Natalia Nykiel skopiowała Dawida Podsiadło
youtube

Uczestniczka "The Voice" zaczyna karierę od kopiowania Podsiadło. Pomoże jej to? [WIDEO]

Natalia Nykiel skopiowała Dawida Podsiadło
youtube


Druga edycja programu "The Voice" w kilku aspektach była przełomowa - nad jej realizacją Telewizja Polska myślała bardzo długo, a kiedy już się zdecydowała zrealizować format, odświeżyła jury, dzięki czemu na fotelach trenerskich pojawiły się zupełnie nowe twarze - Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson. Losy kolejnych edycji tak się układały, że w nowej, piątej odsłonie zmieniła się jedynie Patrycja. W drugiej edycji pojawiła się także Natalia Sikora - zwana objawieniem show. Skandalistka przygotowuje się właśnie do nagrania nowego albumu. Przypomnijmy: Tylko Sikora potrafi tak szokować. Ma nowy pomysł na siebie 

W tej samej edycji pojawiła się również Natalia Nykiel, skromna dziewczyna obdarzona niezwykłą barwą głosu. Jej singiel "Wilk" został napisany przez nią samą i Foxa, który jest odpowiedzialny za produkcję albumu, autorem tekstu jest Budyń z zespołu Pogodno. Artystka do współpracy nad autorskim materiałem zaprosiła najwybitniejszych twórców polskiej sceny elektronicznej i alternatywnej. Po długich poszukiwaniach osoby odpowiedzialnej za brzmienie płyty, produkcję całości powierzyła Michałowi Foxowi Królowi znanemu ze współpracy z Marią Peszek.

Teledysk do wspomnianego utworu pojawił się niedawno w sieci i już zdążył wzbudzić kontrowersje ze względu na uderzające podobieństwo do klipu Dawida Podsiadło "Trójkąty i Kwadraty". 

Widzicie podobieństwo?

Zobacz: Miała zostać wielką gwiazdą. Na jej profilu pojawił się nekrolog  Ekipa na planie "The Voice 5":

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53