Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Koroniewska przechodzi etap żałoby

Nie może się pogodzić po rozstaniu z Dowborem?

Kilka miesięcy temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor postanowili się rozstać. Aktorka i prezenter zakończyli swój kilkuletni związek, którego owocem jest 3-letnia córeczka, Janinka. Rozstanie słynnej pary wywołało ogromne zaskoczenie i tysiące spekulacji i pytań, jaki był powód ich rozstania. Koroniewska i Dowbor nie chcieli komentować swojej decyzji. Aż do teraz. Aktorka w rozmowie z magazynem "Pani"  po raz pierwszy opowiedziała jak wygląda jej życie po rozstaniu.

- Z wcześniejszymi przeżyciami już się uporałam. Ale bieżące sprawy - to znacznie trudniejsze. Są duże emocje, a one przeszkadzają w racjonalnej ocenie. Najpierw czujesz siłę, później ją tracisz. Każdy psycholog powie, że po rozstaniu należy przejść etap żałoby. Różne są na to metody. Można siedzieć i płakać, bo życie się nie ułożyło tak, jak tego chcieliśmy. Ale skoro już tak się stało, to albo dam sobie z tym radę, albo nie.
 

Psychologia swoje, a które rozwiązanie woli Koroniewska?

Wolę to pierwsze rozwiązanie. Mam różne nastroje. Często kobiety w takiej sytuacji jak moja zapominają o sobie. Ważne, żeby nie zwariować. Trzeba iść do kina, na kolację ze znajomymi. I szczerze przyznaję, że na razie w tej materii wielkim sukcesem pochwalić się nie mogę. W życiu prywatnym po raz pierwszy nie wiem, co dalej - przyznała gwiazda.


Wygląda więc na to, że Joanna Koroniewska wciąż cierpi po rozstaniu z Dowborem, który najwyraźniej wyleczył już złamane serce u boku innej kobiety (zobacz: Wiemy kto jest nową partnerką Dowbora!).

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Koroniewska
Newsy
Joanna Koroniewska znów zostanie mamą! Wiemy, kiedy aktorka urodzi drugie dziecko!
TYLKO U NAS! Kiedy aktorka wróci do pracy?

Joanna Koroniewska spodziewa się drugiego dziecka! Jak donosi magazyn "Flesz", aktorka jest w piątym miesiącu ciąży i już w styczniu, ona i jej mąż, Maciej Dowbor, po raz drugi zostaną rodzicami! Joanna o drugim dziecku marzyła od lat i podporządkowała temu całe swoje życie zawodowe. Najpierw, w 2013 roku odeszła z "M jak miłość", a potem stale odrzucała propozycje ról w innych serialach, zostawiając sobie jedynie występy na deskach teatru. ZOBACZ:  Koroniewska pokłóciła się z Hyży?! To koniec przyjaźni? Joanna komentuje: "Dobrze, że..."   Joanna Koroniewska jest w ciąży! Jak zapewniają znajomi aktorki, Joanna Koroniewska nie żałuje, że poświęciła swoją karierę dla macierzyństwa. Asia i Maciek są bardzo szczęśliwi i z niecierpliwością czekają na narodziny maleństwa – zdradziła "Fleszowi" znajoma pary.   Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką Janiną na wakacjach. Urlop dał im w kość?   Joanna Koroniewska już w październiku idzie na urlop macierzyński. Kiedy zamierza wrócić do pracy i czy zobaczymy ją ponownie w  "M jak miłość"? Szczegóły w nowym "Fleszu".   Już w styczniu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostaną rodzicami!

Joanna Koroniewska opowiedziała o chorobie
ONS
Newsy
Koroniewska nadal zmaga się z chorobą. Niedawno odebrała nowe wyniki badań
Ma powód do radości?

Joanna Koroniewska najlepszy okres swojej kariery ma już za sobą. Gwiazda TVP grała główną rolę w najpopularniejszym polskim serialu, prowadziła programy rozrywkowe i zdobiła okładki kolorowych magazynów. Teraz skupia się głównie na kampaniach reklamowych oraz epizodycznych występach w teatrze. Tuż przed wakacjami gwiazda zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o chorobie z którą się zmaga. Przypomnijmy: Koroniewska ma dość plotek o dietach cud: Mam za sobą poważną operację   Choroba była dla aktorki niezwykle uciążliwa i wiązała się z nieprzyjemnymi objawami - kołataniem serca, rozdrażnieniem, zmęczeniem czy też drżeniem rąk. Wszystko wskazuje jednak na to, że jej problemy wreszcie się skończyły. Nadzieję pozwalają mieć dobre wyniki badań, którym ostatnio poddała się Koroniewska.   Joasia zrobiła niedawno badania poziomu hormonów i okazało się, że jest on zupełnie wyrównany. Wygląda na to, że operacja, której poddała się dwa lata temu, przyniosła efekty. Nie musi już brać leków - zdradza znajoma gwiazdy w "Na żywo".   Aktorka po tak radosnych nowinach ostro zabrała się do pracy i coraz częściej pojawia się na castingach, licząc że wkrótce wróci na szklany ekran. Cieszymy się, że wszystko tak się skończyło. Zobacz: Koroniewska wspomina rozstanie z Dowborem. Pierwszy raz tak szczerze     Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w nowej kampanii:

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor czekają na drugie dziecko
Newsy
Joanna Koroniewska urodziła drugie dziecko! "W końcu mamy upragnione 500 +"!
Znamy płeć!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor po raz drugi zostali rodzicami! Para powitała na świeci swoje drugie dziecko - córeczkę. Joanna i Maciej mają już 8-letnią Janinkę, która właśnie została starszą siostrą. O szczegółach narodzin dumni rodzice napisali na swoich profilach na Instagramie.   Zobacz:  Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzili pokój dla dziecka! Pomogła babcia: "Uwielbiam dekorować"   Koroniewska i Dowbor przywitali na świecie córeczkę Joanna Koroniewska jako pierwsza napisała o narodzinach dziecka. Aktorka zdradziła, że jest już w domu ze swoją pociechą i obie czują się dobrze. Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki     Dumny i szczęśliwy tata też napisał o narodzinach córeczki na swoim profilu. Maciej Dowbor w żartobliwych słowach opisał swoje szczęście. Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+.😜😜 Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym.       Gratulujemy!   Przeczytaj:  Dowbor i Koroniewska czekają na narodziny córeczki! "Wiem, do czego zmierzasz! Jest nerwowość, ale..."   Zobacz też:  Co Maciej Dowbor najbardziej ceni w kobietach? Joanna Koroniewska będzie zachwycona ;)   Joanna i Maciej po raz drugi zostali rodzicami!   Joanna i Maciej są rodzicami dwóch córek

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner