Przemysław Kossakowski Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski obejmują się Przemysław Kossakowski - cały w sushi Przemysław Kossakowski, jakie ma tatuaże? Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!
Przemysław Kossakowski
Instagram
1/7
Przemysław Kossakowski
Instagram

Przemysław Kossakowski to nowy partner Martyny Wojciechowskiej - o tym związku mówią teraz wszyscy! (ZOBACZ: Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!) Znana podróżniczka i 46-letni gwiazdor TTV spotykają się od kilku miesięcy, i choć na początku chcieli ukryć swój związek, nie udało się! Para w końcu się "poddała" i zaczęła pokazywać się na oficjalnych wyjściach razem. 

 

Kim jest Przemysław Kossakowski? Wiemy o nim niewiele, ma 46 lat i uwielbia próbować nowych rzeczy. Co go połączyło z Wojciechowską? Czy ich miłość ma szansę przetrwać? Wszystkiego dowiecie się na NASTĘPNYCH SLAJDACH w naszej galerii.

 

Zobacz też: Wojciechowska i Kossakowski - nowa para w show-biznesie! Co Martyna mówi o Przemku?

2/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski obejmują się
Paparazzi

 

Przemysław Kossakowski urodził się w 1972 roku, pochodzi z Częstochowy. Kossakowski wyjechał później do miasteczka Popielewo w okolicach Połczyna-Zdroju, potem do Łodzi.

Miałem taki plan na życie, żeby zostać artystą. Nie byłem całkiem oderwany od rzeczywistości, bo malowałem dużo obrazów i generalnie szło całkiem dobrze do momentu, aż wyprowadziłem się na wieś. Tam chyba dopadło mnie coś, co elegancko nazywa się kryzysem twórczym. Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste - mówił Kossakowski w wywiadzie dla Onet.pl.

Kossakowski się rozwiódł, sprzedał dom i musiał całkowicie zmienić swoje życie. Kiedy zaczęły się pojawiać w jego życiu coraz większe problemy finansowe, dostał propozycję pracy jako dokumentalista.

Od momentu wyprowadzki z Popielewa, do czasu zyskania pewnej rozpoznawalności związanej z programem "Kossakowski. Szósty zmysł", minęło kilka lat. Ale faktycznie, kiedy Lidka Kazen, szefowa TTV, zaproponowała, żebym zastanowił się nad pomysłem na program dla nowo powstającej stacji telewizyjnej, przygotowałem kilka projektów. Jeden okazał się na tyle interesujący, że zostałem zaangażowany jako dokumentalista - mówił Kossakowski.

Jego zaangażowanie się opłaciło:

Jeździłem po Polsce z kamerą i spotykałem się z kolejnymi uzdrowicielami. Kiedy wróciłem z materiałem do Warszawy, stwierdzono, że nadaję się na prowadzącego. Ostatecznie przeważył materiał, w którym szeptunka Paraskiewa Artemiuk z okolic Bielska Podlaskiego rozpala mi ognisko na głowie. Można powiedzieć, że miało to kluczowe znaczenie dla faktu, że zostałem prowadzącym i w efekcie dziennikarzem. 

Teraz w TTV jest jedną z największych gwiazd. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Wtajemniczenie", "Kossakowski. Być jak..." - jego nazwisko samo w sobie jest marką.

3/7
Przemysław Kossakowski - cały w sushi
Facebook

Prywatnie Kossakowski jest wielbicielem malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu, a także polskiego hip-hopu. Uwielbia też rysować. Najwięcej emocji wzbudzają jego tatuaże! Zobaczcie je na następnej stronie.

4/7
Przemysław Kossakowski, jakie ma tatuaże?
Instagram

Kossakowski uwielbia swoje tatuaże. 

Moje tatuaże są w jakimś sensie pożegnaniem z cyklem "Szósty zmysł". One nawiązują do szamanizmu, reprezentują żywioły: woda, ogień, ziemia (...) a powietrze wykonane jest metodą skaryfikacji - opowiadał w jednym z wywiadów dla TVN.

Od tego wywiadu upłynęło trochę czasu, a jak widać na załączonym obrazku tatuaży przybyło. 

5/7
Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!

„Mimo że czuję się ze sobą bardzo dobrze i w tym miejscu, i w tym czasie, mam tęsknotę, bo uważam, że moje życie jest bardzo niestabilne. Tęsknię za stabilizacją i rodziną. Kiedyś miałem zalążek rodziny, który w dramatycznych okolicznościach się rozpadł. Rozwiodłem się i od tego czasu szukam” - powiedział Kosaakowski w programie Uwaga TVN.

6/7
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski razem na imprezie na plaży
Paparazzi

Sama Wojciechowska podsyca plotki o związku z Kossakowskim:

Tak, myślę, że jesteśmy bratnimi duszami. Kobiety tak mają, że jak słyszą mężczyznę, który deklaruje, że jest samotnym wilkiem i teraz będzie podążał tą drogą, to pojawia się taki element: Czy na pewno? - powiedziała o Kossakowskim Wojciechowskim.

Myślicie, że ich związek będzie czymś poważnym?

7/7
Przemysław Kossakowski PIERWSZY RAZ skomentował związek z Martyną Wojciechowską!