Marek Kujawa w muszce akpa20120914_polacy_werwa_ae_8900.jpg Kinga Rusin z partnerem na Gali Biznesu Kinga Rusin na nagraniach Milionerów
Marek Kujawa w muszce
1/5
Marek Kujawa w muszce

Kinga Rusin opowiedziała o związku z Markiem Kujawą! Dziennikarka związana jest z prawnikiem od kilku lat, ale niewiele mówi o ich relacji. Gwiazda pojawia się z nim tylko przy okazji dużych imprez jak np. Charytatywny Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". 

Zobacz: Kinga Rusin odpowiedziała Hannie Lis? Dodała zdjęcie na Instagram i wymowny podpis!

W najnowszym wywiadzie dla "Gali" Kinga Rusin postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Co powiedziała o swoim związku z Markiem Kujawą? Dowiecie się z następnych stron!

Zobacz: Hanna Lis po raz pierwszy o przyjaźni z Kingą Rusin. Co napisała?

2/5
ONS

Kinga Rusin zdradziła czy jest kobietą silną czy delikatną przy swoim partnerze:

Jestem sobą. Mam to szczęście, że nie muszę grać ani udawać. Jak każdy człowiek miewam słabsze momenty, ale nie mam problemu z okazywaniem słabości. Kiedy kobieta ma partnera pewnego swych wartości, może też śmiało pokazywać swoją siłę. Mądry partner to doceni, a jedynie słaby będzie próbował dezawuować. My potrafimy się też z siebie nawzajem śmiać. Nie wyśmiewać, bo to niedopuszczalne, ale żartować ze swoich cech charakteru. Nic tak jak śmiech nie rozładowuje napięć i nie obniża poziomu stresu. Poczucie humoru jest nie do przecenienia. 

3/5
akpa20120914_polacy_werwa_ae_8900.jpg

Kinga Rusin przyznała, że to dzięki Markowi Kujawie nauczyła się śmiać z siebie.

Nigdy wcześniej się tak z siebie nie śmiałam jak przy nim. W tak zabawny sposób przedstawia różne moje zachowania, które wcześniej wydawały mi się racjonalne i mądre, że boki zrywam. 

4/5
Kinga Rusin z partnerem na Gali Biznesu
ONS
5/5
Kinga Rusin na nagraniach Milionerów
Więcej na temat Kinga Rusin Marek Kujawa