Kariera zagraniczna Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Rozenek ma szanse na karierę za granicą. Dostała zaskakujący list

Miła niespodzianka po powrocie z wakacji

W połowie sierpnia Małgorzata Rozenek wybrała się na wymarzone wakacje w towarzystwie swoich dwóch synów i Radosława Majdana. Para od dawna planowała egzotyczny urlop, ale grafik gwiazd pozwolił im na wyjazd dopiero teraz. Para podeszła do wypoczynku bardzo odpowiedzialnie i miał on również umocnić ich relacje z dziećmi. Przypomnijmy: Bajkowe wakacje Rozenek i Majdana na Dominikanie. Radek ma tam odpowiedzialne zadanie

Po powrocie Rozenek niemal od razu rozpoczęła wytężoną praca na planie kolejnego sezonu "Perfekcyjnej Pani Domu". Na gwiazdę czekała jednak miła niespodzianka. Jak informuje "Party", Małgorzata otrzymała list od brytyjskich pomysłodawców programu, którzy pogratulowali jej bycia najlepszą prowadząca "PPD" na świecie. Zdaniem magazynu tak personalna i naładowana komplementami notka to przepustka do kariery Rozenek za granicą.
 

Nie dość, że złożyli Małgosi gratulacje z okazji rozpoczęcia piątej serii, to jeszcze wyrazili podziw i stwierdzili, że jest najlepszą Perfekcyjną Panią Domu spośród wszystkich prowadzących ten program na całym świecie. Czy to oznacza, że Małgosia zrobi medialną karierę poza granicami Polski? Wszystko na to wskazuje... - czytamy w "Party".


Myślicie, że ma szanse zaistnieć za granicą?

Zobacz: Rozenek wkurzyła się na Korwin za porównanie do Dody. Groziła jej, że...

Małgorzata Rozenek podczas "Przyjęcia Perfekcyjnej Pani Domu":

Wakacje Rozenek i Majdana
Akpa
Newsy
Bajkowe wakacje Rozenek i Majdana na Dominikanie. Radek ma tam odpowiedzialne zadanie
Piłkarz marzył o tym wyjeździe od dawna

W każdym związku przychodzi pora na "pierwszy raz" w niemal każdej dziedzinie wspólnego życia. Jednym z przyjemniejszych debiutów są pierwsze wspólne wakacje - doskonale wie o tym Małgorzata Rozenek , która podekscytowana tą perspektywą opowiedziała przed naszą kamerą, że nie może się już doczekać urlopu z Radosławem Majdanem . Przypomnijmy: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków Para od kilku dni odpoczywa na słonecznej Dominikanie, a towarzyszą im oczywiście synowie Perfekcyjnej - Staś i Tadeusz. Rodzinne wakacje to również nowość dla Majdana, ale były piłkarz podszedł do wyjazdu bardzo odpowiedzialnie i zaplanował atrakcje dla dzieci swojej ukochanej. Jak donosi "Party", Radek uczy chłopców pływać oraz nurkować, co sprawia im olbrzymią frajdę. Gwiazdor zadeklarował się również, że treningi pod jego okiem będą również kontynuować po powrocie z urlopu.   Razem z chłopakami już na kilka tygodni przed wylotem planowali każdy dzień zagranicznego pobytu. Majdan uczy Stasia i Tadzia pływania oraz nurkowania. Radek zapewnił Małgosię, że po powrocie do Polski też z wielką chęcią poświęci swój czas maluchom. Ta pomoc bardzo się przyda Rozenek, która właśnie rozpoczyna kręcenie zdjęć do piątej serii "Perfekcyjnej Pani Domu" - czytamy w "Party". Jednym słowem - perfekcyjna rodzina. Zobacz: Tabloid przyłapał Rozenek na poprawianiu urody. Perfekcyjna zrobiła to dla Radka? Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Małgorzata Rozenek chce być drugą Chodakowską
ONS
Newsy
Programy Rozenek znikną z anteny. Perfekcyjna ma już zaskakujący pomysł na nową karierę
Wiemy co planuje gwiazda

Ostatnie tygodnie upłynęły Małgorzacie Rozenek na zasłużonym odpoczynku. Gwiazda wybrała się w końcu na wymarzone wakacje z dziećmi i ukochanym, by naładować baterie przed zbliżającym się sezonem. Był to pierwszy taki wyjazd Perfekcyjnej z rodziną, a Radek Majdan postanowił stanąć na wysokości zadania. Przypomnijmy: Bajkowe wakacje Rozenek i Majdana na Dominikanie. Radek ma tam odpowiedzialne zadanie Po powrocie na Rozenek czekają nagrania do "Perfekcyjnej Pani Domu". J ak donosi "Flesz", będzie to już ostatni sezon programu na antenie TVN. Stacja nie planuje też kolejnej serii "Bitwy o Dom", w której Małgorzata jest jurorką. Czy to oznacza, że jedna z największych gwiazd ostatnich lat zostanie bez pracy? Nic bardziej mylnego. TVN negocjuje już z nią kolejny program, ale póki co, szczegóły tego projektu pozostają tajne. Natomiast już jesienią na rynku ukaże się jej nowe wydawnictwo zatytułowane "Zaplanuj swój rok z Perfekcyjną Panią Domu" , które będzie zbiorem przydatnych rad.   To zupełnie różne od tego, co napisałam wcześniej, bo będzie to kalendarz w formie książki z pięknymi fotografiami Izy Grzybowskiej. Tytuł? "Zaplanuj swój rok z Perfekcyjną Panią Domu"! Podpowiem, jak dbać o dietę i jakie ćwiczenia są najlepsze, żeby jak najdłużej cieszyć się świetną kondycją - zdradza w rozmowie z "Fleszem" Rozenek. Ewa Chodakowska powinna zacząć się już bać? Zobacz: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków Małgorzata Rozenek na konferencji TVN:

Zagraniczna kariera Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy
Rozenek leci do Londynu w sprawie zagranicznego kontraktu. Nie chodzi o PPD
Ma szanse tam zaistnieć?

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek jako polska Perfekcyjna Pani Domu odniosła gigantyczny sukces. TVN emituje właśnie piąty sezon programu, co jest ewenementem na skalę światową w przypadku tego formatu. Nic więc dziwnego, że gwiazdą zachwyceni byli twórcy oryginału, którzy pokusili się o nawet o wysłanie listu Rozenek. Przypomnijmy:  Rozenek ma szanse na karierę za granicą. Dostała zaskakujący list Okazuje się, że brytyjscy producenci nie poprzestali na tym symbolicznym geście. Jak informuje "Party", Rozenek otrzymała od nich zaproszenie na rozmowę do Londynu. Oczywiście biznesową - magazyn dodaje jednak, że nie chodzi o brytyjską wersję Perfekcyjnej, bowiem ta od kilku sezonów nie jest już realizowana. Czy to początek ekspansji Rozenek na rynek zagraniczny? Ona sama nie chce zdradzać szczegółów, ale twierdzi, że jest gotowa na nowe wyzwania.   Uwielbiam wszystkie wyzwania, które podejmuję od pierwszego dnia pracy w TVN! - komentuje w rozmowie z "Party". W podróży będzie towarzyszył jej oczywiście Radosław Majdan. Myślicie, że zrobi furorę za granicą? Zobacz: Rozenek nie taka perfekcyjna? Zaskakujący materiał w programie Szulim Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na Balu Fundacji TVN:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner