Meghan i Harry pokazali dziecko
East News

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego syna. Zrobili to dwa dni po narodzinach dziecka, ale już od początku było wiadomo, że para nie zamierza kontynuować królewskiej tradycji i kilka godzin po porodzie pojawiać się z dzieckiem przed szpitalem. Do tej pory tej tradycji była wierna księżna Kate i książę William. W zachowaniu obu par widać znacznie więcej różnic i już teraz wiadomo, że podchodzą oni zupełnie inaczej do rodzicielstwa. 

Zobaczcie, w jaki sposób Meghan i Harry pokazali światu synka...

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry POKAZALI syna! Zobacz pierwsze zdjęcie maleństwa!

1/5
Meghan i Harry pokazali syna
East News

Meghan i Harry zgodnie z zapowiedzią pokazali swoje dziecko. Co prawda para nie zdradziła jeszcze imienia, ale już wiadomo, jak wygląda syn książęcej pary. To dumny tata, niosąc na rękach dziecko po raz pierwszy pokazał je światu. Obok szła uśmiechnięta Meghan w beżowej szmizjerce, wiązanej nad brzuchem. Tą stylizacją pokazała, jak wygląda figura kobiety po porodzie i księżna nie zamierzała tego maskować.

2/5
Księżna Kate i William  pokazali dziecko
East News

W sieci pojawiły się komentarze, z których wynika, że Meghan była o wiele bardziej zdenerwowana niż księżna Kate, co jest dziwne bo przecież jest aktorką!

Ona jest taka zdenerwowana! Kate była znacznie bardziej spokojna, co dziwne bo przecież ma doświadczenie przed kamerą. - czytamy w mediach społecznościowych.

3/5
Księżna Kate i księżna Diana po narodzinach dzieci
East News

Faktycznie Kate mimo że pojawiała się przed szpitalem zaledwie kilka godzin po porodzie zawsze była uśmiechnięta i spokojna. Księżna kontynuowała tradycję księżnej Diany, a po narodzinach synów pojawiała się nawet w stylizacjach podobnych do tych, które miała na sobie matka Williama. W ten sposób składała hołd zmarłej księżnej.

Meghan i Harry nie zamierzali kontynuować tego zwyczaju! Już od początku w oświadczeniach zapowiadali, że pierwsze chwile z dzieckiem chcą spędzić razem, ciesząc się nimi. Tak też zrobili.

4/5
Meghan Markle, książę Harry z synem
East News

To Harry pokazał po raz pierwszy syna, a w przypadku jego brata zawsze robiła to księżna Kate. Dumny tata był pod ogromnym wrażeniem swojej żony i przyznał, że są to nadzwyczajne chwilę, a maluch ciągle się zmienia:

 Jego wygląd zmienia się cały czas - powiedział Harry, a Meghan dodała: Ma słodki temperament. Jest naprawdę spokojny. Książę Harry zażartował: nie wiem po kim to ma!

5/5
Meghan Markle przytula się do Harry'ego
East News

Meghan dodała, że ma dwóch najlepszych facetów na ziemi, i jest bardzo szczęśliwa. Widać, że para bardzo się wspiera i książę Harry jest całkowicie zaangażowany w nową rolę. 

Jesteśmy podekscytowani, że mamy nasze małe szczęście. Rodzicielstwo jest cudowne. - dodał młody tata

Eksperci od rodziny królewskiej podkreślają, że Harry bardzo emocjonalnie podchodzi do ojcostwa. Wydaje się, że William był znacznie bardziej spokojny i wyważony!