perwoll
Adobe Stock

KONKURS! Kochasz modę, ale chcesz też dbać o środowisko? Ten konkurs jest dla ciebie!

perwoll
Adobe Stock

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek na tym, jak twoje zakupy wpływają na planetę? Jesteś osobą, która stara się naprawić uszkodzone ubrania czy od razu je wyrzuca? Masz ciuchy, które kupiłaś, ale nigdy ich nie założyłaś? Jeśli często dokonujesz nieprzemyślanych zakupów pod wpływem impulsu, gorąco zachęcamy cię do tego, żebyś rozważyła swoje podejście do mody. Rocznie niemal 39 milionów ton ubrań (!) ląduje na wysypiskach i w spalarniach śmieci. Te liczby są naprawdę zatrważające… Jednak możemy je zmienić! Z pomocą nadchodzi akcja #RethinkFashion by Perwoll i strona internetowa marki, na której znajdziesz mnóstwo ciekawych porad, jak odkryć swoje ubrania no nowo, przerobić je czy stworzyć swoją garderobę kapsułową. Ta platforma to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat zrównoważonej mody i ekologii!

                                                               KONKURS!

To nie wszystko! Marka Perwoll przygotował dla was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wygrać megazapas pięciu płynów oraz aparat Instax!

Co należy zrobić, aby wygrać?

Napisz, co oznacza dla ciebie zrównoważone podejście do mody. Może masz swoje własne zasady, którymi się kierujesz albo wprowadziłaś zmiany, dzięki którym żyjesz w duchu #zerowaste? Podziel się nimi w komentarzu pod postem na naszym Instagramie!

Masz czas do 5 kwietnia do godziny 23:59. Regulamin konkursu znajdziesz w wyróżnionej relacji.

Do dzieła!

 

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat odpowiedzialnej mody? Wejdź na stronę internetową Perwoll #RethinkFashion!

maja-sablewska-perwoll
Mat.prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Perwoll

Advertisement
Więcej na temat ekologia
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40