Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Kuba Błaszczykowski o konflikcie z Robertem Lewandowskim
ONS
Newsy

Kuba Błaszczykowski skomentował konflikt z Robertem Lewandowskim!

"Nie mamy ze sobą super kontaktu i to nie jest tajemnica"

Kuba Błaszczykowski był wczoraj gościem Tomasza Lisa. Piłkarz Borussi Dortmund opowiedział m.in. o kontuzji, której doznał na początku 2014 roku. Kuba z powodu poważnego urazu kolana opuścił wiele spotkań ligowych i meczów reprezentacji Polski w ramach eliminacji do Euro 2016.

Zobacz: Kuba Błaszczykowski w programie Tomasza Lisa opowiedział o tragicznej śmierci swojej mamy!

Kontuzja piłkarza skomplikowała sytuację w reprezentacji, ponieważ Kuba pełnił funkcję kapitana drużyny. Trener Adam Nawałka zdecydował o przyznaniu opaski kapitana drużyny Robertowi Lewandowskiemu. Ta decyzja na pewno nie ucieszyła Kuby, który z Robertem od lat jest w konflikcie. W programie “Tomasz Lis na żywo”, Błaszczykowski skomentował odebranie mu opaski kapitana i odniósł się do plotek o konflikcie z Robertem Lewandowskim.

Zabolało mnie to. Troszkę był przy tym problem z komunikacją. Jednak nie będziemy swoich indywidualnych celów przedkładać nad dobro reprezentacji. Nigdy nie mieliśmy z tym problemu, więc nie widzę powodu, żebyśmy się mieli nie dogadać. Nie mamy ze sobą jakiegoś super kontaktu i to nie jest tajemnica. Ale to nie przeszkadza w tym, żebyśmy dobrze wykonywali swoją pracę na boisku - powiedział Błaszczykowski.

 

Kuba i Robert spotkają się na boisku w najbliższą sobotę. Polska zagra z Gruzją w ramach eliminacji do Euro. Trzymamy kciuki!

Zobacz na Polki.pl: Jakub Błaszczykowski - Piekło jest już za mną
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agata Błaszczykowska, żona Kuby Błaszczykowskiego z dziećmi na plaży
Newsy
Kiedy Kuba Błaszczykowski strzela gole na Euro, jego żona Agata wypoczywa z córkami! Co za figura!
Kiedy Kuba Błaszczykowski strzela gole na Euro, jego żona Agata wypoczywa z córkami! Co za figura!

Agata Błaszczykowska z córkami spędza wakacje nad morzem

Robert Lewandowski nie chce oddać opaski kapitana Błaszczykowskiemu
ONS
Newsy
Konflikt Lewandowskiego i Błaszczykowskiego. Padły mocne słowa
Piłkarze nie przepadają za sobą

Robert Lewandowski i Jakub Błaszczykowski to jedni z najbardziej cenionych polskich piłkarzy, którzy rozwijają swoje umiejętności w jednych z najlepszych klubów na świecie. Jednak nie od dziś wiadomo, że piłkarze za sobą nie przepadają, o czym Błaszczykowski otwarcie mówił w programie Kuby Wojewódzkiego . Zobacz: Błaszyczkowski donosi na Lewandowskiego u Kuby W czasach gdy Lewandowski i Błaszczykowski razem grali w Borussi Dortmund było jasne, że za sobą nie przepadają. Jakub wyznał wówczas, że poza boiskiem mało rozmawia z Robertem, ale na boisku z racji jednej drużyny musieli mieć kontakt. Wydawać by się mogło, że po przejściu Roberta do Bayernu Monachium ich stosunki staną się mniej napięte. Okazuje się, że raczej nie ulegną poprawie.  W czerwcu, kiedy Błaszczykowski cierpiał na poważną kontuzję, musiał przekazać opaskę kapitana reprezentacji  Lewandowskiemu. Teraz zawodnik Borussi Dortmund powoli wraca do gry, a Robert w wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" wyznał, że bardzo dobrze czuje się w roli kapitana: Od początku eliminacji idzie nam świetnie. Ja w roli kapitana czuję się dobrze. Jestem silniejszy i wiem, że więcej ode mnie zależy. Moje zdanie jest takie: "Chciałbym nosić ją nadal". Z powodu poważnego urazu Błaszczykowski nie grał w kadrze przez rok, co jest dobrym argumentem dla Lewego: No właśnie. I coś w tym czasie się zmieniło. Na plus. Czasami to są rzeczy niewytłumaczalne, ale dzieje się dobrze i powinniśmy się z tego cieszyć. Czy Błaszczykowski z powrotem otrzyma opaskę kapitana? Powinien? Zobacz: Lewandowski w poruszającym wideo: Mój dom zaczął się walić     Lewandowscy w gorącej sesji:

Robert Lewandowski o konflikcie z Jakubem Błaszyczkowskim
ONS
Newsy
Lewandowski nie zamierza oddawać opaski kapitana Błaszczykowskiemu. Zadzwonił do Kuby, i...
Jest konflikt?

O konflikcie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego prasa rozpisywała się już od dawna. Ostatnie doniesienia sprawiły, że mocno się on nasilił. Poszło o opaskę kapitana naszej reprezentacji, którą przejął Robert po kontuzji Kuby. Przypomnijmy: Konflikt Lewandowskiego i Błaszczykowskiego nasilał się. Trener reprezentacji zdecydował który jest lepszy Robert cieszy się z pozycji lidera w kadrze i nie ma zamiaru oddawać opaski Kubie, który wraca do gry. Taka sytuacja nie pokoi fanów piłki nożnej, którzy boją się konfliktów na boisku. Lewandowski uspokoił jednak wszystkich, ponieważ dzwonił do kolegi w tej sprawie. Jest pewny, że nic nie zmieni to, kto jest kapitanem. Ważna jest tylko gra : Dzwoniłem do niego, zamieniliśmy kilka zdań, nie ma co tego poruszać. Nie mam i nigdy nic nie miałem do Kuby, szanuję go i jako piłkarza, i jako człowieka. Kuba może bardzo pomóc reprezentacji. Kiedy był kapitanem, nigdy nie powiedziałem o nim złego słowa, zawsze starałem się pomagać, czasami nawet broniłem, wszystko robiłem fair, nigdy po złości. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni, kiedy to ja jestem kapitanem. Ważne, żeby wyjść razem na boisko i gra ć - mówi w rozmowie z wp.pl Czekamy więc na kolejne sukcesy. Zobacz: Kuba Błaszczykowski został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka Lewandowski z żoną w gorącej sesji:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner