Chłopak Olgi Frycz. Kim jest? Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak? Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak? Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak? Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?
Chłopak Olgi Frycz. Kim jest?
1/5
Chłopak Olgi Frycz. Kim jest?

 

Olga Frycz ogłosiła, że jest w ciąży! Zrobiła to w majowym wydaniu magazynu "Vogue". Gwiazda "Pensjonatu nad rozlewiskiem" czuje się świetnie:

 

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session - napisała Olga na Instagramie!

 

Wszyscy zastanawiają się, kim jest więc partner Olgi Frycz! My już wiemy! Od kilkunastu miesięcy aktorka spotyka się z Grzegorzem Sobieszkiem, trenerem i byłym zawodnikiem muay thai. Gdzie go poznała? Co o nim mówi? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Olga Frycz już wkrótce zamieszka w nowym domu. Gwiazda pokazała ZDJĘCIE! "Już nie mogę się doczekać..."

2/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Olga na swoim Instagramie pokazała kilka zdjęć z Grzegorzem. Poznała go podczas... treningu, bo sama trenowała boks:

 

Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze (śmiech). Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat" - opowiada Olga jakiś czas temu we "Fleszu".

 

Zobacz także: Siostra Olgi Frycz już wkrótce dołączy do obsady "M jak miłość"! Jak wygląda Gabrysia? Co o niej wiemy?

3/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Grzegorz Sobieszek również prowadzi swój Instagram. Prowadzi Academię Gorillę, gdzie można uczyć się sportów walki. Tak jak Olga, jest wegetarianinem. 

 

Zobacz: Olga Frycz nie znosiła swojej bohaterki z "M jak miłość"! "Flaki z olejem"

 

4/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

 

Olga i Grzegorz wyglądają na bardzo szczęśliwych! Teraz oczekują na przyjście ich pierwszego dziecka na świat. Gratulujemy! <3

 

Zobacz także: Po odejściu z "M jak miłość" Olga Frycz ma dość: "części z Was wszystko się popitoliło"! Poszło o gratulacje z okazji ciąży...

5/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?
Więcej na temat Olga Frycz