Newsy

Mamy zdjęcia zza kulis pokazu Macieja Zienia

Tak wyglądały przygotowania do pokazu i afterparty

Pokaz kolekcji Macieja Zienia na sezon wiosna-lato 2013 stał się naturalną inauguracją projektu T-Mobile Fashion zrzeszającego czołowych projektantów polskiej sceny modowej. Został otwarty prezentacją wzoru zaprojektowanego przez projektanta specjalnie z myślą o unikalnej linii dodatków, która została przybliżona szerokiemu gronu odbiorców świata mody.

Zobacz: Tak wyglądał pokaz nowej kolekcji Zienia
Zobacz: Doda, Siwiec, Rozenek i plejada gwiazd na pokazie Macieja Zienia

Na wybiegu pojawił się pierwszy gadżet z kolekcji - jedwabna chusta zadrukowana wzorem projektu Macieja Zienia. Była to bowiem pierwsza w historii tak kompleksowa realizacja pokazu mody na żywo, który mogliśmy zobaczyć w internecie.

Podczas pokazu zostały zaprezentowane dwie premierowe kolekcje ceramiki Tubądzin. Ich unikalny design po raz kolejny został zainspirowany podróżami projektanta. Tym razem do dynamicznego Berlina i luksusowego Monako. Nowe płytki trafią do sklepów już wiosną. Kolekcja została uzupełniona złotą i srebrną biżuterią oraz zegarkami marki Apart, z którą Maciej Zień współpracuje już od kilku lat.

Jeśli chcecie zobaczyć co działo się za kulisami pokazu oraz na afterparty, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii:
Tyszka krytykuje pokaz Zienia w kościele
ONS
Newsy
Tyszka o pokazie Zienia w kościele: Modelki wstydzą się udziału
Jak mu się podobał pokaz w nietypowym miejscu?

Wczorajszej w warszawskim kościele św. Augustyna odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia . Miejsce pokazu do końca było utrzymywane w tajemnicy, a na prezentacji zjawiła się plejada polskich gwiazd. Przypomnijmy: Gwiazdy w drodze do kościoła na pokaz Zienia Miejsca modowego wydarzenia już wczoraj wzbudziło olbrzymie kontrowersje - pojawiło się mnóstwo głosów mówiących o tym, że kościół nie jest odpowiednim miejscem na to, aby organizować tam pokaz mody. Jednym z gości pokazu Zienia był Marcin Tyszka , który po jego zakończeniu umieścił na swoim Facebooku kilka zdjęć. Kilka minut później je usunął, tłumacząc, że modelki uwiecznione na fotkach, wstydzą się swojego udziału w tym przedsięwzięciu. usunalem zdjecie z pokazu Macka Zienia z twarzami modelek, gdyz dziewczyny wstydza sie swego udzialu w tym przedsiewzieciu pewnie dla nas wszystkich, a szczegolnie dla projektanta, byloby lepiej, gdybysmy nie zobaczyli tego " dziela",ale jak ktos juz sie bierze udzial w takim publicznym przedsiewzieciu, to trudno, zeby zamalowac mu twarz na kazdym zdjeciu ... Maciek chcial rozglosu i bedzie mial...jutro media beda mialy o czym pisac-:) - napisał Tyszka. Zgadzacie się z Marcinem Tyszką? Zobacz: Tyszka: "Nikt nie zatrudni pracownika z brzydkim zdjęciem w CV" Marcin Tyszka i inne gwiazdy w drodze na pokaz Zienia:

Kontrowersje wokół pokazu Zienia w kościele
ONS
Newsy
Zień wydał fortunę na wynajęcie kościoła na pokaz mody!
Wiemy ile projektant zapłacił parafii

W piątek odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia "Jestem". Pokazy Zienia to zawsze najważniejszy punkt sezonu w polskiej modzie, ale tym razem wydarzenie przebiegło w atmosferze skandalu. Prezentacja kolekcji odbyła się bowiem w... kościele. Przypomnijmy: Gwiazdy w drodze do kościoła na pokaz Zienia Pokaz wywołał mnóstwo kontrowersji, a Kuria Warszawska wydała nawet specjalne oświadczenie, w którym przeprosiła wszystkich urażonych wydarzeniem i zasugerowała, że proboszcz parafii św. Augustyna został przez organizatorów wprowadzony w błąd i poinformowano go jedynie o zamkniętym pokazie sukien ślubnym. W związku z prezentacją projektów mody, jaka odbyła się w dn. 8 listopada br. w kościele św. Augustyna w Warszawie, Kuria Archidiecezji Warszawskiej oświadcza, iż Ks. Proboszcz parafii wyraził zgodę na powyższą prezentację w dobrej wierze i z zapewnieniem, że będzie to zamknięty pokaz strojów ślubnych. W rzeczywistości odbył się typowy pokaz mody, co stanowi nadużycie zarówno w stosunku do sakralności miejsca, jakim jest świątynia, jak również wobec zaufania, jakie wykazał Ks. Proboszcz odpowiedzialny za tę świątynię - mogliśmy przeczytać na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej. Relacja na żywo: Gwiazdy w kościele na pokazie Zienia Falę spekulacji wywołała też sama decyzja wydania zgody na pokaz przez proboszcza i jej motywacje, nawet jeśli miałby on dotyczyć tylko sukien ślubnych. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Maciej Zień zainwestował olbrzymią kwotę w produkcję przedsięwzięcia. Szczegóły dotyczące wydarzenia zostały też spisane w specjalnej umowie, która określała każdy, nawet najmniejszy detal. Maciek myślał o pokazie zorganizowanym w kościele już od dłuższego czasu i przez kilka miesięcy szukał odpowiedniego miejsca. W końcu udało się wynegocjować umowę najmu z parafią św....

Dorota Wróblewska krytykuje pokaz Zienia
Fleszstyle
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!
Wróblewska narzeka, że nie dostała zaproszenia na pokaz Macieja Zienia i uderza w... Gojdzia! Lekarz jej odpowiada!

Na wczorajszym pokazie Macieja Zienia pojawiło się sporo gwiazd, łącznie z Krzysztofem Gojdziem, który zasiadł w pierwszym rzędzie. Zaproszenia na imprezę nie otrzymała Dorota Wróblewska, o czym poinformowała na swoim Facebooku, po tym jak PR Macieja Zienia wysłał do niej informację prasową o pokazie. Producentka pokazów mody jest zdegustowana.   Dorota Wróblewska o pokazie Macieja Zienia Wróblewska w ironicznym tonie wypowiedziała się zaś o obecności m.in. słynnego lekarza gwiazd. Gojdź zasiadł w pierwszym rzędzie. Dorota zastanawia się w takim razie, czy relacja z imprezy pojawi się na  jakimś portalu medycznym: Dzisiaj dostałam piękną informacje prasową na temat pokazu Macieja Zienia :) Wspaniale, że PR działa tylko szkoda, że nie zostałam zaproszona na pokaz. No cóż, widziałam na zdjęciach, że w pierwszym rzędzie siedział słynny Pan Doktor. Dlatego wysyłajmy informacje po pokazie do osób, które były i mogą zrobić relacje z wydarzenia. Z pewnością jakiś portal medyczny opublikuje zdjęcia i przedstawi swoją opinię. P.S. Nie jestem obrażona tylko zdegustowana. Jak nie zapraszamy, to nie wysyłamy informacji z prośbą o publikacje. Proste.  Jak to powiedział Anthony Hopkins- Traktujmy się z wzajemnością. - pisze Dorota Wróblewska.  Zobacz:  Porady stylistki: jak dobrać strój do typu sylwetki i urody   Co na to sam Krzysztof Gojdź? Subtelnie zasugerował Dorocie Wróblewskiej, że jego obecność na pokazie nie była przypadkowa: Maciej Zień. IKONA. Wczorajszy pokaz mody to wspaniały powrót projektanta. Jeszcze niedawno, kiedy pojawiło się wokół niego medialne zamieszanie, wiele osób pogrzebało go żywcem i odwróciło się od niego. Co więcej niektóre samozwańcze "stylistki" i znawczynie mody dokopywały leżącemu, a tabloidy opluwały. Tak wygląda polski show-biznes - jak ktoś jest na topie ma wielu...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner