Gwiazda "M jak miłość" w ciąży
Gratulacje!
1/5
Gwiazda "M jak miłość" w ciąży

Gwiazda serialu "M jak miłość" jest w ciąży! Olga Frycz, Katarzyna Cichopek, Adriana Kalska a może Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się dziecka? My już wiemy! Szczęśliwa aktorka opublikowała w sieci wpis, w którym pochwaliła się, że już za kilka miesięct zostanie mamą. 

(...) jest to moja pierwsza #pregnant #session🤰🏼🎆🎇🤰🏼. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować 💜 💕💜💕- napisała na Instagramie.

Zobaczcie, która gwiazda " M jak miłość" pochwaliła się radosną informacją! Domyślacie się, która aktorka jest w ciąży? Odpowiedź na następnej stronie.

 

Zobacz także: Krystian Wieczorek został ojcem! Znamy płeć dziecka

2/5
Olga Frycz jest w ciąży
Instagram

 

To Olga Frycz! Aktorka, która jakiś czas temu odnalazła szczęście u boku sportowca Grzegorza Sobieszka, poinformowała swoich fanów na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka! Gwiazda opublikowała swoje zdjęcie z sesji zdjęciowej dla modowego magazynu i zdradziła, że była to jej pierwsza sesja w ciąży.

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session🤰🏼🎆🎇🤰🏼. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować 💜 💕💜💕- pochwaliła się ciężarna gwiazda.

Pod wpisem pojawiło się sporo komentarzy! Zobaczcie, które gwiazdy gratulowały Oldze Frycz! 

 

Zobacz: Olga Frycz jest w ciąży! Kim jest jej partner, Grzegorz? Mamy zdjęcia!

3/5
Olga Frycz jest w ciąży
Instagram

Gratulacje dla przyszłej mamy złożyły już m.in. Zosia Ślotała, Katarzyna Cichopek i Anna Czartoryska- Niemczycka.

Olga Frycz jest w ciąży
Instagram
Instagram

Olga Frycz jest w ciąży
Instagram
Instagram

4/5
Partner Olgi Frycz. Kim jest jej chłopak?

My również GRATULUJEMY! 

5/5
Olga Frycz jest w ciąży
Instagram
Więcej na temat M jak miłość