Party Stories
Magda Gessler zagra w filmie Pedro Almodovara
ONS
Newsy

Magda Gessler w filmie Pedro Almodovara! "Mogę zdradzić tylko, że zagram siebie"

„Pedro Almodovar jest moim przyjacielem”

Magda Gessler zagra w filmie słynnego reżysera, Pedro Almodovara! Okazuje się, że restauratorka prawdopodobnie już wkrótce pojawi się na dużym ekranie u boku światowych gwiazd. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" w rozmowie z Faktem potwierdziła informacje o współpracy z reżyserem.

Pedro Almodovar jest moim przyjacielem. Niestety jestem zobowiązana umową, więc dopiero kiedy zaczniemy kręcić powiem państwu coś więcej. Na razie mogę zdradzić tylko, że zagram siebie! - zdradziła Magda Gessler.

Wygląda więc na to, że przed Magdą Gessler wielkie aktorskie wyzwanie, którego z pewnością może pozazdrościć jej niejedna aktorka na całym świecie. Pedro Almodovar współpracował z takimi gwiazdami jak Penelope Cruz czy Antonio Banderas. Teraz do tego grona dołączy także Magda Gessler!
Przypomnijmy, że dla Magdy Gessler nie będzie to debiut przed kamerą. Jakiś czas temu gwiazda TVN pojawiła się w serialu "Na Wspólnej".

 

Zobacz: Magda Gessler zagra w serialu znaczącą rolę.

 

Magda Gessler zagra w filmie Pedro Almodovara.

Pedro Almodovar współpracował m.in. z Penelope Cruz.

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
portrety rodziny Gesslerów, od lewej: Magda, Adam senior, Mateusz, Adam jr Gessler, Tadeusz Muller i Marta Gessler
EAST NEWS (5)
Newsy
Magda, Mateusz, Marta... Poznaj rodzinę Gesslerów! Wyjaśniamy, kto jest kim w klanie restauratorów!

Też się gubicie?

Magda Gessler nie zagra u Pedro Almodovaro?
Newsy
Magda Gessler nie zagra w filmie u Pedro Almodovara?! "Reżyser nie zna jej!" Znamy prawdę!

Magda Gessler nie zagra jednak u Pedro Almodovara? Kilka tygodni temu mówiło się o występie gwiazdy TVN w filmie słynnego na całym świecie hiszpańskiego reżysera. Jednak Twoje Imperium postanowiło sprawdzić, czy Magda Gessler rzeczywiście zna się z artystą. I na jaw wyszły ciekawe fakty... Magda Gessler nie zagra w filmie Almodovara?! Magda Gessler zna mnóstwo gwiazd, także tych światowych (m.in. Madonnę i Sharon Stone), które odwiedzają jej restauracje w Polsce. Niedawno restauratorka chwaliła się, że zagra w filmie samego Almovodara: Niestety jestem zobowiązana umową, więc dopiero kiedy zaczniemy kręcić, powiem państwu coś więcej. Na razie mogę zdradzić tylko, że zagram siebie - mówiła w rozmowie z Faktem. Dodała również, że to będzie film o jej życiu: Poznaliśmy się w Akademii Sztuk Pięknych. On zna moje życie i wie, że to jest życie na jego film. Bo jest ciekawe. To będzie film o mnie. To nie jest nudne. To będzie duża rola. - dodała w "Uwadze". Tygodnik „Twoje Imperium” postanowił sprawdzić, ile jest w tym prawdy. Redakcja skontaktowała się, za pośrednictwem swojego hiszpańskiego współpracownika Jose Marii de la Torre, z firmą producencką El Deseo, należącą do Pedro Almodovara i jego brata Augustina. Okazało się, że doniesienia o filmie z udziałem Magdy Gessler są ponoć nieprawdziwe. Sprawę zaczęła badać również Karolina Korwin Piotrowska: Telefonowaliśmy do Madrytu, do firmy, która zajmuje się dystrybucją filmów Almodovara. Tam powiedziano nam, że reżyser nie zna Magdy Gessler. - mówi Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z Super Expressem. Jaka jest prawda? Nam udało się dowiedzieć, że cały czas trwają rozmowy między restauratorką a reżyserem i wszystko wskazuje na to, że film powstanie!   Zobacz: Mateusz Gessler wygrał z Magdą Gessler! Sprawdźcie, w czym ją...

penelopecruz.JPG
ONS
Newsy
Penelope Cruz

Prawdziwe imię i nazwisko: Penélope Cruz Sánchez Data urodzenia: 28 kwietnia 1974 r. Znak zodiaku: Byk Zawód: aktorka Penelope Cruz jest najbardziej znaną hiszpańską aktorką. Karierę rozpoczynała jako tancerką, ale porzuciła taniec dla aktorstwa. Zagrała w wielu filmach, zarówno w Stanach zjednoczonych jak i we Francji i Hiszpanii. Penelope jest niekwestionowaną muzą Pedro Almodovara. Duet Cruz-Almodovar to gwaracja ewnego sukcesu filmowego. Ale to rola w filmie Woody'ego Allena "Vicki Christina Balcerona" przyniosła jej wymarzonego Oscara. Aktorka była przez 3 lata związana z Tomem Cruzem (zagrali razem w filmie "Vanila Sky"), a potem przez rok z Matthew McConaugheyem. Obecnie jest żoną jest Javiera Bardema.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner