących Dzień Dobry TVN, ale też świetny przedsiębiorca i konferansjer. Rozmaite firmy chętnie angażują gwiazdora do bycia gospodarzem dużych imprezach, nie tylko medialnych. Prokop jest również ulubieńcem reklamodawców, co nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy: Prokop w ogniu krytyki po udziale w nowej reklamie. Postanowił się wytłumaczyć Okazuje się jednak, że nie wszyscy są zwolennikami Prokopa-konferansjera, a powody ich obiekcji mogą być rozmaite. W jednym z ostatnich wydań DDTVN pewną zabawną anegdotę postanowiła opowiedzieć widzom Dorota Wellman . Rozmowa z jednym z gości zeszła na wysoki wzrost i niekomfortowe poczucie osób niższych przy tych, którzy dysponują pokaźnym wzrostem. Wellman zdradziła, że jeden z organizatorów imprez nie chciał, aby Prokop poprowadził jego wydarzenie właśnie z uwagi na zbyt wysoki wzrost. Pamiętasz, była kiedyś taka sytuacja, że mieliśmy prowadzić razem imprezę. I pan organizujący to wydarzenie powiedział, że Prokopa nie chce, bo jest za wysoki i on się będzie przy nim źle czuł - wypaliła Wellman. Marcin Prokop ma 205 cm wzrostu. Czulibyście się przy nim niekomfortowo? ;) Zobacz: Sablewska uratowała życie bohaterce swojego programu. Wellman i Prokop w szoku Marcin Prokop i gwiazdy Mam Talent na castingu:

Dorota Wellman w sukience w kwiatki
Newsy
Dorotę Wellman zadręczają pytaniami o małżeństwo z... Marcinem Prokopem!
Dorotę Wellman zadręczają pytaniami o małżeństwo z... Marcinem Prokopem!

Dorota Wellman zdradziła, że jej fani biorą ją za żonę  Marcina Prokopa ! Dziennikarka i dziennikarz tworzą tak zgraną parę na wizji, że przekłada się to również na prawdziwe życie. I dochodzi w związku z tym do zabawnych sytuacji. Jakich? Dorota Wellman "żoną" Marcina Prokopa Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wiele razy żartowała sobie, że ona i jej redakcyjny kolega są telewizyjnym małżeństwem. Jak się okazuje, niektórzy ich fani potraktowali te słowa dosłownie i poza studiem mieli kilka zabawnych sytuacji z tym związanych. Wellman opowiedziała o tym w wywiadzie dla lukebook.pl: Ja zawsze mam pytanie: Czy pani jest żoną Prokopa? No co też ludziom do głowy przyjdzie, jakaś choroba umysłowa, żeby to połączyć. Mam też często wpis Dorota Wellman-Prokop. Bardzo śmieszne. A Pani w hotelu w Gdyni dała nam klucz mówiąc: Mam dla Państwa bardzo piękny pokój z widokiem. Jedno łóżko. Tylko ta pani nie przypuszczała, że po pierwsze potrzebujemy dwóch, a po drugie Marcin na łóżku małżeńskim śpi w poprzek, bo inaczej się nie zmieści. Jak myślicie, Dorota i Marcin byliby dobrym małżeństwem?   Zobacz:  Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji! Musicie to zobaczyć   Dorota Wellman o byciu żoną Marcina Prokopa   Dorota Wellman ma duży dystans  do sytuacji, jakie spotykają ją i Marcina   A co na to Marcin Prokop?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner