Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Boczarska o Karolaku i związku z Banasiukiem
ONS
Newsy

Boczarska jest szczęśliwa dzięki Banasiukowi. Skomentowała też relację z Karolakiem

Jak między nimi jest teraz?

Magdalena Boczarska wzbudza w polskich mediach ogromne emocje i to nie tylko z uwagi na swoje kreacje aktorskie. Gwiazda, choć uważana jest za jedną z najlepszych polskich aktorek, jest również bohaterką kolorowej prasy, a wszystko to z uwagi na jej życie uczuciowe. Obecnie związana jest z Mateuszem Banasiukiem. Przypomnijmy: Banasiuk nie chciał mówić o związku z Boczarską. Wygadała go partnerka z Tańca z Gwiazdami

Tabloidy spekulowały niedawno, że idylla z młodym aktorem nie trwała długo, ale publiczne wyjścia pary sugerują, że w doniesieniach tych niewiele było prawdy. Z kolei jeszcze kilkanaście miesięcy temu głośno było o romansie Boczarskiej z Tomaszem Karolakiem. Status ich relacji był mocno niejasny - żadne z nich nie potwierdzało związku, spotykało się nawet z nowymi partnerami, ale paparazzi wciąż mogli ich przyłapać na wspólnych randkach. W nowym wywiadzie Magda dość zdawkowo odnosi się do relacji z Tomkiem.
 

Grazia: Tomek Karolak miał wpływ na twoje życie zawodowe?

Boczarska: Pewnie tak. Przecież był osobą, z którą byłam związana i wciąż pozostaję w przyjaźni.


Aktorka przyznaje też, że czas ich rozstania zaowocował dużym zainteresowaniem fotoreporterów, co było dość bolesnym doświadczeniem.
 

Pierwsze kontakty z paparazzi? To nastąpiło w trudnym prywatnym momencie życia, kiedy rozstawałam się z bliską mi osobą. Było to dość brutalne i przykre. Chwilę potem była "Różyczka" i rola, która włożyła mnie na inną półkę aktorską, ale oczywiście głównie chodzi o odbiór środowiska - tłumaczy w "Grazii".


Teraz zaś czuje, że jest naprawdę szczęśliwa i nie potrzebuje do tego wielkich rzeczy. Swoją rolę odgrywa w tym też nowy ukochany.


Piękne jest, gdy spełniają się marzenia! Jestem spełnioną aktorką i szczęśliwą kobietą. Mam swoje mieszkanie, które uwielbiam i które sama urządziłam. Role, które zagrałam, traktuję jak fascynującą przygodę i spotkania z niezwykłymi ludźmi. Gram w teatrze, który jest moją bazą finansową i artystyczną. Życie jest nieprzewidywalne, ale i piękne. Codzienność jest piękna. Zwykłe sprawy, kolacje z przyjaciółmi, mężczyzna u boku... - wyznaje.


Kibicujecie jej związkowi z Mateuszem?

Zobacz: Boczarska rzuciła Banasiuka przez jego romans w "TzG"? Te zdjęcia mówią wszystko

Boczarska zadała szyku na Festiwalu Filmowym w Gdyni:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Boczarska o Karolaku u Wojewódziego
TV-Show
Magdalena Boczarska o Tomaszu Karolaku i seksie. Dlaczego była z nim w związku? Zapytał o to Wojewódzki. Odpowiedziała!

