Magda Gessler najbardziej dochodową gwiazdą
ONS
Newsy

Rok temu Drzyzga, a teraz... Na której gwieździe telewizja zarabia najwięcej?

Ewa oddała tron

Miarą popularności dla programów telewizyjnych jest ich oglądalność, atrakcyjność dla reklamodawców oraz wpływy z reklam. Dlatego też co roku powstają rankingi najlepszych produkcji telewizyjnych. Możemy dowiedzieć się z nich, która z gwiazd jest najbardziej dochodową dla stacji. W zeszłym roku bezkonkurencyjna okazała się Ewa Drzyzga. Przypomnijmy: Ewa Drzyzga najbardziej dochodową gwiazdą telewizyjną. Kogo pokonała?

W tym roku dom mediowy Lowe Media również przygotował podobny ranking. Okazuje się, że najwięcej pieniędzy na swoim programie zarobiła... Magda Gessler! Restauratorka i jej "Kuchenne rewolucje" co tydzień przyciągały od 2 do ponad 3 mln widzów, co przełożyło się na... 133 miliony zysków z reklam. Magda była liderką już w 2012 roku, teraz znów powróciła na szczyt zestawienia.

Jesienią TVN wyemituje dziesiąty już sezon programu Magdy. Nie ukrywamy, że to ulubiona pozycja naszej redakcji :)

Zobacz: Gessler i Ramsay spotkali się na planie "MasterChefa". Nie od razu się polubili


Gwiazdy na imprezie u Gessler:

Najbardziej dochodowe gwiazdy 2013
ONS
Newsy
Rok temu Gessler, a teraz... Kto jest najbardziej dochodową gwiazdą?
Tego chyba nikt się nie spodziewał

Miarą popularności programów telewizyjnych jest nie tylko ich oglądalność, ale i atrakcyjność dla reklamodawców, a co za tym idzie - faktyczne wpływy z reklam. Z podsumowań przygotowanych za rok 2012 wynikało, że najbardziej dochodową pod tym względem gwiazdą jest Magda Gessler , której "Kuchenne Rewolucje" zostawiły w tyle całą konkurencję. Zobacz: "Mam wolność, której normalnie wszyscy nie mają" A kto zwyciężył w tym roku? Z wycięzcą rankingu programów bazujących na osobowościach celebrytów okazała się... Ewa Drzyzga . To właśnie jej "Rozmowy w Toku" przyciągnął do stacji TVN największy budżet reklamowy, bo aż 134,4 miliony złotych! Milion złotych mniej uzyskało show wspomnianej już Gessler. Pierwszą trójkę zamyka z kolei "Must Be The Music" z wynikiem 117,4 milionów złotych. Przewaga talent shows w zestawieniu jest zaskakująco wyraźna. Tak wyglądał ranking najbardziej dochodowych programów z udziałem gwiazd za 2013 rok. Zaskoczeni? Najbardziej dochodowe gwiazdy 2013 według Lowe Media: 1. Ewa Drzyzga "Rozmowy w Toku" (TVN) - 134,4 mln zł 2. Magda Gessler "Kuchenne Rewolucje (TVN) - 133,4 mln zł 3. Kora Jackowska "Must Be The Music" (Polsat) - 117,4 mln zł 4. Agnieszka Chylińska "Mam Talent" (TVN) - 102,1 mln zł 5. Robert Janowski "Jaka to Melodia" (TVP1) - 89,5 mln zł 6. Edyta Górniak "The Voice" (TVP2) - 85,5 mln zł 7. Kuba Wojewódzki "X-Factor" (TVN) - 85,3 mln zł 8. Bronisław Cieślak "Malanowski&Partnerzy" (Polsat) - 78,5 mln zł 9. Tadeusz Sznuk "Jeden z dziesięciu" (TVP2) - 66,1 mln zł 10. Małgorzata Rozenek "Bitwa o Dom" (TVN) - 59,7 mln zł Galeria najbardziej wpływowych Polaków według tygodnika "Wprost":

Ewa Drzyzga zdradziła jak zmieniło się jej życie po narodzinach synów
ONS
Newsy
Drzyzga po raz pierwszy o swoim najtrudniejszym doświadczeniu w życiu. Co się stało?
Drzyzga po raz pierwszy o swoim najtrudniejszym doświadczeniu w życiu. Co się stało?

Ewa Drzyzga nie należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Jednak w książce "Jak ja to robię", prowadząca "Rozmowy w toku" opowiedziała o swoim macierzyństwie i życiu rodzinnym.  Dziennikarka, która jeszcze kilka lat temu była najbardziej dochodową gwiazda stacji TVN, opowiedziała jak zmieniło się jej życie po narodzinach synów. Okazuje się, że macierzyństwo nie było sielanką dla Ewy Drzyzgi. Jak je wspomina prowadząca "Rozmów w toku"? - Kiedy urodził się Staszek, nie spałam jedenaście miesięcy, a gdy pojawił się Ignacy, drugie tyle. Dziennikarka przyznaje, że przez nadmiar obowiązków w pracy i w domu, była wykończona. Drzyzga przyznaje jednak, że zawsze mogła liczyć na wsparcie swojego męża Marcina Borowskiego, którego poślubiła w 2004 roku. Para poznała się podczas pracy w jednej ze stacji radiowych. Gwiazda TVN zdradziła, że pomiędzy nią, a przyszłym mężem od samego początku bardzo iskrzyło. -  Kiedy zaczynaliśmy się kłócić, tworzyła się między nami szczególna chemia. Przypomnijmy, że Marcin Borowski jest drugim mężem Ewy Drzyzgi. Wcześniej dziennikarka była związana z Andrzejem Roszakiem.   Zobacz także: Zjawiskowa Ewa Drzyzga na konferencji TVN   Ewa Drzyzga wspomina początki macierzyństwa Ewa Drzyzga na konferencji TVN Ewa Drzyzga  

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner