Lewandowscy razem trenują

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski jadą razem na obóz. Będą razem pracować?

Lewandowscy razem trenują

Anna LewandowskaRobert Lewandowski niedawno obchodzili drugą rocznicę ślubu, a za dużo, jak na młodych małżonków, się nie widują. Wszystko przez zobowiązania zawodowe. Wiecznie są w rozjazdach. Robert niedawno był w Chinach, gdzie fani szaleli na jego widok, a Ania na szkoleniach z dietetyki klinicznej i na charytatywnym meczu gwiazd z Marcinem Gortatem.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski jada razem na obóz


Teraz Robert wrócił, ale okazuje się, że nie zamierza rozstawać się z żoną i jedzie z nią na obóz. Dziś wieczorem wyjeżdżają na obóz, gdzie główną ekspertką od ćwiczeń i zdrowego żywienia będzie Ania. W dniach 25.07.2015 - 01.08.2015Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś” można trenować i zdrowo gotować z Anną Lewandowską. Cena obozu wynosi 2800 zł.

Dlatego Ania dziś od rana się pakowała, a potem... Trenowała razem z mężem :). Biegali i spacerowali trzymając się za ręce! To jest sposób Lewandowskich na to, by pobyć trochę razem.

Zobaczcie sami, jak to wyglądało.

 

 

 

Ostatni relaks przed obozem z @_rl9 👌🏻☀️ #last #chillout #before #camp #byAnn #DojoStaraWieś #healthyplanbyann #AnnaLewandowska #RobertLewandowski

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

 


 

 

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08