Magdalena Boczarska była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie promowała film o Michalinie Wisłockiej: "Sztuka kochania". Jednak aktorka nie uciekła od pytań o związek z Tomaszem Karolakiem. Niby pół żartem pół serio, ale Wojewódzki cały czas wspominał o Karolaku. Aktorka nie reagowała. W końcu na jedno z pytań o związek Boczarskiej i Karolaka uzyskał odpowiedź - co było w aktorze, że chciała z nim być? Moja babcia mówiła, że facet musi być ciut ładniejszy od diabla - skomentowała Boczarska. A jak zareagowała na łóżkowe pytania dotyczące Mateusza Banasiuka , z którym jest obecnie związana? P { margin-bott Mam młodszego partnera i nie narzekam. Jest bardzo dobry. Dalej rozmowa toczyła się o wybranych częściach ciała aktorki. Boczarska ucieszyła się z komplementu Kuby, że ma świetne pośladki. Zdradziła, że nad nimi pracuje, aby takie były i że też słyszy pochwały na ich temat ze strony swojego partnera. Jednak przy kręceniu "Sztuki kochania" panował pewien dyskomfort w ich związku, bo Magdalena musiała zapuszczać włosy pod pachami. Musiałam 3 miesiące zapuszczać tam włosy, co ja miałam na chacie wtedy! Śmiała się, że Mateusz Banasiuk patrzył jej wtedy więcej w oczy. Magdalena Boczarska wyjaśniła też, dlaczego mężczyźni w seksie są ubożsi od kobiet. Bo brakuje im fantazji. Dlatego tak lubi sceny seksu z kobietami w filmach. Wam orgazm przychodzi na szast prast. A u kobiety trzeba się pomęczyć. Mężczyźni są prości i traktują to jako rozładowanie napięcia - oceniła Boczarska. Dowiedzieliśmy się też, że według aktorki w Polsce brakuje słownictwa, żeby nieobraźliwie opisywać narządy płciowe. Magdalena Boczarska nawet wyliczyła to, jak kojarzą się jej nazwy żeńskich narządów. Cipa to obraźliwa, wagina to smutek i wstyd, szparka, muszelka to dziecinne, a...

Boczarska spotyka się z Banasiukiem
ONS
Newsy
Boczarska ma nowego faceta. To znany i przystojny aktor
Pasują do siebie?

Magdalena Boczarska to jedna z bardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Osiągnięcia filmowe nie uchroniły jej jednak od bycia na celowniku tabloidów, którzy od lat rozpisują się o jej niejasnej relacji z Tomaszem Karolakiem . Ona sama też lubiła czasem media sprowokować. Przypomnijmy: Boczarska tłumaczy się z lesbijskiego pocałunku na premierze Ostatnio aktorka nie była widywana z żadnym mężczyzną, a z wywiadów wynikało, że bycie singielką jej odpowiada. Sytuacja jednak się zmieniła i boku gwiazdy pojawił się nowy adorator. Jak donosi "Show", Magda Boczarska spotyka się z Mateuszem Banasiukiem . Aktor znany z takich produkcji, jak m.in. "Płynące Wieżowce" czy "Na Wspólnej" zabrał kilka dni temu Magdę na romantyczną randkę, a obiektywy paparazzi uchwyciły nawet ich namiętne pocałunki. Pasują do siebie? Zobacz: Boczarska wściekła na żonę Stuhra   Boczarska i inne gwiazdy na premierze filmu "W ukryciu":

Magdalena Boczarska zrezygnowała z Tańca z gwiazdami
ONS
Newsy
Magdalena Boczarska zrezygnowała z „Tańca z Gwiazdami”. Poszło o faceta?
Domyślacie się, o kogo chodzi?

Jedną z uczestniczek nadchodzącej edycji " Tańca z Gwiazdami " jest aktorka znana z ról w serialach "Hotel 42" czy "39 i pół" - Magdalena Lamparska . O Magdzie było głośno w związku z jej romansem z Tomaszem Karolakiem . Zobacz: Gwiazda "Hotelu 52" w Tańcu z Gwiazdami 4! Do udziału w show zaproszono również Magdalenę Boczarską . Jednak aktorka zrezygnowała, właśnie ze względu na Lamparską. Dlaczego? Boczarska również była związana z Karolakiem. Para zaręczyła się kilka lat temu, zaczęły się nawet przygotowania do ślubu. Tomasz stracił jednak głowę dla Violi Kołakowskiej, z którą ma teraz dwójkę dzieci. Następnie (na krótko) związał się z Lamparską. Obie byłe dziewczyny Karolaka - Lamparska i Boczarska zostały zaproszone do „Tańca z Gwiazdami”. Ale udział weźmie tylko jedna. Magdalena Boczarska zrezygnowała... Dlaczego?   Jej kobiece ego cierpiało. Zastanawiała się, co Tomek widzi w tak młodej dziewczynie. Wiedziała, że ich rywalizacja (w TzG - przy. red) będzie szeroko komentowana w mediach, a nie chciała, by je porównywano - zdradza znajoma aktorki w "Na żywo". Teraz Magda zajęta jest nowym związkiem - z Mateuszem Banasiukiem . Myślicie, że rozpamiętuje dawne czasy? Zobacz: Zakochani Boczarska i Banasiuk na gali Kobieta Roku 2015. Aktorka pokazała zaręczynowy pierścionek    

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner