Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Wakacje Małgorzaty Sochy
ONS
Newsy

Portofino, Barcelona czy może Los Angeles? Wiemy, gdzie Małgorzata Socha spędzi wakacje

Będziecie zaskoczeni!

Małgorzata Socha zdradziła ostatnio, że jej idealne wakacje to leżak, słońce i dobra książka. Do tej pory urlop spędzała za granicą. M.in. w Hiszpanii, Francji oraz Grecji. A na co zdecydowała się w tym roku?

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z piersiami. Za jej przykładem poszły inne gwiazdy

 

Małgosia niedługo wyjeżdża z rodziną na pięć tygodni do Sopotumówi nam przyjaciółka aktorki. – Jest to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przez cały dzień będzie plażować z córeczką Zosią i mężem Krzysztofem, a w niektóre wieczory zagra wyjazdowe spektakle „Polityka” z Teatrem 6. Piętro.

Pierwszy już 17 lipca w Operze Leśnej w Sopocie. Mimo że gwiazda będzie musiała trochę popracować, to i tak pięć tygodni z (już prawie dwuletnią) córeczką Zosią nad polskim morzem brzmi cudownie.

A Wy dokąd jedziecie na wakacje? Może do Sopotu obejrzeć Sochę w teatrze lub... na plaży? ;)


 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Socha jedzie bez męża na wakacje
ONS
Newsy
Socha wyjeżdża na urlop do Sopotu. Dlaczego nie spędzi go z mężem?
Zabierze ze sobą córeczkę

Małgorzata Socha dba o to, aby każdą chwilę poświęcać córce. Mimo natłoku obowiązków zawsze znajdzie czas na spokojny spacer z dziewczynką. Ostatnio nawet przyznała, że jej pociecha nawet nie wie o tym, że jej mama jest sławną aktorką. Zobacz:  Socha skupia się na wychowaniu dziecka. Ma jednak przed córką pewną tajemnicę Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że gwiazda   planuje wyjechać z dwuletnią Zosią na pięć tygodni do Sopotu. Jednak wypoczynek będzie musiała połączyć z pracą, ponieważ Teatr 6. piętro będzie wystawiał tam wyjazdowe spektakle z udziałem gwiazdy. Jak udało się ustalić magazynowi "Flesz" mąż gwiazdy będzie dojeżdżał niestety tylko na weekendy, a jej córeczką zajmie się niania.  Może wczesną jesienią uda nam się jeszcze wygospodarować trochę czasu na urlop, już całą rodziną, we troje - zdradza Socha.  Aktualnie aktorka znajduje się na planie "Przyjaciółek". Czekacie na nowy sezon? Zobacz na Polki.pl: Letni look Małgorzaty Sochy  

Pierwsze wakacje córeczki Małgorzaty Sochy
ONS
Newsy
Socha zabiera miesięczną córeczkę na pierwsze wakacje. Gdzie wyjadą?
Ostatnie chwile odpoczynku przed powrotem do pracy

Miesiąc temu Małgorzata Socha została mamą. Aktorka bardzo szybko wróciła do swojej dawnej figury po urodzeniu Zosi i już niebawem wróci do pracy. Zanim jednak to zrobi, gwiazda wraz z córeczką wyjeżdża na pierwsze wspólne wakacje. Zobacz: Socha po porodzie odzyskała idealną figurę [PAPARAZZI] Jak ustalił magazyn "Party" już pod koniec września Socha będzie relaksować się nad polskim morzem . - Stwierdziła, że jej córeczce dobrze zrobi nasycone jodem powietrze, i dlatego zabiera ją do jednego z nadmorskich kurortów - zdradził magazynowi przyjaciel gwiazdy. Małgosia aktualnie każdą chwilę spędza z Zosią. Jednak wielkimi krokami kończy się jej urlop macierzyński, a aktorka dostaje już nowe propozycje zawodowe. Na szczęście Socha może liczyć na pomoc swoich rodziców, którzy z ochotą pomogą jej w opiece nad dzieckiem, gdy ona będzie na planie czy w teatrze. Zobacz: Socha jako klaun, Madonna i tancerka reklamuje Centrum Handlowe Socha idzie z córką do szpitala na badania kontrolne:

Małgorzata Socha w Teatrze 6. Piętro
ONS
Newsy
Teatr Żebrowskiego znalazł zastępstwo dla Sochy. Co jej z rolą?
Aktorka planuje dłuższy urlop macierzyński?

Małgorzata Socha już niebawem planuje powrót do obowiązków zawodowych. Jednak jak na razie swój urlop macierzyński wykorzystuje na spędzanie czasu z miesięczną córeczką Zosią. Zobacz: Socha zabiera miesięczną córeczkę na pierwsze wakacje. Gdzie wyjadą? Przed ciążą aktorka była bardzo aktywna. Grała nie tylko w serialach, ale i występowała na deskach Teatru 6. Piętro. Właśnie rozpoczyna się nowy sezon i na scenę powróci hitowe przedstawienie "Zagraj to jeszcze raz, Sam" , w którym Socha występuje u boku Kuby Wojewódzkiego . Okazuje się, że Małgosia nie będzie występowała już we wszystkich spektaklach. Swoją rolę będzie dzieliła z dublerką . Wczoraj w swoim programie Kuba ogłosił, że Sochę na scenie zastąpi Basia Kurdej-Szatan , słodka blondynka z reklamy telefonii komórkowej. - Będziemy grali razem w teatrze. Ciąża Małgosi Sochy wykluczyła ją na parę miesięcy. Następczynią, która będzie grała równolegle z Małgosią będzie Basia Szatan. Będzie grała w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" - powiedział Wojewódzki. Pierwszy spektakl z sympatyczną Basią zostanie wystawiony już w listopadzie. Myślicie, że sprawdzi się jako następczyni Małgorzaty Sochy? Małgorzata Socha z córką na spacerze:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner