Newsy

Łukasz i Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po programie potrzebowali pomocy eksperta! Mieli kryzys?!

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, czy korzystali z pomocy ekspertów już po programie.

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradzili nam, czy korzystali z pomocy ekspertów już po programie. Czy po zakończeniu hitu TVN7 w ich związku pojawiły się jakieś nieporozumienia i chcieli skonsultować je ze specjalistami, których poznali podczas nagrań? Oliwia i Łukasz wzięli udział w ostatniej edycji show i do dziś tworzą szczęśliwy związek. Co więcej, tuż po emisji ostatniego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że zakochani zostaną rodzicami. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat pod koniec maja. 

Ostatnio udało nam się porozmawiać z Oliwią i Łukaszem. Para opowiedziała nam czy po programie wciąż utrzymują kontakt z ekspertami ze "Ślubu od pierwszego wejrzena"! Posłuchajcie, co nam zdradzili!

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zapowiedzieli ważne zmiany w życiu!

Oliwia i Łukasz poznali się na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Oliwia i Łukasz ze
Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Joannę zabolało, że Adam wolał młodsze?
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam liczył na dużo młodszą partnerkę. Czy Joannę to zabolało?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam liczył na dużo młodszą partnerkę. Czy Joannę to zabolało?

Joanna ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " już w trakcie programu dowiedziała się, że dopasowany dla niej mąż chciał związać się z dużo młodszą od niej partnerką. W ankietach zaznaczył, że idealna kobieta powinna mieć do 26 lat, tymczasem Joanna w chwili nagrywania programu miała 32. Czy to ją zniechęciło? Czy Adam już wówczas dał jej odczuć, że m. in. z tego powodu nie jest nią zainteresowany?  Joanna w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak się wówczas czuła i jak odebrała zachowanie Adama. Zdziwicie się!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dlaczego Joanna nie korzysta ze swoich 5 minut sławy?  

Jak dobrze znasz uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ile wiesz o uczestnikach czwartego sezonu? QUIZ

Znamy już dalsze losy uczestników czwartego sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek zostali w małżeństwie. Relacja Joanny i Adama zakończyła się po próbnym miesiącu. Niewątpliwie był to sezon pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Śledzicie na bieżąco losy swoich ulubieńców?  Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o uczestnikach czwartego sezonu ślubnego show! Jesteście gotowi? Zaczynamy!

 

Znamy już dalsze losy uczestników czwartego sezonu " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Oliwia i Łukasz oraz Agnieszka i Wojtek zostali w małżeństwie. Relacja Joanny i Adama zakończyła się po próbnym miesiącu. Niewątpliwie był to sezon pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Śledzicie na bieżąco losy swoich ulubieńców?  Przygotowaliśmy dla Was test wiedzy o uczestnikach czwartego sezonu ślubnego show! Jesteście gotowi? Zaczynamy!  

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia urodziła
Newsy
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Pokazała urocze zdjęcie: "Córeczko! Witamy na świecie"
Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła córkę. Pokazała zdjęcie córki!

Właśnie dotarła do nas radosna nowina! Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła! Na świecie pojawiła się druga pociecha Anity i Adriana. Córeczka małżeństwa przyszła na świat 7. lipca o 9:21.  Córeczko ‼️ Witamy na Świecie, cieszymy się, że jesteś już z nami❤️ ⏰9:21 🗓07.07.2020 - napisała na Instagramie szczęśliwa mama. Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powitali na świecie drugie dziecko! Para poznała się w 3. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian są ze sobą bardzo szczęśliwi, a swoim optymizmem zarazili setki tysięcy fanów, którzy obserwują ich na Instagramie. 17 marca 2020 roku małżeństwo świętowało swoją drugą rocznicę ślubu. Wtedy też Anita i Adrian postanowili podzielić się radosną nowiną, że spodziewają się drugiego dziecka.  Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie -  ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!!  Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży.  Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon!  - napisała  wówczas Anita na Instagramie. Zobacz także:  Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila Oczywiście pod postem Anity, w którym poinformowała o narodzinach maleństwa pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów! Co ciekawe ich pierwsze dziecko urodziło się 06.06, córeczka 07.07, a Anita przyszła na świat 12.12! Zauważyli to również internauci. - Niesamowite - Jerzyk 6.06, a córeczka 7.07 jak...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner