Agnieszka Wesołowska i Kuba Wesołowski na spacerze
Newsy

Kuba Wesołowski został ojcem! Jego żona Agnieszka urodziła... Chłopiec czy dziewczynka?

Anna Lewandowska stawiała na dziewczynkę. Miała rację?

Gorący news! Kuba Wesołowski został ojcem! Jak podaje plotek.pl, Agnieszka Wesołowska wczoraj urodziła... córeczkę. To pierwsze dziecko aktora "Na Wspólnej" i jego żony Agnieszki, reporterki TVN. 

Katarzyna Figura nazwała córki Koko i Kaszmir, skąd tak wyszukane imiona?

 

Kuba Wesołowski został ojcem!

Kuba Wesołowski i Agnieszka Wesołowska są małżeństwem od dwóch lat. Para pobrała się 14 czerwca 2014. W maju tego roku okazało się, że para spodziewa się dziecka! W mediach trwały spekulacje na temat tego, czy przywitają na świecie chłopca czy dziewczynkę... Aktor w rozmowie z Olivierem Janiakiem w "Co za tydzień" zasugerował, że urodzi mu się syn, ale później w kwestii płci dziecka Wesołowskich wypowiedziała się Anna Lewandowska, która z kolei zasugerowała, że będzie to dziewczynka. I ostatecznie to ona chyba miała rację, bo ostatnie informacje wskazują, że parze urodziła się córeczka. Gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcia ich córeczki!

 

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak Starak do żony Kuby Wesołowskiego: "Ty weź idź już rodzić"! Jej reakcja? Bezbłędna!

 

Jakub Wesołowski i Agnieszka Wesołowska zostali rodzicami!

Jakub Wesołowski, Agnieszka Wesołowska

Para przywitała na świecie córkę

Agnieszka Wesołowska w ciąży na balu Fundacji TVN
ONS

Gratulujemy!

Agnieszka Wesołowska ścięła włosy
Instagram

Agnieszka Wesołowska w ciąży na balu Fundacji TVN
ONS
Newsy
Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA
Wesołowska skarży się w ciąży na za duże... "To prawdziwa udręka!" Słusznie narzeka? ZDJĘCIA

Zobaczcie zdjęcia i sami oceńcie!

Kuba Wesołowski  świętował narodziny córki
Instagram
Newsy
Kuba Wesołowski pokazał, jak świętował narodziny córki! Zobaczcie WIDEO z imprezy!
Kuba Wesołowski pokazał, jak świętował narodziny córki! Zobaczcie WIDEO z imprezy!

Kuba Wesołowski świętował narodziny córki! Żona aktora, Agnieszka Wesołowska, zaledwie kilka dni temu urodziła ich pierwsze dziecko. Para do tej pory nie skomentowała radosnej informacji o powiększeniu rodziny, jednak patrząc m.in. na wpis z gratulacjami od Aleksandry Kwaśniewskiej pod zdjęciem Agnieszki na Instagramie nikt już nie ma wątpliwości, że gwiazdor serialu "Na wspólnej" został tatą.   Teraz Kuba Wesołowski pokazał krótkie nagranie na którym możemy zobaczyć, jak w towarzystwie przyjaciół świętuje narodziny córeczki. Pod wpisem aktora pojawiły się gratulacje z okazji powiększenia rodziny.   Na imprezie nie zabrakło m.in. Oliviera Janiaka. Podczas spotkania w jednej z modnych warszawskich knajp imprezowicze wzięli udział w internetowej zabawie Manekin Challenge, która polega na zastyganiu w bezruchu podczas wykonywania różnych czynności. Zobaczcie, jak Kuba Wesołowski świętował z przyjaciółmi!   Zobacz także: Częstsze karmienie pomaga na zastój pokarmu w piersi   Kuba Wesołowski świętuje narodziny córki.         #manekinchallenge #liganiezwykłychdżentelmenów #dziekuje Wróciliśmy do korzeni! @the_roots_warsaw Film zamieszczony przez użytkownika Jakub Wesolowski (@jakubwesolowski) 21 Lis, 2016 o 12:50 PST Aktor został tatą zaledwie kilka dni temu.   Świeżo upieczonej mamie gratulowała Aleksandra Kwaśniewska. Agnieszka Wesołowska urodziła swoje pierwsze dziecko.  Czuję bicie twojego serca - skomentowała w sieci.

Robert Lewandowski ojcem chrzestnym dziecka znanej pary
Instagram _rl9
Newsy
Robert Lewandowski zostanie ojcem chrzestnym dziecka popularnej pary?! To ich marzenie!
O kogo chodzi?

Czy Robert Lewandowski zostanie ojcem chrzestnym synka Kuby i Agnieszki Wesołowskich? Popularny aktor podobno bardzo o tym marzy. "Dobry Tydzień" podaje, że dla gwiazdora "Na Wspólnej" nie ma lepszego kandydata. Sam Wesołowski od lat ceni piłkarski talent Roberta, a ich żony - czyli Ania Lewandowska i Agnieszka Wesołowska doskonale się znają. Czy to wpłynie na decyzję Lewandowskiego? (Zobacz:  Organizacja chrztu – o czym trzeba pamiętać )   Robert Lewandowski ojcem chrzestnym dziecka Wesołowskich? Agnieszka i Kuba już niedługo zostaną rodzicami. Już wiedzą, że urodzi im się syn. Nic dziwnego, że zastanawiają się nad wyborem chrzestnych. A ponieważ para ma bliskie relacje z Lewandowskimi, myślą o tym, aby to Robert został chrzestnym ich synka. Czy sportowiec zgodzi się przystać na ich prośbę? Jest na to spora szansa, chociażby ze względu na świetną relację ich żon. Agnieszka Wesołowska nie raz brała udział w obozach Anny Lewandowskiej. Znana trenerka jest dla niej wielką inspiracją: Dziękuję Ci, Aniu, za nasz wspólny rok, zmieniłaś moje życie o 180 stopni! C hciałabym choć w małym stopniu być dla Ciebie taką podporą, jaką Ty jesteś dla mnie - napisała Agnieszka w dniu urodzin Anny Lewandowskiej. Niedawno Kuba i Agnieszka, podczas swoich wakacji, zajadali się batonami promowanymi przez Annę Lewandowską. Dla trenerki ten gest wiele znaczył. Pojawia się więc pytanie, czy to może Ania nie zostanie chrzestną synka Wesołowskich. Jak będzie naprawdę? Przekonamy się już za jakiś czas.    Zobacz także: Chrzest dziecka: jak zorganizować?   Kuba i Agnieszka wspierają biznes Ani Lewandowskiej. Robert i Anna są doskonałymi kandydatami na rodziców chrzestnych.   Agnieszka Wesołowska spodziewa się dziecka.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner