East News
Newsy

Krzysztof Mączyński prosto z boiska trafił do szpitala! W jakim jest stanie?

To wyglądało naprawdę groźnie...

Krzysztof Mączyński po zderzeniu z zawodnikiem Rumunii musiał opuścić boisko i trafił do szpitala. U pomocnika reprezentacji Polski stwierdzono wstrząśnienie mózgu. W jakim jest stanie? Portal "Łączy nas piłka" zapytał o to lekarza kadry - Jacka Jaroszewskiego.

"Żony Miami": Helena Deeds zmniejszyła biust z miseczki D do A/B. "Wszystko jakoś tak szczuplej wygląda"

Co się stało Krzysztofowi Mączyńskiemu?

W 40. minucie meczu polskiej kadry z Rumunią Krzysztof Mączyński został trafiony kolanem w głowę. Uraz był na tyle poważny, że pomocnik musiał zejść z boiska i wprost ze Stadionu Narodowego trafił do szpitala.

W wyniku urazu doznał wstrząśnienia mózgu. Jednak po wykonaniu specjalistycznych badań obrazowych i konsultacji neurologicznych w szpitalu Enel-Sport wykluczono poważniejsze obrażenia - mówi w portalu laczynaspilka.pl doktor Jacek Jaroszewski, lekarz naszej kadry. Krzysiek jest poobijany i zmęczony urazem, ale czuje się dość dobrze. Po dwóch tygodniach przerwy będzie mógł wrócić do treningów - dodaje.

Jak podkreśla portal, do momentu opuszczenia boiska Mączyński należał do najlepszych zawodników na boisku. Ale i jego koledzy grali znakomicie. Mecz, który był ważnym etapem na drodze do mundialu w Rosji, Polacy wygrali 3:1, a hat tricka zaliczył fenomenalny Robert Lewandowski.

Krzysztof Mączyński podczas meczu z Rumunią:

Krzysztof Mączyński podczas meczu z Rumunią
East News

Anna Lewandowska na meczu polskiej reprezentacji z Rumunią
East News
Newsy
Ania Lewandowska miała powody do radości. Zobaczcie, jak cieszyła się z goli Lewego na trybunach!

Jak wygladała?

Mecz Polska-Słowenia
EastNews
Newsy
Koniec meczu Polska - Słowenia. Jaki WYNIK? Polacy na pewno dali z siebie wszystko?

W poniedziałek we Wrocławiu odbył się mecz towarzyski Polska-Słowenia w eliminacjach MŚ 2018. W ostatnim meczu Polska wygrała z Rumunia aż 3:0. Dla reprezentacji Polski mecz towarzyski ze Słowenią był ostatnim spotkaniem w tym roku. Po wygranej z Rumunią wolne dostali Robert Lewandowski, Kamil Glik oraz Łukasz Piszczek - tych piłkarzy nie zobaczyliśmy na boisku. A jaki był wynik?   W 24. minucie Słowenia strzeliła gola Polsce.  Miha Mevlja zrobił nam niemiłą niespodziankę... Na szczęście w 80. minucie Łukasz Teodorczyk wyrównał! To właśnie Teodorczyk był wplątany w aferkę alkoholową w polskiej kadrze. Jak widać, reprymenda Nawałki podziała i Teodorczyk uratował teraz Polskę w meczu ze Słowenią! Dzięki jego akcji ostatecznie zremisowaliśmy.   Tym samym rok 2016 zakończyliśmy z tylko jedną porażką - w towarzyskim meczu z Holandią (1:2).   Skład reprezentacji Polski na mecz Polska-Słowenia: Artur Boruc - Bartosz Bereszyński, Michał Pazdan, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Paweł Wszołek, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Krzysztof Mączyński, Bartosz Kapustka - Łukasz Teodorczyk.​   Zobacz też:  Robert Lewandowski ogłuszony petardą na meczu z Rumunią! Bardzo niebezpieczna sytuacja! WIDEO I ZDJĘCIA   Ostatni mecz z Rumunią wygraliśmy 3:0. Ze Słowenią zremisowaliśmy.   Mecz zakończył się remisem.   Na boisku piłkarze dali z siebie wszystko?

Robert Lewandowski mecz Polska-Dania
Newsy
Mecz Polska-Dania. Jaki WYNIK? To totalna klęska polskiej reprezentacji...
Ile przegrała Polska z Danią?

W piątek, 1 września w Kopenhadze odbył się mecz Polska-Dania w eliminacjach MŚ 2018. Dla reprezentacji Polski jest to pierwszy mecz po wakacyjnej przerwie, 10 czerwca grali z Rumunią i wygraliśmy 3-0. Dla Danii dzisiejszy mecz był meczem ostatniej szansy. I udało się piłkarze Age Hareide pokonali biało-czerwonych, dlatego nadal mają szansę zajęcie pierwszego miejsca w grupie eliminacyjnej "E", które daje bezpośredni awans na Mistrzostwa Świata w Rosji. Mimo, że przegraliśmy nadal jesteśmy liderami w grupie przed Czarnogórą i Danią. Kolejny mecz 4 września Polska - Kazachstan w Warszawie. Wynik dzisiejszego meczu 0 - 4 dla Dani! 22:35 KONIEC meczu. 22:22 Dania strzela kolejnego gola Polakom. 22:00 Dania znowu strzela Polsce gola.  PRZERWA 21:25 Dania strzela nam kolejnego gola 21:18 Łukasz Piszczek schodzi z murawy ma problemy z żołądkiem. To niestrawność. Za niego wchodzi do gry Thiago Cionek. 21.00 - gol dla Dani! 20.57 Robert Lewandowski strzelał raz i niecelnie. Piłka poleciała nad bramkę. Skład drużyny na mecz z Danią:  Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Krzysztof Mączyński, Karol Linetty, Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki,  Robert Lewandowski. Zobacz także:  Dziś mecz Polska-Dania, a mała Klara Lewandowska trzyma kciuki za tatę! To najsłodsze ZDJĘCIE dnia! Robert Lewandowski nie ma powodów do radości.   Trening polskiej reprezentacji.   Kuba Błaszczykowski