Nicola z "Rolnik szuka żony" potrzebowała czasu po trudnej relacji z Darkiem, która została zakończona przez rolnika w dość zaskakujący sposób. Od tego momentu minęło już sporo czasu, a uczestniczka randkowego hitu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Teraz zdradziła, czy jest zakochana! Nicola z "Rolnik szuka żony" znalazła już swoją drugą połówkę?

Reklama

Nicola z "Rolnik szuka żony" zdradziła czy jest zakochana

10. edycja programu "Rolnik szuka żony" była naprawdę zaskakująca i dzięki niej miłość znaleźli Anna i Kuba oraz Dorota i Waldemar, ale w finałowym odcinku aż dwie pary poinformowały o rozstaniu. Jedną z nich byli Nicola i Dariusz. Zachowanie rolnika było szeroko komentowane w sieci, a Nicola nie ukrywała, że pierwsze dwa tygodnie po rozstaniu były dla niej naprawdę ciężkie. Dziś jest szczęśliwa, a czy udało jej się znaleźć miłość, której szukała w randkowym hicie Telewizji Polskiej. Podczas Q&A jedna z internautek zapytała:

Masz chłopaka?
zapytała wprost jedna z internautek

Nicola zdecydowała się odpowiedzieć i szczerze przyznała:

Nie
Nicola z Rolnik szuka żony jest zakochana
Instagram @nicolagaw

Okazuje się, że Nicola ma swoje priorytety i aktualnie skupia się na studiach, ale wie też, czego poszukuje w drugim człowieku i wcale nie chodzi o wygląd:

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało banalnie w drugim człowieku najbardziej cenię jego SERCE. Ale co to oznacza? Przez to rozumiem sposób, w jaki dana osoba traktuje innych ludzi, to jej empatia, wrażliwość, dobro
wyznała Nicola z 'Rolnika'
Nicola z Rolnik szuka żony jest zakochana
Instagram @nicolagaw
Reklama

Nicola nie ukrywa też, że bywają trudne dni, ale ma wsparcie bliskich i stworzyła w mediach społecznościowych całkiem sporą społeczność, która kibicuje jej, aby była szczęśliwa.

Zobacz także
Nicola z Rolnik szuka żony o trudnym dniu
Instagram @nicolagaw
Reklama
Reklama
Reklama