Związek Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka
ONS
Newsy

Milioner rozpieszcza Szulim. Dostała prywatnego szofera i nową ksywkę w branży

Miłość Agnieszki i Piotra kwitnie

Wydawało się, że rozstanie Agnieszki Szulim z Maciejem Żakowskim będzie jednym z głośniejszych wydarzeń towarzyskich tego sezonu. Para zrobiła to jednak po cichu, unikając atmosfery skandalu. Dziennikarka szybko jednak wróciła na języki, gdy okazało się, że spotyka się z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Kolorowe magazyny szybko wzięły ich relację pod lupę. Przypomnijmy: Szulim u boku milionera ma jak w raju. Może liczyć na prawdziwe luksusy

Szulim konsekwentnie odmawia jakichkolwiek komentarzy dotyczących swojego życia prywatnego. Nieco bardziej wylewni są jej znajomi. Jak donosi "Flesz", najbliżsi współpracownicy gwiazdą są zdania, że związek z milionerem mocno ją zmienił. Stała się bardziej tajemnicza, towarzysko nie angażuje się już tak mocno jak kiedyś, a do pracy zdarza się jej przyjeżdżać z szoferem. Dostała nawet nową ksywkę.


Zmieniła się. Tak mówią o Agnieszce Szulim ludzie w TVN. Koledzy twierdzą, że już nie żartuje z nimi jak kiedyś. Chodzi własnymi drogami. Zdarza się, że odwozi ją do pracy samochód z przyciemnianymi szybami, kierowany przez szofera... "Prezesowa" - przypięto jej po cichu taką łatkę w stacji - czytamy we "Fleszu".


Agnieszka chciała też trzymać swoją nową relację w tajemnicy i to z kilku powodów. Zdawała sobie sprawę z sensacji, jaką stanie się ta wiadomość.


Zależało im na tym, aby jak najdłużej utrzymać tę znajomość w tajemnicy. Powodów było co najmniej kilka. Szulim miała wiele wątpliwości, sama zadawała sobie wiele pytań. Dla osoby tak rozpoznawalnej związek z synem milionera to wyzwanie. Bała się rozgłosu, atmosfery sensacji. Nie wiedziała, jak zostanie to przyjęte również dlatego, że kilka miesięcy wcześniej Piotr rozstał się z jej przyjaciółką Natalią Klimas - zdradzają znajomi Agnieszki.


Para na razie nie zamierza pokazywać się razem publicznie. Myślicie, że długo wytrwają w takim postanowieniu?

Zobacz: Rozenek zadzwoniła do Szulim. Poszło o emisję prowokacji w "Na językach"Agnieszka Szulim na pokazie Bizuu:

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak używają tego samego szamponu
ONS
Newsy
Szulim i milioner mają dla siebie coraz mniej czasu. Jak spędzą święta?
Przed parą pierwszy poważny test

Agnieszka Szulim to osoba o której w Polsce już od jakiegoś czasu było głośno. Jej kariera bardzo szybko nabrała rozpędu po przejściu do TVN. Swego czasu rozpisywano się o niej w kontekście kryzysu w jej małżeństwie, powiększonych piersi i konfliktu z Dodą . Aktualnie tematem numer jeden jest jej nowy związek. Zobacz: Szulim pierwszy raz publicznie z milionerem. Wzbudzili prawdziwą sensację Dziennikarka długo ukrywała relację z milionerem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem .   Długo nie pokazywali się publicznie, aż w końcu zrobili wyjątek i na premierę filmu "Obywatel" przyszli razem. Para nie obnosi się ze swoją miłością, ale wygląda na to, że zakochani traktują siebie bardzo poważnie , ponieważ tegoroczne święta spędzą wspólnie: Ona i Piotr nie mogą doczekać się tej chwili. Na co dzień są zajęci, a teraz będą mieli czas tylko dla siebie. Spędzą go na wspólnych rozmowach oraz spotkaniach z rodzinami i przyjaciółmi - czytamy w najnowszym numerze "Party". Niestety ostatnią noc w roku 2014 będą musieli spędzić osobno, ponieważ Szulim poprowadzi Sylwestra TVN w Krakowie, a jej ukochany ten czas spędzi z przyjaciółmi w Warszawie. Zobacz: Miłość Szulim i milionera wymaga kompromisów. Woźniak złamie dla niej rodzinną tradycję?     Agnieszka Szulim w Japonii:

Tatuaż Agnieszki Szulim dla ukochanego
ONS
Newsy
Internauci wytknęli Szulim tatuaż z inicjałami jej milionera. Ma dla nich odpowiedź
Milioner może nie być zadowolony

Ujawnienie informacji o związku Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka wywołało prawdziwą sensację. Szybko okazało się też, że para bardzo poważnie traktuje swoją relację, a każde z nich jest w stanie iść na duży kompromis. Przypomnijmy: Miłość Szulim i milionera wymaga kompromisów. Woźniak złamie dla niej rodzinną tradycję Dziennikarka zdecydowała się też na bardzo osobisty gest - na jej plecach pojawił się efektowny tatuaż z inicjałami ukochanego. Szulim próbowała go ukryć, ale zdjęcia z jednego z pokazów mody w wydekoltowanej sukience nie pozostawiały złudzeń. Zobacz: Szulim jak Doda. Zrobiła wyjątkowy tatuaż z inicjałami milionera Oczywiście nie umknęło to uwadze internautów, którzy szybko skrytykowali ją za tak, w ich mniemaniu, pochopną decyzję. Te właśnie "hejty" Agnieszka czytała na wizji podczas emisji ostatniego odcinka "Na Językach". Jednym z głównych zarzutów było to, że takiego tatuażu nie da się usunąć, a związek może przecież nie przetrwać.   Każdy tatuaż można przykryć kolejnym. Po co usuwać? - odpowiedziała Szulim Wypada tylko trzymać kciuki, aby nie było takiej konieczności. Zobacz: Sprawa z bójką Dody i Szulim w końcu będzie miała swój finał. Znamy szczegóły Agnieszka i Piotr na premierze filmu "Obywatel":

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak Starak używają tego samego szamponu
ONS
Newsy
Szulim podzieliła się intymnymi szczegółami ze związku z milionerem
Agnieszka nie boi się niczego

Choć Agnieszka Szulim jeszcze ani razu oficjalnie nie wypowiedziała się na temat jej związku z milionerem, Piotrem Woźniakiem Starakiem , zdarza jej się kokieteryjnie zdradzać gorące kulisy ich miłości, by rozgrzać atmosferę i podkręcić ciekawość wszystkich internautów. Przypomnijmy: Internauci wytknęli Szulim tatuaż z inicjałami jej milionera. Ma dla nich odpowiedź Wczoraj do sieci trafiły zdjęcia z czułego pożegnania dziennikarki i milionera na lotnisku. Agnieszka wyleciała do Tokio, a w ostatnich chwilach w kraju towarzyszył jej ukochany. Na miejscu nie zabrakło oczywiście paparazzi, którzy uchwycili moment, kiedy Piotr czule obejmuje gwiazdą TVN. Na jednym z najpopularniejszych ostatnio profilów na Instagramie pojawiło się owe zdjęcie z zapytaniem, czy Szulim i Woźniak używają tego samego szamponu i tej samej odżywki, ponieważ ich włosy wyglądają identycznie. Chyba nikt nie spodziewał się, że pytanie odpowie sama zainteresowana, która krótki ucięła wszelkie wątpliwości: #szokniedowierzanie ;) Odpowiedź na wszystkie pytania brzmi: TAK . - napisała Agnieszka Czy w ten sposób Agnieszka będzie odpowiadać hejterom? Zobacz: Miłość Szulim i milionera wymaga kompromisów. Woźniak złamie dla niej rodzinną tradycję Pierwsze oficjalne wyjście Agnieszki i Piotra:

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner