Małgorzata Rozenek w zielonym garniturze
Newsy

Zachwycająca Małgorzata Rozenek na otwarciu hotelu "SixtySix". Wiemy jakie marki ma na sobie!

Zachwycająca Małgorzata Rozenek na otwarciu hotelu "SixtySix". Wiemy jakie marki ma na sobie!
Zobaczcie zdjęcia!
Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek została okradziona i jest szantażowana!
Znamy szczegóły!

Małgorzata Rozenek została okradziona! Jak donosi "Fakt" skradziono telefon Rozenek i skopiowano całą zawartość. Ponadto, złodziej szantażuje gwiazdę TVN! O co chodzi? Prywatność Małgosi została pogwałcona przez zaufaną od kilku lat współpracowniczkę. W jej telefonie znajdowało się wiele prywatnych zdjęć, które Małgosia chciałaby zachować dla siebie i bliskich – zdradza informator Faktu.  Jeśli gwiazda nie spełni żądań szantażystki, zacznie ona wyciągać zawartość telefonu na światło dzienne. To sprawa osobista. Ta osoba chciałaby, by Gosia zaszyła się w domu i zniknęła z show-biznesu. Szantażystce przeszkadza, że jest szczęśliwa z Radkiem i że odnosi sukcesy. Jest gotów opublikować zdjęcia, by zaszkodzić jej wizerunkowi, ośmieszyć ją, męża, a nawet jej dwóch synów – czytamy w "fakcie". Czy Małgosia Rozenek pójdzie na policję? Jeszcze się nad tym zastanawia. Jeśli to posunie się za daleko, to nie będzie miała wyjścia. Ciągle jednak wierzy, że te szantaże skończą się bez tego. "Fakt" potwierdził u samej Małgorzaty Rozenek te informacje, ale gwiazda nie chce szeroko tego komentować. Tak, to prawda. Takie sytuacje zawsze są trudne. Nie będę więc ich szerzej komentować – powiedziała Rozenek. Zobacz także: Azja Express: Rozenek powiedziała do Kaczoruk: "Ale bitch"! Jak dziś się z tego tłumaczy?   Małgorzata Rozenek jest szantażowana.   Rodzinne spokojne życie Małgorzaty Rozenek zostało zburzone.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się prezentem od Radosława Majdana
Instagram
Newsy
TYLKO U NAS: Wiemy, jak w tym roku Małgosia Rozenek-Majdan spędzi święta wielkanocne!
TYLKO U NAS: Wiemy, jak w tym roku Małgosia Rozenek-Majdan spędzi święta wielkanocne!

Tradycyjne? W tym roku nie do końca. Małgorzata Rozenek-Majdan tegoroczną Wielkanoc chce spędzić nie w kraju, ale w Norwegii. Gwiazda zabiera tam ze sobą nie tylko męża i synów, lecz także swoich rodziców i teściową.  Dowiedzieliśmy się, że tam właśnie mieszka brat Radosława i  że w ten sposób rodzina Małgosi i Radka spędza już nie pierwsze święta. Jak Rozenkowie-Majdanowie spędzą święta? Wynajęliśmy przytulny, mały, drewniany domek nad fiordem. Panuje tam cisza, jest błogi spokój. Będziemy na tarasie pili kakao i chodzili na długie spacery. Oczywiście w Wielką Sobotę obowiązkowo pójdziemy ze święconką do kościoła, choć w Norwegii nie ma tego zwyczaju. Ale nam to nie przeszkadza!",  opowiada nam Małgosia Rozenek . Polecamy:  Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała swój dom. Zobacz jak przygotowała go na nadejście wiosny!   Gwiazda powiedziała nam też, że całą swoją siłę czerpie z rodziny. Dlatego dba o to, aby spędzali razem jak najwięcej czasu i wyjeżdża z rodzina kilka razy w roku na wakacje.   Więcej na ten temat przeczytacie w magazynie "Party".   Zobacz też:  Rozenek-Majdan na piżama party z innymi gwiazdami! Jej słodki strój to mistrzostwo! ;) ZDJĘCIA   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na konferencji Sweet Living     Małgosia Rozenek wychodzi z DDTVN    

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek
Newsy
Ile zarabiają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Nie mają na co narzekać!
Ile zarabiają Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? Nie mają na co narzekać!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają powody do zadowolenia. Jeśli wierzyć gazecie "Super Express" Rozenek i Majdan zarobił w sumie milion złotych! Jak to zostało obliczone? Gazeta podsumowała stawki Rozenek i Majdana. Para wspólnie prowadzi imprezy, za które mogą inkasować nawet 30 tys. zł. Ostatnio było kilka pokazów mody przy prezentacji dywanów, za które mogli dostać około 150 tys zł. Małgosia wydała kolejną książkę "Perfekcyjne maniery", za którą ponoć dostała 60 tys. złotych. A za "Azja Express" to dla obojga podobno pół miliona złotych. Już nie mówiąc o gazach za programy Małgosi Rozenek czyli  "Projekt Lady" w "Dobrym stylu".   I co tu dużo ukrywać ten rok należał do Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana pod każdym względem! :)   Zobacz także: Wojewódzki atakuje Majdana starą sprawą pobicia. Reakcja Rozenek? Nazwała go desperatem!   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają dużo pracy, ale dla rodziny zawsze znajdą czas.   Małgorzata Rozenek I Radek Majdan tworzą rodzinę jak z obrazka.   Małgorzata Rozenek i Radek Majdan wzięli ślub we wrześniu po powrocie z "Azja Express" mieli czas na przygotowanie wesela.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner